8 685 45 770

Naujienos

Trimble Alloy GNSS imtuvas
2018-02-08

Trimble Alloy - naujos kartos referencinių tinklų GNSS imtuvas

Trimble® Alloy - tai naujos kartos referencinių tinklų GNSS (GPS + GLONASS + Galileo + BeiDou + QZSS + IRNSS + SBAS + L-Band) imtuvas, kurio atspariame dulkėms ir drėgmei korpuse (IP68 standartas) yra įmontuotas naujos kartos 672 kanalų GNSS lustas.

Šis įrenginys gali veikti, ne tik kaip referencinių tinklų imtuvas ar pavienis GNSS įrenginys, kaupiantis duomenis vėlesniam apdorojimui (angl. post-processing), bet ir kaip mobili bazinė stotis RTK matavimams.

Trimble® Alloy pritaikomas įvairiuose monitoringo ar nepertraukiamo stebėjimo uždaviniuose, geodezijoje, statybose, žemės ūkyje.

Trimble® Alloy, tai:

  • 672 kanalų Trimble® Maxwell™ 7 GNSS dvigubas procesorius, pritaikytas apdoroti visus esamus ir planuojamus GNSS signalus iš sistemų:...
Mobili kartografavimo sistema Trimble MX9
2018-02-06

Trimble MX9 - mobili kartografavimo sistema

Pristatome naują mobilaus kartografavimo sistemą Trimble® MX9. Sistema apjungia ant automobilio montuojamą Lidar skanerį, foto kameras ir biuro programinę įrangą duomenų apdorojimui.

Trimble® MX9 pritaikoma kelių geodeziniams matavimams, topografijai, 3D modeliavimui ar įvairaus inžinerinio turto inspektavimui. Trimble® MX9 skanuoja tankų taškų masyvą, bei fotografuoja 360 laipsnių panoramines nuotraukas tuo pačiu metu. Tolygiam ir tankiam skanavimui naudojami du skaneriai, duomenų geo-orientavimui naudojama GNSS ir inercinės sistemos.

Daugiau informacijos gamintojo puslapyje (anglų k.): Trimble MX9

Matavimo technologijų ekspresas - Trimble Express 2018
2018-01-17

Konferencija „Matavimo technologijų ekspresas“

Kviečiame dalyvauti kasmetinėje konferencijoje "Matavimo technologijų ekspresas". Tradiciniu tapusio renginio metu, turėsite galimybę daugiau sužinoti apie naujausius rinkos lyderių "Trimble" ir "DJI Enterprise" sprendimus geodezijai, klientų patirtis bei integraciją su pažangia "GeoMap" programine įranga.

Renginyje bus aptariami e-bylos (elektroninės kadastrinių matavimų bylos) rengimo pokyčiai, taip pat apžvelgiama topografinių planų derinimo sistema TOPD.

Apie pasaulinę matavimų praktiką ir inovacijas sužinokite: Klaipėdoje (vasario 7 d.), Šiauliuose (vasario 8 d.), Panevėžyje (vasario 9 d.), Kaune (vasario mėn. 22 d.), Vilniuje (vasario 23 d.).

Konferencijos metu galėsite:

  • Susipažinti su technologijų rinkos...
Trimble C5 elektroninis tacheometras
2018-01-05

Trimble C serijos tacheometrai

Naujieji Trimble C serijos mechaniniai tacheometrai yra vieninteliai rinkoje, kurių visos modifikacijos standartiškai turi autofokusavimo technologiją. Prietaisai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės japonų kompanijos Nikon optinius komponentus.

Elektroninio tacheometro Trimble C5 privalumai:

  • Vienintelis rinkoje su automatine vaizdo fokusavimo Nikon technologija. Autofokusavimas - tikslumas, greitis ir neprilygstamas patogumas dirbant lauke;
  • Ypatingai skaidri Nikon optika;
  • Galingas EDM darbui be prizmės iki 800 metrų;
  • Ryškus ir raiškus spalvotas ekranas abejose pusėse;
  • Intuityvi ir daugeliui pažįstama Trimble Access matavimo programa;
  • USB laikmenos skaitymas/rašymas;
  • Lazerinis arba optinis...
Trimble Business Center - Coordinate System Manager - atnaujinimas
2018-01-04

Aukščių sistemos patobulinimas TBC programinėje įrangoje

Sveiki sulaukę Naujųjų metų!

Ar žinojote, jog nuo šiol instaliuojant Trimble Business Center standartinėje koordinačių sistemų duomenų bazėje prie LKS94 įtrauktas ir LAS07 atitinkantis geoidas LIT15G.
Jei jau turite įdiegtą TBC, bet geoidas neparuoštas naudojimui, paleiskite Coordinate System Manager (Start Menu) ir atlikę atnaujinimą (Upgrade) užsaugokite "current.csd" duomenų bazę (žiūrėti iliustraciją).

Gerų darbų šiais metais

GeoNovus kalendorius 2018
2017-12-19

GeoNovus 2018 metų kalendorius Jūsų biure!

Šv. Kalėdų ramybė ir Naujųjų metų laukimo šviesa tegul suteikia vilties ir stiprybės ateinančių metų darbams ir siekiams!

Artėjančių gražiausių švenčių proga, kviečiame užsisakyti 2018 m. GeoNovus kalendorių iki gruodžio mėn. 31 dienos*. 2018 m. GeoNovus kalendorių pristatysime tiesiai į Jūsų biurą per Lietuvos paštą.

Užsakyti kalendorių nemokamai * Kalendorių kiekis ribotas.

Trimble Penmap Android ir TDC100
2017-11-30

Trimble Penmap Android programinės įrangos naudojimo internetinis seminaras

Trimble Penmap Android yra nesudėtinga programinė įranga skirta geodezijai ir aukšto tikslumo GIS duomenų rinkimui. Tai sprendimas, kuris nereikalauja brangios įrangos, tačiau užtriknina tikslumą ir efektyvų darbų atlikimą. Trimble Penmap Android programinė įranga sukurta tam, kad galėtumėte lengvai atlikti matavimus ir kaupti GIS duomenis su reikiamais atributais. Veikia su Trimble GNSS imtuvais, tokiais kaip Trimble R10, Trimble R8s, Trimble R2 ir Trimble R1. Už programą...