8 685 45 770

Naujienos

GNSS imtuvas Trimble TDC150
2019-04-12

GNSS imtuvas Trimble TDC150 GIS duomenų rinkimui

Naujausias Trimble kompanijos gaminys - Trimble TDC150 GNSS imtuvas. Rankinis GNSS imtuvas TDC150, lengvai konfigūruojamas ir gali būti nuo metrinio (įvairiems GIS uždaviniams) iki centimetrinio tikslumo (geodezijai) jungiantis prie LitPOS korekcijų tinklo. Papildoma GNSS antena ant kartelės nebūtina - duomenų kaupiklis ir antena yra viename įrenginyje telpančiame Jūsų delne.

Instaliuojama programinė įranga gali būti įvairi, veikianti Android OS pagrindu:

ESRI Collector for ArcGIS...
2019-03-13

Drono duomenų panaudojimas ruošiant kelio kadastro bylą GeoMap'e

Jau naudojate bepiločius savo veikloje ar planuojate naudoti? Video filmuke pristatome kaip panaudoti su dronu surinktus duomenis (taškų masyvą, ortofoto ir DEM) ruošiant kelio kadastro bylas ar braižant toponuotraukos elementus GeoMap programinėje įrangoje.

WRNO 201904
2019-03-07

GPS savaitės perpildymas (WNRO - GPS Week Number Rollover)

GPS suteikia dabartinę datą ir laiką, nurodytą savaitės numeriu. Savaitės numerio parametras generuojamas per 10 bitų dvejetainį skaičių. Galiojantis savaitės numerio parametro intervalas yra nuo 0 iki 1023, iš viso 1024 savaitės. Po to, savaitės numeris perkeliamas į 0. Pirmoji savaitės trukmė prasidėjo, kai GPS buvo paleistas 1980 m. sausį, o paskutinis "GPS WNRO" buvo prieš 19,7 metų t.y.1999 m. rugpjūčio 21 d.

Dabar yra tie metai (2019), kai savaitės numeris vėl pasieks maksimalią...

2019-02-12

Išleista "Agisoft Metashape" 1.5 versija

Kompanija Agisoft programinę įrangą PhotoScan pervadimo į Metashape ir pristatė naująją versiją.

Metashape turi visas PhotoScan funkcijas ir papildyta nauju funkcionalumu, tokiu kaip duomenų apdorojimas debesijos serveriuose, automatinis šešėlių eliminavimas, artefaktų aptikimas ir panaikinimas, automatinis taškų masyvo klasifikavimas į žemės paviršių, augaliją, pastatus, kelius ir automobilius.

Norite atsinaujinti ar įsigyti naujas Agisoft programinės įrangos licencijas -...

Sketchup Pro 2019
2019-02-06

Išleista "Sketchup Pro 2019" versija

Šių metų vasario mėnesį pasirodė naujausia versija - "SketchUp Pro 2019". Kiekvienais metais programinė įranga diegia atnaujinimus, kurie suteikia vis daugiau galimybių ir didina darbo našumą. Trumpai apie tai papasakojo mūsų "Trimble SketchUp" atstovė Paulina Lisevičiūtė.

"Trimble SketchUp" (iki 2012m. "Google SketchUp") programinė įranga visada garsėjo patogia ir nesudėtingai perprantama naudotojo sąsaja. Nepaisant to, gamintojo tikslas yra paprastumą papildyti įrankiais, kurių...

LiDAR skeneris su bepiločiu orlaiviu
2019-01-31

Ar verta investuoti į bepilotį orlaivį su LiDAR skeneriu?

Bepilotis orlaivis su LiDAR skeneriu turi didžiulę įtaką profesionaliam darbui, kai reikalingas ypač efektyvus duomenų surinkimas.

Šiame, vienos valandos, internetiniame seminare bus aptarta:

Bepilotis orlaivis su LiDAR - iššūkiai ir kaip juos įveikti Kaip bepilotis orlaivis su LiDAR pagerina darbo procesą, sumažina darbo laiką lauke ir duomenų apdorojimo laiką Vartotojų darbų apžvalga, procesas ir rezultatai Išskirtinis pasiūlymas tik internetinio seminaro dalyviams

Vietų...

Konferencija "Matavimo technologijų ekspresas 2019"
2019-01-17

Konferencija "Matavimo technologijų ekspresas 2019"

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, kviečiame visus geodezininkus, matininkus, su „GeoMap“ programa dirbančius specialistus sudalyvauti konferencijoje „Matavimo technologijų ekspresas 2019“. Šiais metais esame paruošę jums nemažai aktualių naujienų, pranešimų ir praktinių patarimų, kuriuos iš karto galėsite pritaikyti savo veikloje. Reikšmingiausiomis naujienomis ir praktiniais sprendimais dalinsis savo srities UAB „Geonovus“ ir UAB „InfoEra“ specialistai, kuriems taip pat galėsite užduoti...

x:0;y:0