8 699 29 377

Undet for SketchUp V2.0 versija. Kas naujo?

Prieš metus UAB "InfoEra" padalinio sukurtas "SketchUp" papildinys "Undet" leido įkelti ir efektyviai valdyti taškų masyvus (angl. point cloud) "SketchUp" aplinkoje. Tai atvėrė visiškai naujas galimybes dirbti su "SketchUp" ir naudoti betkokius 3D lazerinio skenavimo ar fotogrametrijos duomenis.

Šis sprendimas greit išpopuliarėjo architektų, inžinierių ir dizainerių tarpe. Šiuo metu jau pasirodė antroji šio priedo versija su daugybe svarbių patobulinimų, kurie leidžia pažangiau ir dar greičiau apdoroti taškų masyvus.

undet4sketchup-v2.0-featuring

Nuo šiol, naujausia Undet versija suderinta su "SketchUp 2017", kuri, iš tiesų, buvo didžiausias iššūkis Undet kūrėjų komandai. Kadangi SketchUp atlikta keletas esminių grafikos patobulinimų, Undet programą taip pat teko atnaujinti iš pagrindų.

Kartu su "SketchUp 2017" versijos palaikymu, patobulinta point cloud taškų trauka, įdiegtos koordinačių sistemos transformacijos ir pristatyta visiškai nauja automatinė detalių nuskaitymo funkcija, leidžianti greitai aptikti ir automatiškai kurti plokštumas, kampus, linijas ir sudėtingų paviršių , tokių, kaip reljefai, tinklą.

x:0;y:0