8 685 45 770

Išleista nauja Trimble UASMaster 9 versija

Trimble UASMaster - duomenų sukauptų nepilotuojamais orlaiviais fotogrametriniam apdorojimui

Trimble praneša apie naują UASMaster programinės įrangos versiją. UASMaster v9.0 apima visą fotogrametrinę duomenų apdorojimo darbo eigą kartu su automatiniu ir interaktyviu redagavimo, tobulinimo ir kartografavimo įrankiais, kad galėtumėte sukurti didžiausio tikslumo taškų debesis, vektorinius žemėlapius ir ortofoto nuotraukas.

Naujos UASMaster galimybės

Automatizuotas projekto paruošimas
Žymiai patobulintas naudojimo paprastumas kas leidžia greičiau paruošti projektą apdorojimui. Tiesiog importuokite nuotraukas ir pradėkite skaičiavimus: fotoaparato nustatymai ir EXIF ​​informacija automatiškai nuskaitomi iš importuotų failų ir įtraukiami į projekto nuostatas.
3D koordinavimas
Padidintas lankstumas palaikant įvairius UAS (bepiločiai orlaiviai) modelius; nuo fiksuoto sparno lėktuvėlių, multi rotorinių kopterių ar ranka fotografuojančių įrenginių, net ir su netaisyklingais nuotraukų rinkimo maršrutais. Nuotraukos gali būti tiek statmenos, tiek įžambinės į fotografuojamą objektą.
3D rekonstrukcija
Automatiškai išgaunamas aukštos kokybės 3D taškų debesis iš įvairių bepiločių orlaivių. Pasirinkite geriausią bepilotę skraidyklę savo projektui ir sukurkite tokius pačius aukštos kokybės produktus savo klientams. Spręskite naujus uždavinius, tokius kaip pastatų fasado kartografavimas, mobilaus tinklo operatorių bokšto rekonstrukcija, vertikalių konstrukcijų stebėsena, tiltų bei daugelio kitų objektų kartografavimas.

Skaityti daugiau apie UASMaster programinę įrangą