8 685 45 770

Naujienos

Paroda „Resta 2018“
2018-04-18

Dalyvaujame „Resta 2018“

Š. m. balandžio 25 - 28 d. kviečiame apsilankyti didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2018“.

Parodoje kartu su partneriais „InfoEra“ pristatysime techninės ir programinės įrangos sprendimus statybų rinkai.

Stende galėsite daugiau sužinoti apie „DJI Enterprise“, „Delair“ bepiločius orlaivius ir jų pritaikymą vystant pažangius statybos ir infrastruktūros projektus. Taip pat susipažinti su naujausia „Trimble“ matavimo technika.

„GeoNovus“ stendą rasite Skaitmeninės statybos salėje (3 salė, 3.31 stendas).

„Resta 2018“ darbo laikas:

Balandžio 25 – 27d. (trečiadienis – penktadienis) - nuo 10 iki 18 val.

...

Trimble UASMaster - duomenų sukauptų nepilotuojamais orlaiviais fotogrametriniam apdorojimui
2018-03-28

Išleista nauja Trimble UASMaster 9 versija

Trimble praneša apie naują UASMaster programinės įrangos versiją. UASMaster v9.0 apima visą fotogrametrinę duomenų apdorojimo darbo eigą kartu su automatiniu ir interaktyviu redagavimo, tobulinimo ir kartografavimo įrankiais, kad galėtumėte sukurti didžiausio tikslumo taškų debesis, vektorinius žemėlapius ir ortofoto nuotraukas.

Naujos UASMaster galimybės

Automatizuotas projekto paruošimas
Žymiai patobulintas naudojimo paprastumas kas leidžia greičiau paruošti projektą apdorojimui. Tiesiog importuokite nuotraukas ir pradėkite skaičiavimus: fotoaparato nustatymai ir EXIF ​​informacija automatiškai nuskaitomi iš importuotų failų ir įtraukiami į projekto nuostatas.
3D koordinavimas
Padidintas lankstumas palaikant įvairius...
Delair UX11
2018-03-16

Įspūdžiai iš "Delair UX11" bepiločio orlaivio pristatymo Tulūzoje, Prancūzijoje

Prancūzų kompanija „Delair“ pristato naujausią savo kūrinį – UX11 droną aerokartografijai. Šis orlaivis naudoja 4G ryšio technologiją, gali skristi iki 59 min. įkrauta baterija. UX11 nereikia papildomo leistuvo, jis paleidžiamas ranka. Ir svarbiausia – nuotraukų kokybė, dėl kurios aerokartografavimo darbus atliksite profesionaliai ir kokybiškai. „Delair“ su UX11 sieks tapti lyderiu aerokartografijos rinkoje

Kviečiame paskaityti pirmuosius mūsų įspūdžius iš UX11 bepiločio orlaivio pristatymo Tulūzoje, Prancūzijoje.

Trimble Alloy GNSS imtuvas
2018-02-08

Trimble Alloy - naujos kartos referencinių tinklų GNSS imtuvas

Trimble® Alloy - tai naujos kartos referencinių tinklų GNSS (GPS + GLONASS + Galileo + BeiDou + QZSS + IRNSS + SBAS + L-Band) imtuvas, kurio atspariame dulkėms ir drėgmei korpuse (IP68 standartas) yra įmontuotas naujos kartos 672 kanalų GNSS lustas.

Šis įrenginys gali veikti, ne tik kaip referencinių tinklų imtuvas ar pavienis GNSS įrenginys, kaupiantis duomenis vėlesniam apdorojimui (angl. post-processing), bet ir kaip mobili bazinė stotis RTK matavimams.

Trimble® Alloy pritaikomas įvairiuose monitoringo ar nepertraukiamo stebėjimo uždaviniuose, geodezijoje, statybose, žemės ūkyje.

Trimble® Alloy, tai:

  • 672 kanalų Trimble® Maxwell™ 7 GNSS dvigubas procesorius, pritaikytas apdoroti visus esamus ir planuojamus GNSS signalus iš sistemų:...
Mobili kartografavimo sistema Trimble MX9
2018-02-06

Trimble MX9 - mobili kartografavimo sistema

Pristatome naują mobilaus kartografavimo sistemą Trimble® MX9. Sistema apjungia ant automobilio montuojamą Lidar skanerį, foto kameras ir biuro programinę įrangą duomenų apdorojimui.

Trimble® MX9 pritaikoma kelių geodeziniams matavimams, topografijai, 3D modeliavimui ar įvairaus inžinerinio turto inspektavimui. Trimble® MX9 skanuoja tankų taškų masyvą, bei fotografuoja 360 laipsnių panoramines nuotraukas tuo pačiu metu. Tolygiam ir tankiam skanavimui naudojami du skaneriai, duomenų geo-orientavimui naudojama GNSS ir inercinės sistemos.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje (anglų k.): Trimble MX9

Matavimo technologijų ekspresas - Trimble Express 2018
2018-01-17

Konferencija „Matavimo technologijų ekspresas“

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje konferencijoje "Matavimo technologijų ekspresas". Tradiciniu tapusio renginio metu, turėsite galimybę daugiau sužinoti apie naujausius rinkos lyderių "Trimble" ir "DJI Enterprise" sprendimus geodezijai, klientų patirtis bei integraciją su pažangia "GeoMap" programine įranga.

Renginyje bus aptariami e-bylos (elektroninės kadastrinių matavimų bylos) rengimo pokyčiai, taip pat apžvelgiama topografinių planų derinimo sistema TOPD.

Apie pasaulinę matavimų praktiką ir inovacijas sužinokite: Klaipėdoje (vasario 7 d.), Šiauliuose (vasario 8 d.), Panevėžyje (vasario 9 d.), Kaune (vasario mėn. 22 d.), Vilniuje (vasario 23 d.).

Konferencijos metu galėsite:

  • Susipažinti su technologijų rinkos...
Trimble C5 elektroninis tacheometras
2018-01-05

Trimble C serijos tacheometrai

Naujieji Trimble C serijos mechaniniai tacheometrai yra vieninteliai rinkoje, kurių visos modifikacijos standartiškai turi autofokusavimo technologiją. Prietaisai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės japonų kompanijos Nikon optinius komponentus.

Elektroninio tacheometro Trimble C5 privalumai:

  • Vienintelis rinkoje su automatine vaizdo fokusavimo Nikon technologija. Autofokusavimas - tikslumas, greitis ir neprilygstamas patogumas dirbant lauke;
  • Ypatingai skaidri Nikon optika;
  • Galingas EDM darbui be prizmės iki 800 metrų;
  • Ryškus ir raiškus spalvotas ekranas abejose pusėse;
  • Intuityvi ir daugeliui pažįstama Trimble Access matavimo programa;
  • USB laikmenos skaitymas/rašymas;
  • Lazerinis arba optinis...