GIS

Tai mobili darbo vieta kombinuojant GNSS pozicionavimą, komunikacijas, bei programinę įrangą. Trimble GIS kartografavimo produktai puikiai pritaikyti mobiliai darbo vietai organizacijose eksploatuojančioms inžinerinius tinklus, atliekančiose miškų matavimus, precizinei žemdirbystei, savivaldoje sprendžiamiems GIS uždaviniams ir visur kur reikalinga atlikti tikslius GNSS matavimus sudėtingomis sąlygomis.

Visi Trimble GIS GPS imtuvai ir programinė įranga
Atidaryti naujame lange

Trimble MX5 mobili fotogrametrinė sistema

Trimble MX7

Mobili fotogrametrinė sistema su Trimble® VISION™ technologija

Skaityti daugiau »
Trimble TDC600

Trimble TDC600

Atsparus ir greitas valdiklis (kontroleris) pritaikytas dirbti visą dieną. Dėka integruoto GNSS imtuvo įrenginys gali būti naudojamas autonomiškai kaip GNSS imtuvas, ar kaip išmanusis telefonas ir duomenų kaupiklis komplektuojant su Trimble GPNS imtuvais. Kadangi įrenginys veikia Android operacinėje sistemoje, tai suteikia galimybe naudoti ir įvairią programinę įrangą iš Google Store parduotuvės.

Skaityti daugiau »
Trimble T10 atsparus lauko kompiuteris

Trimble T10x

Windows planšetė su 10.1" (25.6cm) įstrižainės ekranu ir 10 kartos Intel® Core™ i7 procesoriumi atliks reikalingas užduotis įvairiomis aplinkos sąlygomis.

Skaityti daugiau »
Trimble R580

Trimble R580

Trimble R580 naujos kartos geodezinis arba GIS GNSS imtuvas

Pasitikėkite Trimble R580 GNSS sistema, kad pasiektumėte itin tikslius rezultatus. Šis integruotas naudoja Trimble ProPoint technologiją, užtikrina didesnį našumą ir patikimesnį tikslumą. Galimybė pasirinkti norimą tikslumą 'centimetrinis' arba 'iki 10 cm'.

Pagrindiniai Trimble R580 modelio privalumai:

Skaityti daugiau »
Trimble Catalyst

Trimble Catalyst DA2

Trimble Catalyst DA2 GPNS imtuvas

Tai revoliucinis Trimble gamintojo sprendimas, leidžiantis tikslų GPNS matavimo sprendimą naudoti prenumeratos principu. Taip būtent, nesuklydote! Turėdami Trimble DA2 GPNS anteną ir pagal savo poreikį pasirinktą Catalyst tikslumo prenumeratą, paversite savo turimą išmanųjį telefoną į tikslių žemėlapių sudarymo, navigacijos ar matavimo įrankį.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0