Spectra Survey Mobile

  • Spectra Survey Mobile - geodezinių matavimų programa

Įrenginiams su Android operacine sistema skirta programa Survey Mobile yra vienas paprasčiausiai naudojamų matavimo įrankių. Ši geodezinė programa išnaudoja Android sistemos lankstumą ir puikiai tinka matininkams, norintiems pagrindinius darbus atlikti greitai bei paprastai.

Programa gali būt įrašoma į specializuotus įrenginius arba tiesiog į jūsų išmanųjį telefoną. Paprasta vartotojo sąsaja užtikrins, kad žymėjimus ir matavimus atlikti būtų lengva, o darbo galėtumėte imtis nedelsiant.

Pagrindinės savybės

  • Palaiko Android v5.0 ir naujesnes versijas
  • Greitai nustatoma ir paruošiama darbui
  • Naudoja ilgo nuotolio Bluetooth ryšį
  • Suderinama su mechaniniais tacheometrais
  • Palaiko GNSS
  • RTX konfigūracija

Paprasta matavimo programa, skirta Spectra Geospatial prietaisams

Ši geodezinė Android programa priešingai nei sudėtingos ir išsamios kompiuterinės programos, turi tik išgrynintas pagrindines matavimo funkcijas. Dėl to darbas su šia programa yra paprastesnis ir greitesnis, o išmokti ją naudoti paprasta. Intuityvus ir supaprastintas dizainas padeda lengvai naviguoti tarp skirtingų užduočių ir laiką išnaudoti efektyviau.

Detalesnes programos naudojimo instrukcijas galite rasti GeoNovus žinyno svetainėje.

Programiniai sprendimai

Nors Android operacinė sistema ir turi galybę programėlių, profesionaliems matavimams skirtų įrankių pasirinkimo spektras labai siauras. Spectra Geospatial užsimojo šią problemą išspręsti sukurdama lengvai suprantamą ir prieinamą geodezinę programą, skirtą konkretiems matininkų poreikiams.

SPSM*.apk gali būti įdiegiamas į atsparius įrenginius, kaip pvz., Spectra SP20, MobileMapper 60, arba į įprastą (pageidautina, atsparų) telefoną.

Lauko matavimo programa

Matavimas realiuoju laiku (RTK), statinių duomenų kaupimas (PP) taip pat taškų ar linijų nužymėjimas vietovėje - visa tai yra šioje programoje. Prisijunkite prie savo Spectra SP60 bazės per ilgojo veikimo Bluetooth ryšį arba prie LitPOS GPNS nuolatinių stočių tinklo ir matuokite centimerinio lygio tikslumu.
Spectra Survey Mobile matavimo metodai

Intuityvus ir paprastas objektų nužymėjimas

Integruoto kompaso pagalba taškus ir linijas nužymėkite greitai ir patogiai.

Yra galimybė ir pamatuoti nužymėtus taškus vietovėje, tokiu būdu susiejant taškus tolimesniam ataskaitos paruošimui ar kontrolei "Spectra Survey Office" programoje, kuri yra komplektuojama su ankščiau minėtu SP60 GNSS imtuvo komplektu.

Spectra Survey Mobile taškų nužymėjimas

Duomenų importas/eksportas

Mobilioji programėlė sukurta taip, kad duomenų apsikeitimas būtų sklandus, paprastas ir suderinamas su kita PC programine įranga.

Esant poreikiui, patogi grafinė sąsaja iš esamų duomenų tipų leidžia susikonstruoti "savo stiliaus" formato failą.

Spectra Geospatial paskutinėje programos versijoje (v2.6) pridėjo ir kodų bibliotekos importą bei realizavo foto-kodų funkcionalumą.

Spectra Survey Mobile duomenų importas/eksportas

Rastriniai žemėlapiai tiesiai iš interneto

Vienos varnelės pasirinkimu pajungiami ortofoto žemėlapiai patogesniam darbui visame pasaulyje.

Importuoti vektoriniai duomenys ar Jūsų matuoti taškai bus atvaizduojami kartu su rastriniais žemėlapiais.

Spectra Survey Mobile ortofoto žemėlapis

Suderinamumas su kitais įrenginiais

Spectra Mobile lauko matavimo programa gali valdyti tokius GNSS imtuvus, kaip „SP80“ ar „SP60“ bei Nikon ir Spectra Geospatial tacheometrus. Ši programinė įranga veikia ne tik su Trimble ar Spectra Geospatial duomenų kaupikliais, bet ir kitais rinkoje esančiais telefonais, pavyzdžiui, Samsung ar CAT.

Detali programos Survey Mobile apžvalga

Gamintojo puslapis: Spectra Survey Mobile

Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob. 8 685 45 770
geo@geonovus.lt

Naudojama kartu

x:0;y:0