Flyability Elios 3

Flyability - inovatoriai, kurie plėtoja bepiločių orlaivių technologijas pritaikytas sudėtingai pasiekiamų ar pavojingų erdvių inspektavimui. Pirmasis rinkoje dronas, kuris yra atsparus susidūrimams, padėjo įmonėms užtikrinti darbų saugą ir sėkmingai skaitmenizuoti fiziškai sunkiai pasiekiamus objektus - Flyability Elios 3. Dronas su LiDar jutikliu sukurtas kartografavimo ir inspektavimo misijoms sukurtas orlaivis, išsiskiria dirbtinio intelekto, universalumo ir užtikrino stabilumo kombinacija.

  • 4K kamera;
  • Terminė kamera;
  • Atstumo jutiklis;
  • Neribotas180° FoV matymo kampas;
  • Šoninis apšvietimas ir dulkėms atsparus 16 tūkst. liumenų platus apšvietimas.

Inspektavimų sritys, kuriose tendencingai naudojamas Elios 3 dronas: Anglimi kūrenami katilai; Rekuperacinis garo generatorius; Vėjo turbinos; Celiuliozės ir popieriaus fabriko rekuperacinis katilas; Turimo turto patikra prieš pradedant darbus; Branduolinės jėgainės; Atliekų deginimo įrenginiai; Vandentvarkos komunikacijos ir pan. 

Užtikrintas stabilumas bet kokiomis sąlygomis

Visiškai naujas SLAM pagrindu sukurtas stabilizavimo algoritmas užfiksuoja pačius menkiausius nenuspėjamus drono judesius ir informuoja pilotą. Tai leidžia jaustis užtikrintai sudėtingomis skrydžio misijos aplinkybėmis.

Sukurtas pagal "Flyabilty" patentuotą susidūrimams atsparų skrydžio valdiklį, "Elios 3" tinka naudoti sudėtingiausiomis pramoninėmis sąlygomis. Su savo firminiu narveliu ir unikaliais reversiniais varikliais Elios 3 yra vienintelis rinkoje dronas, kuris yra apsaugotas nuo fizinio sąlyčio su kliūtimi. Tvirtas IP-44 atsparumas leidžia tikrinti ir kartografuoti atšiaurias aplinkas, drėgnas bei dulkėtas.

180 laipsnių 4K kameros matymo laukas, terminė kamera ir atstumo jutiklis. Dėl pirmaujančios pramonėje įstrižos ir dulkėms atsparios apšvietimo sistemos, duobių, įtrūkimų ar sankaupų ieškojimas tampa toks pat natūralus kaip rankiniu būdu su žibintuvėliu.

(įdėti gifą iš webo)

Dėl integracijos su "GeoSLAM" programinės įrangos paketu "Elios 3" LiDAR duomenis galima apdoroti sukuriant geodezinių matavimų lygio 3D modelius ir efektyviai kartografuoti sunkiai pasiekiamus objektus.

Nepriekaištingas vietos suvokimas

Sumontuotas LiDAR nuolat skenuoja aplinką siekiant sukurti didelio tankio taškų debesų žemėlapį. Jis akimirksniu parodomas „Cockpit“ programėlėje, todėl pilotai turi išskirtinį vietos suvokimą.

Inovatyvi apsauga nuo dūžių

x:0;y:0