8 685 45 770

Bepilotis aerokartografavimas

Matininkai visame pasaulyje pasitiki Trimble® visą laiką. Daugiau kaip 30 metų lyderiavimo. Trimble® sprendimai, tai savybės kurios matininkų darbe svarbios kiekvieną dieną – tikslumas, stabilumas, patikimumas ir tvirtumas.

Orlaivis Trimble UX5

Trimble UX5 - aero kartografavimo sistema

Trimble UX5 sukurtas padėti kartografavimo ir geodezijos specialistams, kuriems reikia aukštesnio tikslumo duomenų greičiau ir pigiau. Trimble UX5 nustato naujus kartografavimo, geodezijos ir GIS standartus. Derinant patikimą ir itin lengvai valdomą bepilotę sistemą su specialia pagal užsakymą sukurta foto kamera, kuri pateikia įspūdingos kokybės ruošinius. Su Trimble UX5 produktyviai...

Skaityti daugiau »

Orlaivis Trimble UX5 HP

Trimble UX5 HP yra profesionali aerokartografavimo sistema sukurta fiksuoti aukščiausios kokybės nuotraukas geodeziniu tikslumu. Naujasis UX5 "High Precision" nepilotuojamas lėktuvas išsiskiria integruotu geodeziniu GNSS imtuvu, pilnos matricos foto kamera su galimybe pasirinkti objektyvus pasiekiant geriausia rezultatą geodeziniuose, inžineriniuose, kasybos ar monitoringo darbuose. Dabar galite aerokartografuoti nenaudodami kontūrženklių, kas spartina darbą ir įgalina...

Skaityti daugiau »

Trimble Tablet Rugged PC

Galia ir mobilumas

Ne tik matuokite, bet naudokitės biuro programine įranga lauke. Windows 7 Professional sparti operacinė sistema su 4GB operacine atmintimi ir 128GB SSD disku. Valdykite prietaisus Bluetooth®, Wi-Fi, naudokite greitąjį 3.75G interneto ryšį ar GSM modemą skambinimui. Ultralong-life lithium-ion baterija užtikrins matavimus, bei planšetinio kompiuterio naudojimą visą darbo dieną be įkrovimo.

Skaityti daugiau »
Dronas mdMapper1000

Kopteris mdMapper1000

mdMAPPER 1000 - profesionali bepiločio orlaivio sistema sukurta greitam ir tiksliam aerokartografavimui, objektų ir statinių inspektavimui. Šis sprendimas gali būti adaptuotas video stebėjimui realiu laiku, infrastruktūros ar inžinerinių tinklų stebėjimui, monitoringui ir kt.

Skaityti daugiau »
Dronas mdMapper1000DG

Kopteris mdMapper1000DG

Išbaigtas UAV kartografavimo sprendimas taupantis kaštus, laiką ir atveriantis naujas galimybes darbui be GCP (kontūrženkliai, angl. Ground Control Points)

Atlikite didelius geodezijos arba kartografavimo projektus per trumpesnį laiką pasinaudodami tiesioginio orientavimo (angl. DG - direct georeferencing) teikiamais privalumais.

Skaityti daugiau »

Trimble Access

Trimble Access - lauko matavimo programinė įranga skirta geodeziniams, topografiniams, nužymėjimo kontrolės ir kitiems inžinieriniams matavimams atlikti. Trimble Access užtikrina sklandžią darbo proceso eigą, duomenų perdavimą tarp visų Trimble prietaisų, o modulis GeoSync suteikia patogią lauko matavimo duomenų sinchronizavimo galimybe su GeoMap

Skaityti daugiau »

Inpho UAS Master

UASMaster apjungia nuotraukų koordinavimą, foto kameros kalibravimą, taškų masyvo (ang. point cloud) generavimą, ortofoto mozaikos paruošimą, kartu su pradinių duomenų ir rezultatų redagavimu, filtravimu, ir pagrindiniais CAD redagavimo įrankiais. Visa tai vienoje programinėje įrangoje. “Quick-Mode” režimas įgalina duomenų apdorojimą vienu žingsniu, arba galite rinktis daugiau lankstų duomenų apdorojimą renkantis nustatymus pažingsniui.

Skaityti daugiau »

Trimble Business Center

Trimble Business Center galinga geodezinių matavimų apdorojimo programa - puikus įrankis, sujungiantis matavimų rezultatus su CAD brėžiniais. Skaičiuokite, apdorokite ar koreguokite įvairius duomenis bei koordinuotas nuotraukas su Trimble Business Center lengvai, greitai ir tiksliai.
Yra trys programos versijos/varijacijos kurios yra pritaikytos įvairiems uždaviniams spręsti, pvz.: ėjimo lyginimas, koordinačių transformavimas, paviršių modeliavimas, fotogrametriniai...

Skaityti daugiau »

Trimble AllTrak

Trimble AllTrak - įrangos valdymo sistema

Trimble AllTrack turi dvi versijas: Cloud ir Select.

"Trimble® AllTrak" yra matavimo įrangos valdymo programa/sistema, kuri padeda stebėti ne tik įmonėje turimos įrangos resursus, bet ir įgalina sužinoti kas atsakingas už ją, bei patikrinti ar įrangą galima priskirti kitam darbui.

Skaityti daugiau »