8 685 45 770

Roveris Trimble V10

  • Roveris Trimble V10

3D modeliai gaunami iš nuotraukų

Trimble V10 vaizdo roveris su Trimble VISIONTM technologija yra integruota kamerų sistema, kuri tiksliai užfiksuoja 360-laipsnių skaitmenines panoramines nuotraukas veiksmingai vizualiajai dokumentacijai ir supančios aplinkos matavimui. Nesvarbu ar veikdamas atskirai ar kartu su Trimble padėties davikliu, Trimble V10 vaizdo roveris suteikia galimybes greitai užfiksuoti raiškius duomenis bei sukurti visapusiškus rezultatus.

Kartu Trimble AccessTM lauko programine įranga ir Trimble Business Center biuro programine įranga, Trimble V10 yra puikus topografinis sprendimas.

Greitas duomenų užfiksavimas

Trimble V10 kartu Trimble VISION technologija suteikia galimybę užfiksuoti 60 MP panoramines nuotraukas, tiesiog nuspaudus mygtuką.

Iš viso 12 sukalibruotų kamerų pateikia visišką vietovės dokumentaciją, kuri gali būti panaudota atlikti fotogrametrinius matavimus. Šis metrinis vaizdo gavimo funkcionalumas yra idealus atliekant darbus, kurių metu reikia surinkti gausybę savybių arba ten, kur šios savybės yra sudėtingos arba jas sunku užfiksuoti. Darbas lauke, kuris dažniausiai duomenų surinkimui užtrukdavo kelias valandas, dabar gali būti baigiamas per kelias minutes.

Lengva naudoti darbo eiga „Trimble Access“ lauko programinėje įrangoje yra paprasta ir intuityviai užfiksuoja panoraminius vaizdus, peržiūri nuotraukas ir kaupia pastebėjimus.

Aukšto dinaminio diapazono (HDR) vaizdai Trimble V10 ir Trimble Business Center tampa geresnės kokybės, netgi jei dirbate esant kintančioms šviesos sąlygoms.Viską užfiksuokite dabar, o pamatuokite vėliau

Perduokite vietos sąlygas, išvenkite vietos pertvarkymo ir pasinaudokite padidėjusia kokybės kontrole bei duomenų tikrinimu vizualiai stebėdami vietą lauke, o vėliau matuojant viską biure. Panoraminiai vaizdai surinti naudojant Trimble V10 leidžia kartografijos specialistams greitai dokumentuoti ir perduoti vietovės sąlygas asmenims, kurie nėra toje vietoje. Sprendimus priimantys asmenys daugiau nebeturi laukti informacijos, nes reikiama informacija apie vietovę yra perduodama nedelsiant.

Sugrįžę į biurą pasinaudokite padidintos nuotraukos taškų matavimo funkcionalumu Trimble Business Center programoje, norėdami išmatuoti ir sukurti taškus, linijas, poligonus ir kitus vaizdavimo komponentus, kurie gali būti naudojami paruošti gausius rezultatus GIS, inžinerijos ir apžiūros programoms.

Trimble V10 integracija su tacheometru

GNSS imtuvo ir tacheometro integracija arba autonominis veikimas

Trimble V10 integruojasi su Trimble R serijos GNSS imtuvais, Trimble S6, S8 tacheometrais arba Trimble VXTM skenavimo stotimi. Galite lengvai susieti surinktas nuotraukas su pozicijoms, kad sukurtumėte ypač tikslių kartografinių duomenų rinkinį.

Su turimais duomenims galite užfiksuoti darbo eigą naudodami Trimble Access, pridėkite 360 laipsnių panoramas prie savo duomenų rinkinio, nes to reikia užbaigtam ir integruotam kartografiniam sprendimui. Trimble V10 galite naudoti ir be padėties daviklio, užfiksuojant programas tokias kaip vidaus žemėlapiai, tiltų patikrinimas ar kitos srityse, kur padėties duomenis dažniausiai yra sunku arba nebūtina gauti.

Trimble V10 integracija su GPS imtuvu

Sukurkite tradicinius ir naujus peruodamus duomenis

Sistemoje yra funkcija leidžianti naudoti esamus žinomus darbo srautus ir sukurti tiek tradicinius tiek naujus perduodamus duomenis jūsų klientams. Trimble V10 su Trimble Business Center suteikia kartografijos profesionalams galimybę sukurti pagerintus rezultatus dar greičiau. Duomenys, surinkti naudojant Trimble V10 palengvina ir pagreitina 3D modelių ir nuotraukų generavimą nei dirbant su didelių taškų "cloud" failais. Nuotraukos, užfiksuotos su galingu Trimble V10 vaizdo roveriu gali būti perkeliamos į Trimble SketchUp siekiant sukurti patikimus pastatų, tiltų ir gausybės kitų objektų 3D modelius greitesniam duomenų perdavimui.

Trimble V10 integracija su GPS imtuvu

Patikima konstrukcija

Sukurtas taip, kad atlaikytų lauko sąlygas su kuriomis susiduria kartografijos profesionalai, Trimble V10 yra išbandytas numetant jį nuo dviejų metrų aukščio ir turi IP54 reitingą. Integruoti jutikliai yra sukalibruoti taip, kad veiktų netgi atšiauriomis oro sąlygomis. Taip pat, dviejų dalių maitinimo laido pasirinkimas palengvina keliavimą su Trimble V10.

Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob.: 8 685 45 770
geo@geonovus.lt