8 685 45 770

Orlaivis Trimble UX5 HP

Trimble UX5 HP - aero kartografavimo sistema darbui be kontūrženklių

Trimble UX5 HP yra profesionali aerokartografavimo sistema sukurta fiksuoti aukščiausios kokybės nuotraukas geodeziniu tikslumu. Naujasis UX5 "High Precision" nepilotuojamas lėktuvas išsiskiria integruotu geodeziniu GNSS imtuvu, pilnos matricos foto kamera su galimybe pasirinkti objektyvus pasiekiant geriausia rezultatą geodeziniuose, inžineriniuose, kasybos ar monitoringo darbuose. Dabar galite aerokartografuoti nenaudodami kontūrženklių, kas spartina darbą ir įgalina išgauti didesnį tikslumą įvairiuose objektuose

Privalumai:

  • Išbaigtumas ir tęstinumas. Techninė ir programinė įranga vieno gamintojo.
  • Stabilumas. Skrydis prie stipraus vėjo (iki 55km/h).
  • 2-4 kartus didesnė teritorija vienu skrydžiu. Didelis skridimo greitis - 85 km/h
  • Kokybiška veidrodinė Sony 35 MP kamera. GSD iki 1 cm.
  • Atsparus aplinkai valdiklis
  • Intuityvus skrydžio paruošimas ir duomenų apdorojimas
  • Mokymai (duomenų surinkimas ir apdorojimas) pagal gamintojo metodinę medžiagą
  • Garantinis ir pogarantinis servisas

Sistema skirta aukščiausio tikslumo ir kokybės rezultatui

Kokybiškai ir aukštos raiškos ortofotografinei nuotraukai būtinas tikslus fiksuojamų nuotraukų pozicionavimas ir orientavimas, naujasis Trimble UX5 HP integruodamas aukšto tikslumo GNSS imtuvą ir naująją Sony a7R pilnos matricos sensorių su 36 MP aukštos raiškos foto kamera, tai užtikrina. Naudojant šia kamerą bei GNSS imtuvą pasiekiamas neprilygstamas rezultatas; iki 1 cm/pix (GSD) ortofotografinės nuotraukos raiška ir 1000 taškų į m2 3D modelis. Sistema naudoja GNSS duomenų apdorojimo metodą (angl. post-processing kinematic) PPK, tai leidžia pasiekti geodezinį rezultatų tikslumą neįrenginėjant objekte kontūrženklių (GCP), taip pat šiam metodui nereikalingas GPRS ryšys lauke diferencinių pataisų priėmimo užtikrinimui.

Tinkamos konfigūracijos pasirinkimas objekto fotografavimui

Matavimo projektų nebūna vienodų, su šia sistema vartotojas gali pasirinkti skirtingus kameros objektyvus labiausiai tinkamus norimam pasiekti galutinam rezultatui. Galimybė pasirinkti ne tik tarp NIR (artimo infraredo) ar RGB sensoriaus kamerų. bet ir montuoti skirtingus objektyvus labiausiai tinkančius fotografuojamam objektui. Galimas pasirinkimas iš trijų objektyvų: 35 mm lęšis skirtas tiksliausiam kartografavimui, 15 mm plačiakampis objektyvas naudojamas tuose objektuose kai reikia atlikti didelių teritorijų aerofotografavimą, bei universalus 25 mm objektyvas skirtas tikslumo ir teritorijos padengimo išpildymui.

Užtrukite matuojamame objekte dar trumpiau

Su integruotu GNSS imtuvu Trimble UX5 HP bepiločiame orlaivyje ir naudojant PPK metodą, nuotraukos orientuojamos centimetriniu tikslumu, todėl nebereikia objekte įrenginėti papildomų kontūrženklių tikslumui užtikrinti. Todėl naudojant šią sistemą kartografavimo darbus atliksite dar sparčiau.

Geriausi rezultatai sudėtingomis oro sąlygomis

Trimble UX5 HP sukurtas skristi sudėtingomis oro sąlygomis, esant žemai temperatūrai, lengvam lietui ar stipriam vėjui iki 55 km/h. Sistema užtikrinanti jūsų darbų kokybę tada kai to reikia.

ux5 gelezinkelis
ux5 durpes
ux5 ortofoto

Topo nuotraukos braižymas naudojantis Trimble UX5 bepiločio surinktais duomenimis