8 685 45 770

Naujienos

2018-10-19

Agisoft PhotoScan tampa Metashape

Kompanija Agisoft Intergeo parodoje Frankfurte (Vokietija) pristatė naują PhotoScan programinės įrangos versiją, kuri tuo pačiu keičia pavadinimą į Metashape.

Metashape turės visas PhotoScan funkcijas ir bus papildyta nauju funkcionalumu, tokiu kaip duomenų apdorojimas debesijos serveriuose, automatinis šešėlių eliminavimas, artefaktų aptikimas ir panaikinimas, automatinis taškų masyvo klasifikavimas į žemės paviršių, augaliją, pastatus, kelius ir automobilius.

Norite...

GNSS imtuvas Spectra Precision SP20
2018-10-09

Spectra Precision SP20 GNSS imtuvas GIS duomenų rinkimui

Naujausias Trimble kompanijos gaminys - Spectra Precision SP20 GNSS imtuvas jau svečiuojasi ir pas mus biure. Rankinis GNSS imtuvas SP20, lengvai konfigūruojamas ir gali būti nuo metrinio (įvairiems GIS uždaviniams) iki centimetrinio tikslumo (geodezijai) jungiantis prie LitPOS korekcijų tinklo. Papildoma GNSS antena ant kartelės nebūtina - duomenų kaupiklis ir antena yra viename įrenginyje telpančiame Jūsų delne.

Instaliuojama programinė įranga gali būti įvairi, veikianti Android OS...

Komunikacijos bokšto inspektavimas
2018-08-31

Efektyvi komunikacijos bokštų apžiūra bepiločiais orlaiviais. Išbandyta praktikoje

Siekiant užtikrinti nepertraukiamą komunikacijos bokštų veikimą ir konstrukcinių elementų tvirtumą, bokštai turi būti periodiškai apžiūrimi specialistų. Kad tai padarytų, specialistas turi lipti per visą bokšto aukštį apžiūrėdamas įvairius elementus iš visų pusių ir pasižymėdamas trūkumus. Tai ne tik pavojingas, bet ir bent porą valandų atimantis darbas. Reikia turėti omeny, kad komunikacijos bokštų - daugybė, ir visų jų apžiūrai sunaudojama išties daug brangaus darbo laiko.

Patogus,...
Trimble R10 GNSS su Trimble TSC7
2018-08-29

Naujas Trimble R10 GNSS modelis

Trimble R10 GNSS imtuvas sukurtas matininkams, taip pat įvairioms rinkoms ir pramonės šakoms pradedi dar greičiau, patikimiau ir tiksliau lauke surinkti matavimų duomenis.

Trimble R10 (model 2) naujovės Rinkos lyderis su integruotu pažangiausiu GNSS ASIC lustu su 672 kanalų, neprilygstamu palydovų signalų sekimo jautrumu, priimantis šiai dienai visų palydovų sistemų signalus, bei svarbiausia ši GNSS Sistema numatyta ateityje veikti su planuojamomis naujomis palydovų sistemomis dėka...
2018-08-28

Delair UX11 duomenų apdorojimas su Trimble Business Center programine įranga. Internetinis seminaras

Bepiločiai orlaiviai yra sparčiai populiarėjantis sprendimas geodezijoje kaip efektyvi duomenų surinkimo technologija. Geriausias techninės ir programinės įrangos pasirinkimas nėra lengvas, bet labai svarbus Jūsų sėkmingam darbui.

Kviečiame registruotis į nemokamą internetinį seminarą ir papildyti savo žinių bagažą 

- Kaip suplanuoti, sutvarkyti ir eksportuoti Delair UX11 skrydžio misiją

- Kaip importuoti ir atvaizduoti Delair UX11 skrydžio duomenis TBC programinėje...

2018-06-12

Nemokamas internetinis seminaras apie Delair bepilotį orlaivį su LiDAR sensoriumi

Kviečiami visus besidominčius aerokartografavimo galimybėmis į nemokamą internetinį seminarą, kuriame Delair kompanijos atstovas Chase Fly pristatys bepilotį orlaivį Delair DT26X su Riegl miniVUX-1DL LiDAR sensoriumi ir integruota RGB kamera. Šis orlaivis su dviem sensoriais gali skristi iki 2 val. Ir iki 30 km atstumu taip suteikdamas galimybę surinkti duomenis didelėse teritorijose efektyviau nei su pilotuojamu lėktuvu. Šis Delair sprendimas gali būti taikomas miškininkystėje, žemės ūkyje...

Trimble eCognition iliustracija
2018-06-07

Trimble geoerdvinių webinar'ų serija: eCognition "žaliems"

Ir toliau sparčiai besivystant bepiločių orlaivių sprendimams bei plečiantis jų naudotojų ratui, kviečiame susipažinti su Trimble eCognition. "eCognition" yra originali objektus atpažįstanti vaizdų analizės programinė įranga. 2018 metų birželio 13 dieną 17 valandą rengiamas nemokamas internetinis seminaras (webinar'as) "žaliems". PĮ suteikiamos galimybės - idealus įrankis Jūsų darbui su taškų masyvais bei ortofoto, ypač jei Jums kyla klausimas: "praskrido dronas, medžiaga yra, o kas toliau...