DJI Zenmuse L2

DJI Zenmuse L2 - LiDAR sensorius skirtas profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 350 RTK dronu. Tai naujausia DJI LiDAR sistema skirta tiksliam ir kokybiškam 3D duomenų rinkimui. 

  • Centimetrinis LiDAR (Livox modulis) tikslumas;
  • 4/3 CMOS 20 MP mechaninio užrakto foto sensorius;
  • Tikslus IMU sensorius;
  • Trijų ašių gimbalas;
  • Skenavimo greitis iki 1,200,000 taškų per sekundę;
  • Penki lazerio atspindžiai;
  • Skenavimo aukštis iki 450 m. (80% reflektyvumas);
  • Tiesioginė taškų masyvo peržiūra dar vykstant skenavimui lauke.

DJI naujausia LiDAR sistema - Zenmuse L2, kuri skirta tiksliam ir kokybiškam 3D duomenų rinkimui. Šiame sensoriuje integruota 4/3 CMOS RGB kartografavimo kamera, „Livox LiDAR" modulis ir didelio tikslumo IMU. Jis gali skenuoti sudėtingus objektus iš didesnio atstumo ir greičiau generuoti tikslius taškų debesis. Tai puikus įrankis įvairių pramonės šakų specialistams, įskaitant geodeziją ir kartografiją, energetiką, miškininkystę ir statybas.

Mūsų paruošto vebinaro ,,Dronai ir 3D lazerinis skenavimas" įrašą galite pamatyti čia:  Vebinaro įrašas

Sujungus GNSS ir didelio tikslumo IMU, DJI Zenmuse L2 pasiekia 4 cm vertikalų ir 5 cm horizontalų tikslumą. Nereikia laukti 5-10 minučių, kol IMU susikalibruos, todėl bepiločių orlaivių pilotai gali nelaukdami atlikti skrydžio misijas.

Palaiko iki 5 lazerio atspindžių grįžimų, todėl padidėja galimybė rinkti žemės duomenis miškingose teritorijose.

Palaiko du skenavimo režimus (LiDAR ir fotogrametrijos duomenis, išlaikant "True Color LiDAR" duomenis), todėl idealiai tinka tiksliems topografiniams matavimams atlikti.

DJI Zenmuse L2 kartu su DJI Matrice 350 dronu vienos misijos metu gali surinkti duomenis iš 2,5 kv. km ploto. Produktyvumas net 30% didesnis lyginant su DJI Zenmuse L1. L2 gali aptikti nuo 250 metrų esant 10% atspindžiui ir 100 klx ir iki 450 metrų esant 50% atspindžiui ir 0 klx. Įprastas kartografavimo aukštis dabar siekia 120 metrų, o tai ypač padidina eksploatavimo saugą ir efektyvumą.

Sumažintas lazerio taškas 4 × 12 cm @ 100 m, tai tik penktadalis Zenmuse L1 lazerio taško dydžio, Zenmuse L2 ne tik aptinka mažesnius objektus su daugiau detalių, bet ir gali prasiskverbti į tankesnę augmeniją, sukurdamas tikslesnius skaitmeninius aukščio modelius (DEM). Tiek vieno, tiek daugkartinio grįžimo režimais L2 gali pasiekti maksimalų taškų masyvo emisijos greitį - 240 000 taškų per sekundę, leidžiantį surinkti daugiau duomenų per tam tikrą laikotarpį.

DJI Zenmuse L2 lidaru surinkti duomenys

 * Viršutinėje ekrano dalyje L2 surinktas tašku masyvas, žemiau – įvairūs klasifikavimo rezultatai bei palyginimas su DJI Mavic 3 Enterprise fotogrametrine medžiaga.

x:0;y:0