Trimble Connect

  • Trimble Connect

„Trimble Connect“ yra bendradarbiavimo platforma, tinkamu laiku sujungianti reikiamus žmones (rangovus, projektuotojus, užsakovus, techninius prižiūrėtojus) su tiksliais duomenimis ir susijusiais dokumentais.

Infrastruktūros ir statybos projektams valdyti skaitmeninėje erdvėje

Naudodami „Trimble Connect“ galite dirbti bet kada, bet kur ir iš bet kurio įrenginio - tai yra ranka pasiekiama. Jūs visada dirbate su patikima ir tikslia informacija. „Trimble Connect“ gali būti naudojama įvairiuose darbo eigos etapuose, tokiuose kaip projektavimo koordinavimas ir peržiūra, bendravimas vietoje ir ne vietoje, taip pat valdant veiklą ir užduotis viso projekto metu.

Galite bendrinti 3D modelius, brėžinius ir kitą dokumentaciją: peržiūrėkite, naudokite ir archyvuokite su versijavimo istorija. „Trimble Connect“ turi lengvai naudojamas vartotojo sąsajas, skirtas staliniams kompiuteriams ir mobiliesiems, ir net „Mixed Reality“ įrenginiams, kaip Trimble SiteVision. Nuolatinio bendradarbiavimo dėka platforma padeda stebėti dokumentų/duomenų pakeitimus ir juos kontroliuoti, todėl nelieka neaktualios informacijos ir su ja susijusių nesusipratimų gamyboje.

„Trimble Connect“ susieja duomenis kiekviename pastato gyvavimo ciklo etape, kad jūsų projektas būtų tvarkingas. Galite įkelti ir dalytis dokumentais iš daugiau nei 60 pramonės įrankių arba pridėti savo šaltinį naudodami galingą API („Application Programming Interface“). „Trimble Connect“ ir darbo eigų įrankiai yra prieinami 17 kalbų.

Trimble Connect Programos

Gamintojo puslapis: connect.trimble.com

Trimble Connect Applications

Trimble SiteVision

Trimbe® SiteVision - papildytos realybės prietaisas (ang. Augmented reality) geo erdvinių duomenų atvaizdavimui. Paskirtis atvaizduoti 3D geo erdvinius duomenis prieš atliekant statybos ar inžinerinius darbus, stebėti ir kontroliuoti darbų eigos pokyčius. Ypač patogu vizualizuoti požemines komunikacijas prieš atliekant žemės darbus.

Skaityti daugiau »
Trimble Sync Manager

Trimble Sync Manager

Trimble Sync Manager - matavimams pritaikytas Trimble Connect modulis, skirtas duomenų valdymui tarp biuro ir lauko.

Skaityti daugiau »

Trimble Access

Trimble Access - moderni ir profesionali lauko matavimo programinė įranga skirta valdyti, matuoti, skaičiuoti ir grafiškai atvaizduoti Trimble elektroninių tacheometrų, GNSS imtuvų, robotizuotų sistemų ir 3D skanerių matavimų duomenis. Lengvai valdoma, greitai perprantama, skirta įprastiems ir puikiai adaptuojama išskirtiniams uždaviniams spręsti geodezijos, kelių, konstrukcijų, batimetrinių...

Skaityti daugiau »
Trimble Penmap Android programinė įranga lauko duomenų kaupimui

Trimble Penmap

Trimble Penmap lauko matavimo, kontrolės ir/arba duomenų tikslinimo programinė įranga skirta Android operacinę sistemą turintiems įrenginiams, tai yra kasdien naudojamiems išmaniesiems telefonams, kaip: Caterpillar CAT S62, Huawei P10 Lite, Motorola Moto G5, Samsung Galaxy S6 edge, Sony Xperia Z4 Tablet ir kt. arba specialiai suprojektuotiems lauko kompiuteriams, kurie yra atsparūs šalutiniam aplinkos...

Skaityti daugiau »

SketchUp

Trimble SketchUp - intuityvus 3D modeliavimo įrankis, pritaikytas tiek mėgėjui, tiek profesionalui.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0