8 650 84 816

Antžeminis 3D skenavimas

Trimble antžeminiai lazeriniai 3D skaneriai surenka itin detalius ir tikslius 3D duomenis akimirksniu ir užtikrintai išsaugo erdvinę informaciją nepaliečiant bei nepakeičiant objekto. Ši informacija gali būti naudojama įprastiems įvairiausiems inžineriniams darbams, 2D planams bei 3D vizualizacijai, projektavimui ar virtualiai realybei kurti.

Sukaupkite duomenis per keliolika minučių, o grįžę ofisą ramiai su jais dirbkite. Tai ne tik perkelia Jūsų darbą į ofisą, kur galite ruošti savo įprastus brėžinius netrukdomi aplinkos poveikio, orų kaitos ar kitos nesuvaldomos gamtos įtakos, bet ir galėsite nuveikti daug daugiau su nuolat atnaujinamomis automatizuotomis priemonėmis.

Trimble X7 skenavimo sistema

Trimble X7

GREITAS, PROTINGAS ir PROFESIONALUS!

Sistema susideda iš Trimble X7 skenerio, T10 planšetės su nauja Trimble Perspective programine įranga, lengvo ir tvirto Gitzo Custom trikojo bei kompaktiškos kuprinės.

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Trimble® TX8 lazerinis 3D skaneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Nuadojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »

Trimble TX6

Trimble® TX6 lazerinis 3D skaneris

našus ir lengvai naudojamas - greitam bei užtikrintam 3D duomenų surinkimui. Nuadojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, tankumą ir tikslumą, Trimble TX6 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
Trimble RealWorks screen

Trimble RealWorks

Trimble RealWorks - Trimble sukurta ir išvystyta 3D skanerių duomenų bei taškų debesų ir galutinių rezultatų ruošimo programinė įranga suteikia galimybę Jums integruoti 3D taškus ir geodezinius duomenis bei kitą turimą medžiagą, todėl jos pagalba galite gauti: bendrus matavimo duomenis, sugeneruotą galutinę medžiagą ir kt.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0