8 650 84 816

SketchUp 2018

 • SketchUp 3D modeliavimo programa
 • SketchUp Pro populiari architektu ir dizaineriu tarpe
 • SketchUp 3D Warehouse biblioteka automobilio dizaino modelis
 • SketchUp 3D baldų projektavimas, dizainas ir vizualizacija

SketchUp Pro - našus 3D modeliavimas profesionalams

SketchUp Pro® - itin spartaus 3D / 2D projektavimo CAD programinė įranga su draugiška vartotojui aplinka, kurią įvaldysite lengvai ir greitai. Populiarėjanti architektų ir interjero dizainerių tarpe, tačiau plačiai pritaikoma baldų gamybos, produkto dizaino, landšafto projektavimo, urbanistikos, nekilnojamojo turto, reklamos, medijų, edukacijos srityse ar darbui su 3D spausdintuvais, CNC staklėmis, 3D skenavimo duomenimis. Dėl universalumo ir integracijos galimybių, sistema lengvai pritaikoma bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio.

Naujausią versiją rasite čia: SketchUp

SketchUp® programinės įrangos privalumai:

 • Ypač greitai perprantama ir paprasta naudoti;
 • Viena iš populiariausių architektūros ir dizaino programų pasaulyje;
 • Virš 3 milijonų įvairių 3D modelių biblioteka;
 • "Extentions" - SketchUp priedai praplėsti funkcionalumą;
 • "LayOut" modulis - dokumentacijos paruošimui spausdinimui;
 • 30 dienų nemokamas išbandymas.

Trimble SketchUp® aprašymas

3D modelių kūrimas

Naudojant SketchUp Pro®, Jūs galite kurti 3D modelius nuo pradžių (from scratch) ar įterpiant papildomą medžiagą - importuojant CAD planus, 3D objektus, nuotraukas ar kitą informaciją.

Papildykite 3D modelį svarbia informacija

Su SketchUp Pro®, Jūs galite kontroliuoti esamų objektų savybes - pvz.: plotį, aukštį. Kiekvienu momentu jūs galite generuoti modelyje esančių objektų charakteristikų ataskaitą. Su SketchUp Pro® 2018 lengvai kursite BIM (pastato informacinį modelį), galėsite nesudėtingai klasifikuoti objektus, paruošti iš jų pilna dokumentaciją, tvarkaraščius ir juos eksportuoti į kitas BIM aplikacijas. Taip lengviau komunikuosite su komanda ir užsakovais, taupydami tiek savo tiek, tiek ir jų laiką.

SketchUp modelis

Eksportavimas ir dalinimasis

Vystant tolimesnį objekto ruošimą gamybai, kai kurie 3D modeliai privalo būti perkelti į CAD programinę įrangą. Kitu atveju rengiant sumodeliuoto objekto foto realistinį vizualizavimą, 3D modelis dažnu atveju turi būti perkeltas į atitinkamą programinę įrangą. SketchUp gali eksportuoti populiariais 2D, 3D ar net video formatais, kurie gali būti naudingi kitose programose.

LayOut modelis

Prezentacija ir dokumentacija

SketchUp Pro® programinės įrangos LayOut modulis, 2D grafikos redaktorius, kuris padės greitai ir lengvai tvarkyti dokumentaciją, kurti patrauklias projektų prezentacijas. Šis priedas naudojamas kurti publikacijoms, konstrukciniams brėžiniams, prezentaciniams dokumentams. Dokumentai ir brėžiniai LayOut programoje automatiškai naujinami priklausomai nuo to, ką jūs pakeičiate SketchUp 3D modelio objektuose. Su šiuo įrankiu galite pridėti tekstą, matmenis ir 2D elementus. Iš Layout galima rodyti skaidres ir spausdinti aukštos rezoliucijos brėžinius, eksportuoti duomenis CAD failų (DWG/DXF) formatais ar PDF dokumentais.

Kas naujo SkecthUp Pro® 2018 versijoje?

Patobulinta SketchUp versija išlaiko savo pagrindines savybes - greita, draugiška vartotojui ir patikima. Su nauja versija pasirodė ir šios naujovės

Patobulintas pjūvio įrankis

Dabar pjūvio plokštėms galima kurti pavadinimus ir ženklinti, todėl jas bus lengviau rasti, tvarkyti ir redaguoti su Outliner. Pjūvio vietoje nebeliks kiaurymių - jos bus automatiškai užpildytos spalva, pasirinkta Styles lange. Pjūvio įrankis tapo greitesnis ir patogesnis.

Naudojate BIM? Informatyvus SketchUp modelis

Šioje versijoje išplėstas SketchUp Pro® BIM funkcionalumas. SketchUp vartotojai dabar gali papildyti komponentus svarbia informacija, pridedant objektų kainas, dydžius, IFC tipus, statusus, autorius ir URL- nuorodas. Visi šie duomenys gali būti renkami ir pateikiami patobulintame ataskaitų kūrimo lange. Taip pat, pagerintos SketchUp galimybės importuoti ir eksportuoti IFC failus.

Geresni brėžiniai su LayOut

Neužmirštas ir LayOut priedas . Pridėta galimybė braižyti 2D objektus pasirinktu masteliu, todėl 3D modelius galima lengviau papildyti 2D grafiniais elementais. Dabar galite naudoti DWG bibliotekas ir importuoti CAD failus į LayOut, tiesiogiai. Pridėtos naujos funkcijos, skirtos formuoti užapvalinimus (Fillet) , nusklembimus (Chamfer) ir kontūrus (Offset Array)

Kodėl verta rinktis SketchUp Pro®?

 • Greitai perprantama vartotojo sąsaja su itin lengvu valdymu ir našiu modeliavimu
 • Dinaminių komponentų kūrimas
 • Geolokacija su Google Maps žemėlapių integravimu.
 • Match Photo funkcija - greitam 3D modeliavimui iš nuotraukų.
 • Aukštos kokybės animacijų kūrimas su galimybe eksportuoti video, ar kadruotes.
 • Įvairių 2D/3D grafikos duomenų importavimas ir eksportavimas, įskaitant CAD failus (DWG/DXF)
 • LayOut - greitas dokumentacijos ir prezentacijų ruošimas apjungiant 2D grafiką su SketchUp® 3D modeliais
 • Extension Warehouse - virš 400 įrankių biblioteka, SketchUp® funkcionalumo išplėtimui ir individualizmui
 • 3D Warehouse - didžiausia nemokamų 3D modelių bazė internete, kurią kasdien pildo 23mln. vartotojų
 • Trimble Connect - debesų kompiuterijos paslauga skirta saugoti ir dalintis .SKP failais, BIM projektų valdymui
 • Tik SketchUp Pro® licencija skirta naudoti tik komerciniais tikslais
 • Neterminuotas komercinės licencijos galiojimas
 • 30 dienų nemokamas išbandymas

Įsigyjant SketchUp Pro® 2018 kartu įgyjama ir metinė prenumerata, kuri, jos galiojimo metu, nemokamai suteikia prieigą atsinaujinti į SketchUp Pro® 2019 versiją, kai tik ji pasirodys.

Dėmesio:
Tuo pačiu, didėja skirtumas tarp SketchUp Pro® ir nemokamos versijos, kuri skirta namų vartotojams nekomerciniui naudojimui. Nuo šiol nemokama SketchUp Free yra integruota į žiniatinklio aplinką ir pasiekiama adresu: app.sketchup.com. Tiems, kurie nori naudotis SketchUp, kaip įprasta, ir toliau bus prieinama SketchUp Make 2017.

Naudojama kartu

x:0;y:0