8 685 45 770

Naujienos

2018-06-12

Nemokamas internetinis seminaras apie Delair bepilotį orlaivį su LiDAR sensoriumi

Kviečiami visus besidominčius aerokartografavimo galimybėmis į nemokamą internetinį seminarą, kuriame Delair kompanijos atstovas Chase Fly pristatys bepilotį orlaivį Delair DT26X su Riegl miniVUX-1DL LiDAR sensoriumi ir integruota RGB kamera. Šis orlaivis su dviem sensoriais gali skristi iki 2 val. Ir iki 30 km atstumu taip suteikdamas galimybę surinkti duomenis didelėse teritorijose efektyviau nei su pilotuojamu lėktuvu. Šis Delair sprendimas gali būti taikomas miškininkystėje, žemės ūkyje, elektros ar dujų linijų aerokartografavimui, aplinkosaugoje, geodezijoje ir kasyboje.

Internetinio seminaro data: 2018 birželio mėn. 26 d.

Laikas: 19 val. Lietuvos laiku. (seminaro trukmė 30 min)

Registracija į nemokamą internetinį seminarą (anglų k...

Trimble eCognition iliustracija
2018-06-07

Trimble geoerdvinių webinar'ų serija: eCognition "žaliems"

Ir toliau sparčiai besivystant bepiločių orlaivių sprendimams bei plečiantis jų naudotojų ratui, kviečiame susipažinti su Trimble eCognition.
"eCognition" yra originali objektus atpažįstanti vaizdų analizės programinė įranga. 2018 metų birželio 13 dieną 17 valandą rengiamas nemokamas internetinis seminaras (webinar'as) "žaliems". PĮ suteikiamos galimybės - idealus įrankis Jūsų darbui su taškų masyvais bei ortofoto, ypač jei Jums kyla klausimas: "praskrido dronas, medžiaga yra, o kas toliau? baksnoti atsisėdus prie ekrano?"

Plačiau apie renginį:
...

GeoNovus YouTube kanalas
2018-06-06

Nuo šiol visas naujienos prenumeruok ir YouTube kanale

Kviečiame prenumeruoti mūsų naująjį UAB GeoNovus - Trimble & DJI Lietuvoje - „YouTube“ kanalą, kuriame rasite ne tik naujausios Trimble įrangos video pristatymus, bet ir susipažinsite su bepiločių orlaivių / dronų panaudojimo galimybėmis įvairiose srityse. Sužinosite, kaip atlikti tūrio skaičiavimus, 3D modeliavimo darbus su programinėmis įrangomis: Trimble Business Center, Trimble RealWorks bei Trimble SketchUp.

UAB GeoNovus - Trimble & DJI Lietuvoje - „YouTube“ kanalo prenumerata: GeoNovus YouTube kanalo prenumerata

Trimble TCS7 atsparus lauko duomenų kaupiklis
2018-05-17

Universalus lauko duomenų kaupiklis - Trimble TSC7

Naujiena geodezinės įrangos valdiklių rinkoje.

Trimble® TSC7 - galingas, atsparus nešiojamas kompiuteris su Microsoft® Windows® 10 Pro patogiai laikomas rankoje. Tai unikalus ekrano, klaviatūros ir kompiuterio derinys.

Trimble® TSC7 skirtas ne tik valdyti Trimble® GNSS sistemas, robotizuotus tacheometrus, bet taip pat atlikti įprastus ofiso darbus lauke ar lauko darbus apdoroti ofise su šiuo galingu nešiojamu kompiuteriu.

Plačiau apie: Trimble TSC7

Paroda „Resta 2018“
2018-04-18

Dalyvaujame „Resta 2018“

Š. m. balandžio 25 - 28 d. kviečiame apsilankyti didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2018“.

Parodoje kartu su partneriais „InfoEra“ pristatysime techninės ir programinės įrangos sprendimus statybų rinkai.

Stende galėsite daugiau sužinoti apie „DJI Enterprise“, „Delair“ bepiločius orlaivius ir jų pritaikymą vystant pažangius statybos ir infrastruktūros projektus. Taip pat susipažinti su naujausia „Trimble“ matavimo technika.

„GeoNovus“ stendą rasite Skaitmeninės statybos salėje (3 salė, 3.31 stendas).

„Resta 2018“ darbo laikas:

Balandžio 25 – 27d. (trečiadienis – penktadienis) - nuo 10 iki 18 val.

...

Trimble UASMaster - duomenų sukauptų nepilotuojamais orlaiviais fotogrametriniam apdorojimui
2018-03-28

Išleista nauja Trimble UASMaster 9 versija

Trimble praneša apie naują UASMaster programinės įrangos versiją. UASMaster v9.0 apima visą fotogrametrinę duomenų apdorojimo darbo eigą kartu su automatiniu ir interaktyviu redagavimo, tobulinimo ir kartografavimo įrankiais, kad galėtumėte sukurti didžiausio tikslumo taškų debesis, vektorinius žemėlapius ir ortofoto nuotraukas.

Naujos UASMaster galimybės

Automatizuotas projekto paruošimas
Žymiai patobulintas naudojimo paprastumas kas leidžia greičiau paruošti projektą apdorojimui. Tiesiog importuokite nuotraukas ir pradėkite skaičiavimus: fotoaparato nustatymai ir EXIF ​​informacija automatiškai nuskaitomi iš importuotų failų ir įtraukiami į projekto nuostatas.
3D koordinavimas
Padidintas lankstumas palaikant įvairius...
Delair UX11
2018-03-16

Įspūdžiai iš "Delair UX11" bepiločio orlaivio pristatymo Tulūzoje, Prancūzijoje

Prancūzų kompanija „Delair“ pristato naujausią savo kūrinį – UX11 droną aerokartografijai. Šis orlaivis naudoja 4G ryšio technologiją, gali skristi iki 59 min. įkrauta baterija. UX11 nereikia papildomo leistuvo, jis paleidžiamas ranka. Ir svarbiausia – nuotraukų kokybė, dėl kurios aerokartografavimo darbus atliksite profesionaliai ir kokybiškai. „Delair“ su UX11 sieks tapti lyderiu aerokartografijos rinkoje

Kviečiame paskaityti pirmuosius mūsų įspūdžius iš UX11 bepiločio orlaivio pristatymo Tulūzoje, Prancūzijoje.