8 685 45 770

Antžeminis 3D skenavimas

Trimble antžeminiai lazeriniai 3D skaneriai surenka itin detalius ir tikslius 3D duomenis akimirksniu ir užtikrintai išsaugo erdvinę informaciją nepaliečiant bei nepakeičiant objekto. Ši informacija gali būti naudojama įprastiems įvairiausiems inžineriniams darbams, 2D planams bei 3D vizualizacijai, projektavimui ar virtualiai realybei kurti.

Sukaupkite duomenis per keliolika minučių, o grįžę ofisą ramiai su jais dirbkite. Tai ne tik perkelia Jūsų darbą į ofisą, kur galite ruošti savo įprastus brėžinius netrukdomi aplinkos poveikio, orų kaitos ar kitos nesuvaldomos gamtos įtakos, bet ir galėsite nuveikti daug daugiau su nuolat atnaujinamomis automatizuotomis priemonėmis.

Trimble SX10

Trimble® SX10 robotizuotas tacheometras

tai kasdienio naudojimo hibridinė robotizuoto tacheometro sistema su integruotu itin tiksliu bei didelio atstumo skaneriu ir naujausia 4 kamerų VISION technologija. Visa lauko ir biuro darbo eiga sulietą į standartinį tacheometro darbą. Jūs jau mokate skanuoti bei atlikti fotogrametrinius matavimus. Vienas instrumentas, įgalinantis atlikti bet kokią kombinaciją bei iš tikrųjų sujungiantis fotogrametrinių matavimų, skanavimo ir tradicinio...

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Trimble® TX8 lazerinis 3D skaneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Nuadojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »

Trimble TX6

Trimble® TX6 lazerinis 3D skaneris

našus ir lengvai naudojamas - greitam bei užtikrintam 3D duomenų surinkimui. Nuadojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, tankumą ir tikslumą, Trimble TX6 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »

Trimble TX5

Trimble® TX5 lazerinis 3D skaneris itin universalus sprendimas 3D duomenims, plataus spektro aplikacijoms. Kompaktiškas ir lengvas dizainas suteikia neprilygstamą mobilumą darbų objekte, taip padidindamas produktyvumą. Intuityvus ir lengvas meniu leidžia naujiems naudotojams greitai pasiekti maksimalų darbų tempą.

Skaityti daugiau »

Trimble S9

Trimble® S9 – sparčiausia ir tiksliausia robotizuota sistema

Trimble S9 - vienas pažangiausių Trimble kompanijos sukurtas elektroninis tacheometras skirtas ne tik įprastiems geodeziniams, bet ir specialiai pritaikytas sudėtingiems konstrukcijų, tunelių, kelių, geležinkelių matavimams, užtvankų ir pastatų monitoringui - objektams, kuriems yra reikalingas ypač didelis tikslumas.

Skaityti daugiau »

Trimble S7

Trimble® S7 - produktyviausias elektroninis tacheometras apjungia skanavimo, fotogrametrijos ir geodezinius matavimus į vieną galingą sprendimą. Dabar Jums tereikia vieno instrumento objekte, kad atliktumėte visus duomenų rinkimo darbus. Kurkite 3D modelius, aukšto tikslumo vizualinę dokumentaciją, gaukite taškų debesis ir dar daugiau naudojant Trimble S7

Skaityti daugiau »

DPI-8

Išskirtinės DPI-8 erdvinio rankinio skanerio galimybės: papildyti charakteringus duomenis, realiu laiku kontroliuoti duomenų kokybę, perduoti duomenis glaustu formatu ir kombinuoti duomenis su tradicinio lazerinio skanerio taškų masyvais.

Skaityti daugiau »
Trimble RealWorks screen

Trimble RealWorks

Trimble RealWorks - Trimble sukurta ir išvystyta 3D skanerių duomenų bei taškų debesų ir galutinių rezultatų ruošimo programinė įranga suteikia galimybę Jums integruoti 3D taškus ir geodezinius duomenis bei kitą turimą medžiagą, todėl jos pagalba galite gauti: bendrus matavimo duomenis, sugeneruotą galutinę medžiagą ir kt.

Skaityti daugiau »