DJI Mavic 3 Enterprise

 • DJI Mavic 3 Enterprise
 • DJI Mavic 3 Enterprise komplektacija
 • DJI Mavic 3 Enterprise RTK
 • DJI Mavic 3 Enterprise RTK
 • DJI Mavic 3 Enterprise RTK

DJI Mavic 3 Enterprise - dronas sukurtas aerokartografavimo užduotims. Šis dronas yra aerokartografaimo specialistų pamėgto DJI Phantom 4 RTK pakeitimas.

Bepilotis orlaivis turi 4/3 CMOS sensorių su 20 MP raiškos kamera, kuri turi aukštesnę vaizdo kokybę nei Phantom 4 RTK modelis. Patobulintas Mavic 3 Enterprise sensorius užtikrina geresnį kartografavimo rezultatą, vykdant skrydžio misijas prasto apšvietimo aplinkybėmis. Taip pat įspūdį daro drono skrydžio laikas - net 45 minutės ore su viena baterija.

Naujasis DJI Mavic serijos dronas turi inovatyvią dviejų antenų O3 Enterprise signalo perdavimo technologiją. Ji užtikrins stabilesnį ilgų atstumų skrydį ar tankiai užstatytuose miestuose, kur statiniai trikdo ryšį.

Pagrindiniai šio drono privalumai:

 • Maksimalus skrydžio laikas: 45 min;
 • Mechaninis kameros užrakto tipas;
 • 4/3 CMOS 20 MP sensorius;
 • Atsparumas vėjui iki 12 m/s;
 • RTK LitPOS pataisos realiu metu;
 • Naudojimo aplinkos temperatūra iki -10 °C;
 • Nuotraukų fiksavimo intervalas 0.7 s;
 • Išplėstas maksimalus skrydžio nuotolis ir stabilesnis signalas;
 • APAS 5.0 (Advanced Pilot Assistance System) - kliūčių vengimas visomis kryptimis;
 • Svoris tik 915 g;
 • Valdymo pultas su aukštos raiškos ekranu ir skrydžių programine įranga.

 

Mūsų paruošto vebinaro ,,DJI Mavic 3 Enterprise - geriausias sprendimas aerokartografavimui?" įrašą galite pamatyti čia:  Vebinaro įrašas

DJI Mavic 3 Enterprise yra aukščiausios klasės dronas, skirtas profesionaliam naudojimui

Mavic 3 Enterprise pasižymi patobulinta technologija, kurios pagalba galima kurti aukštos kokybės vaizdo medžiagą, atlikti sudėtingus darbus ir stebėti situaciją iš aukščio.

Dronas yra lengvas, kompaktiškas ir patogus naudoti, jame yra įmontuotos pažangios funkcijos, kurios palengvina užduočių atlikimą. DJI Mavic 3 Enterprise turi patobulintą kamerų sistemą su 4K raiška, 8x skaitmeniniu priartinimu (56x hibridinis priartinimas), kuri leidžia stebėti objektus iš toli ir kurti aukštos kokybės vaizdo medžiagą.

Galinga baterija leidžia dronui skraidyti iki 46 minučių. Be to, DJI Mavic 3 Enterprise yra atsparus vandeniui ir dulkėms, todėl jis yra patikimas ir ilgaamžis sprendimas. Tai puikus pasirinkimas profesionalams, kurie ieško aukštos kokybės ir patikimo drono.

Specializuotos šio drono modifikacijos:

Vaizdo kamera

DJI Mavic 3 Enterprise kamera turi viską, ko reikia kokybiškam aerokartografavimui. Mechaninis užrakto tipas užtikrins užfiksuotų duomenų ryškumą. Plataus kampo 4/3 CMOS sensorius įgalina didelį dinaminį diapazoną ir aukštos raiškos vaizdų fiksavimą net skrendant prasto apšvietimo sąlygomis.

Gamintojas deklaruoja, kad šis bepilotis orlaivis turi tokią pačią kameros funkciją kaip Zenmuse P1 pilno kadro RGB vaizdo kamera - t.y. „smart oblique“. Tai leidžia Mavic 3 skrydžio metu fiksuoti vaizdus iš įvairių pusių - taip surenkama daugiau nuotraukų ir atkuriami tikslesni 3D modeliai. Pavyzdinius duomenis „smart oblique“ funkcijos galite rasti mūsų YouTube kanale: Kleboniškių kaimo buities ekspozicija. PIX4Dmapper, taškų masyvas.

Kompaktiškas Mavic 3 Enterprise dronas nuotraukas gali daryti kas 0.7 s (palyginimui - Phantom 4 RTK kas 2.5 s). Taigi greitesnis nuotraukų fiksavimas leidžia skrydžio misiją atlikti efektyviau ir mažesniais resursais.

DJI Mavic 3 vaizdo kamerų sistema

Misijų tipai

DJI Mavic 3 Enterprise bepilotis orlaivis turi įvairių misijų planavimo galimybę. Prieš skrydį galite suplanuoti skrydžio scenarijų atsižvelgdami į darbo užduotį, rūpimą objektą. Įprasta misija skirta plotiniams objektams. Taip pat, 3D modelių atkūrimui skirta misija. Paskutinė, linijinė misija skirta tiesiniams objektams (pvz.: keliai, geležinkeliai, elektros linijos ir pan.). Misijų planavimą palengvina raiškus, didelis ir ergonomiškas valdiklio ekranas.

Dar viena pagalba, kuris leis efektyvinti misijos planavimo etapą - GeoMap PĮ ribos įkėlimas KML formatu. Mes paruošėme informaciją kaip tai padaryti čia: GeoMap 2023: Google KML failo sukūrimas

Suderinama programinė įranga

DJI Mavic 3 surinktų duomenų apdorojimui rekomenduojame PIX4Dmapper fotogrametrinę programinę įrangą. Ji leis efektyviai pasidaryti taškų masyvą (angl. point cloud), aukštos raiškos ortofoto, 3D Mesh modelį ar paviršiaus modelį. Ši programinė įranga gali būti nuolatinės licencijos, metinė arba mėnesinė prenumerata.

Taip pat, yra galimybė įsigyti PIX4Dcloud programinę įrangą, kuri leidžia apdoroti duomenis debesyje - nenaudojant savo kompiuterio resursų.

Saugumas

Šis dronas pasižymi ir dideliu saugumu, nes turi iš visų pusių sensorius, kurie padeda išvengti kliūčių. Taigi skrisdami automatiniu būdu būsite perspėti apie kliūtį ir dronas sustos ore, o skrendant rankiniu būdų, bepilotis orlaivis pats apskris kelyje pasitaikiusias kliūtis.

Mavic 3 dronas standartiškai turi 1 metų gamintojo draudimą (DJI Care) nuo sudužimo dėl valdytojo kaltės - tai leis jaustis užtikrintam net ir naujokui.

DJI Mavic 3 sensoriai

RTK LitPOS pataisos

DJI Mavic 3 Enterprise dronas standartinėje komplektacijoje neturi RTK modulio - jį galima įsigyti papildomai už 530 EUR + PVM. Tai puiki alternatyva įsigyti ekonominį aerokartografavimo droną. Tačiau norint atlikti tiksliai ir greitai aerokartografavimo uždavinius RTK modulis reikalingas, nes pataisos gaunamos jau skrydžio misijos metu, tiesiai iš LitPOS tinklo.

DJI Mavic 3 with RTK module

DJI Phantom 4 RTK ir DJI Mavic 3E RTK palyginimas

DJI Phantom 4 RTK
DJI Phantom 4 RTK
  DJI Mavic 3 Enterprise RTK
DJI Mavic 3 Enterprise RTK
1391 g Svoris 915 g
30 min Skrydžio laikas 45 min
7 km Max skrydžio atstumas 15 km
16 m/s Max greitis 21 m/s
10 m/s Atsparumas vėjui 12 m/s
nuo 0° iki 40° C Darbinė temperatūra nuo -10° iki 40° C
GPS GLONASS GALILEO GPNS GPS GLONAS GALILEO BEIDOU
1 CMOS Kameros sensorius 4/3 CMOS
1 foto kas 2.5 s Fotografavimo greitis 1 foto kas 0.7 s
Daugiakryptė matymo sistema Kliūčių vengimas Matymo sistema į priekį/galą, žemyn
Nesulankstomas Mobilumas Sulankstomas

Kelio kadastro bylos ruošimas GeoMap'e panaudojant dronu surinktus duomenis

GeoMap 2023: darbas su taškų debesimis (point cloud) | Vebinaras

Kontaktinė informacija: 

Norėdami sužinoti kainą ir gauti individualų pasiūlymą susisiekite:

Mob. 8 699 47 092
geo@geonovus.lt

x:0;y:0