8 685 45 770

Inpho UAS Master

Inpho UAS Master - duomenų sukauptų nepilotuojamais orlaiviais fotogrametriniam apdorojimui.

Ypatybės:

  • Sukuriami tekstūruoti taškų debesys (Point clouds), paviršiaus modeliai, reljefo modeliai
  • Paviršiaus ir reljefo modelių redagavimas ir klasifikacija
  • Sukuriamos skaitmeninės ortofotografinės nuotraukos (klasikinės ir tikrosios ortofoto)
  • Tikslus geodezinis UAS (angl. unmanned aerial systems) projektų geo-orientavimas, naudojant konturženklius

Intuityvi darbo eiga

Intuityvi darbo eiga suprantama ir fotogrametrijos naujokui.

UASMaster apjungia nuotraukų koordinavimą, foto kameros kalibravimą, taškų masyvo (ang. point cloud) generavimą, ortofoto mozaikos paruošimą, kartu su pradinių duomenų ir rezultatų redagavimu, filtravimu, ir pagrindiniais CAD redagavimo įrankiais. Visa tai vienoje programinėje įrangoje. “Quick-Mode” režimas įgalina duomenų apdorojimą vienu žingsniu, arba galite rinktis daugiau lankstų duomenų apdorojimą renkantis nustatymus pažingsniui.

Programinė įranga yra pilnai suderinama su kitais Inpho moduliais, kurie praplečia funkcionalumą esant poreikiui. UASMaster turi visus būtinus įrankius apdoroti sudėtingus projektus pasiekiant reikalaujamą tikslumą.


ux5gelezinkelis
ux5durpes
ux5ortofoto

Apdorokite duomenis gautus iš bet kokio bepiločio orlaivio

Programinė įranga yra atvira įvairių bepiločių duomenų apdorojimui. UASmaster gali apdoroti tiek fiksuoto sparno lėktuvų, malūnsparnių, tiek kopterių sukauptus duomenis.

UASMaster apdoroja netgi iš oro baliono gautus nuotraukų duomenis.

Kurkite tankų RGB taškų masyvą

Automatiškai kurkite spalvotą takšų masyvą (DSM ar DTM - realaus ir žemės paviršiaus modeliai) iš bepiločio surinktų nuotraukų. UASmaster paremta Vokiečių įmonės 25 metų patirtimi, bei nuolat tobulinamais moduliai (MATCH-T DSM).

Vartotojas gali pasirinkti įvarius apdorojimo rėžimus įtakojančius apdorojimo greitį ir duomenų detalumą. Aukščio ir paviršiaus modeliai generuojami naudojant sudėtingus vidinius algoritmus, interpoliavimo procesus, triukšmų šalinimus, kad pasiekti reikalingą tikslumą ir detalumą. Sukurtas DSM (realus paviršiaus modelis) puikia tinka tolimesniam filtravimui ir klasifikavimui norint paruošti DTM (žemės paviršiaus modelis)

Be to, vartotojas gali naudotis papildomais paviršiaus redagavimo įrankiai naudojamais DTMaster stereo modulyje.


uasmaster_inpho_-_logo