Trimble Catalyst DA2

 • Trimble Catalyst
 • Trimble Catalyst DA2
 • Trimble Catalyst DA2 su rankena
 • Trimble Catalyst DA2

Trimble Catalyst DA2 - tai revoliucinis Trimble gamintojo sprendimas, leidžiantis tikslų GPNS matavimo sprendimą naudoti prenumeratos principu. Taip būtent, nesuklydote! Turėdami Trimble DA2 GPNS anteną ir pagal savo poreikį pasirinktą Catalyst tikslumo prenumeratą, paversite savo turimą išmanųjį telefoną į patį tiksliausią matavimo įrankį. Imtuvą galima pritaikyti įvairiausiems Jūsų įmonės atliekamiems matavimams: tiek geodeziniams (kadastro ar topografijos) darbams, tiek tiksliam GIS duomenų kaupimui lauke.

Privalumai:

 • Galimybė užsiprenumeruoti pasirinktą matavimo tikslumą ('centimetrinis', 'iki 10cm', 'iki 30cm' ir 'iki 60cm') pageidaujamam laikotarpiui (valandinis, mėnesinis arba metinis tarifas)
 • Valdomas pasirenkamu Trimble duomenų kaupikliu ar tiesiog išmaniuoju telefonu
 • Lengvai konfigūruojamas bei paruošiamas darbui
 • Nebrangus, kompaktiškas ir produktyvus GPNS imtuvas.
 • Palaikomos palydovinės sistemos GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou

Pasirinkite reikiamą tikslumą

Trimble Catalyst 1

Centimetrinis, iki 10 cm, iki 30 cm, iki 60 cm.

Įsigykite Catalyst prenumeratą

Trimble Catalyst 2

Mokėkite valandinį, mėnesinį arba metinį tarifą.

Prijunkite DA2 GPNS imtuvą!

Trimble Catalyst 3

Prijunkite DA2 GPNS imtuvą prie turimo išmaniojo įrenginio, paleiskite mobilią aplikaciją, prisijunkite prie Catalyst ir PIRMYN!

Pritaikytas dirbantiems įvairiose srityse

 

Nesvarbu ar vykdote žemėlapių sudarymo ar GIS duomenų surinkimo projektus, Catalyst pasiūlys individualiai pritaikytą padėties nustatymo tikslumą kiekvienam darbo uždaviniui.

GIS žemėlapių sudarymas ir duomenų rinkimas

Trimble Catalyst DA2 GNSS sistema siūlo ekonomiškai naudingą padėties nustatymą bet kuriai pramonės šakai. Lengvas ir išmanus duomenų surinkimo procesas.

GNSS lauko matavimai

Kai tikslumas svarbiausia, Trimble Catalyst užtikrins taško padėties nustatymą už prieinamą kainą kasdieniams darbams.

Mobilios GIS programos

Trimble Catalyst palaiko iOS ir Andoid operacines sistemas ir leidžia užtikrinti sklandų mobilų GIS procesą, įskaitant ,,Esri ArcGIS FIelds Maps" visišką integraciją.

 

Žemės ir kadastro tvarkymas

Preciziškas žemės ribų nustatymas bei žemėlapių sudarymas prasideda nuo tikslaus matuojamo taško padėties nustatymo.

Komunalinės paslaugos ir viešasis administravimas

Žymėkite ir prižiūrėkite visuomeninės infrastruktūros objektus naudodami tikslios padėties nustatymo galimybes.

Bepiločiai orlaiviai

Trimble Catalyst perkelia žemėlapių sudarymo procesą į kitą lygį - supaprastina procesą ir padeda užtikrinti tikslų antžeminio valdymo taškų fiksavimą kartografavimo dronu metu.

Komplektą sudaro:

 • Trimble DA2 GPNS antena: standartinis 5/8 colių antenos montavimo adapteris, USB prijungimo laidas matinimo šaltiniui, baterijos tvirtinimo rinkinys
 • Trimble® Catalyst™ prenumerata pasirinktam tikslumui: "centimetrinis", "iki 10cm", "iki 30cm" ir "iki 60cm".
 • Pagal poreikį pasirenkami tvirtinimo priedai: kuprinė su 30 cm. adapteriu antenai, Catalyst GNSS antenos rankena, 1.8 m. kartelė su RAM laikikliu mobiliajam telefonui.
 • Taip pat papildomai Jums reikės Android ar iOS operacines sistemas palaikančio išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. 

Webinaro įrašas, kuriame Šarūnas pristato Catalyst DA2 sprendimo naudas webinaro įrašo užsakymas

Dažniausiai užduodami klausimai

Tereikia įsigyti Catalyst DA2 GNSS anteną ir pasirinkti reikiamo tikslumo (nuo 60 cm iki 1 cm) paslaugos prenumeratą. Taip pat papildomai Jums reikės Android ar iOS telefono ar planšetinio kompiuterio. Tam galite naudoti savo turimus įrenginius arba pasirinkti iš mūsų turimo asortimento.

Ši skaitmeninė DA2 antena priima tikslius GNSS signalus ir programinės įrangos, kuri instaliuojama telefone, pagalba apdoroja šiuos signalus išskaičiuodama tikslias koordinates. Didelio tikslumo GNSS sistemos, kaip Catalyst, naudoja diferencialinių korekcijų technologiją, kuri užtikrina padėties klaidų ištaisymą matavimų metu. Palaikomos šios palydovinės sistemos GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou. Programinė įranga veikia Android ar iOS operacinėje sistemoje. O pats pajungimas ypač paprastas pajungiant anteną prie telefono per Bluetooth. Kadangi antena yra kompaktiška, tai ją patogu transportuoti kad ir kur jums reiktų atlikti matavimus.

Pirmą kartą norint atsisiųsti pasirinktą Trimble Catalyst prenumeratą (t.y tikslumą) reikalingas interneto ryšys. Vėliau, įdiegus prenumeratą, DA2 anteną galima naudoti neprisijungus prie interneto ryšio kol baigsis prenumeratos galiojimas, bet ne ilgiau 30 dienų. Jei esate pasirinkę 1 cm. tikslumą, tuomet turite būti prisijungę prie interneto ryšio pastoviai. Imtuvo GNSS veikimas efektyvesnis naudojant telefono ar planšetinio kompiuterio interneto duomenis, nei naudojant iš palydovų gautas pataisas. Neprisijungus Catalyst prie interneto naudos pataisas iš Trimble RTX per palydovinę transliaciją. 

Trimble Catalyst DA2 suderinamas su Android 5.0 ir iOS13 ar vėlesne versija.

Trimble Catalyst prenumeratos licencijoms atsisiųsti ir administruoti naudojama nemokama Trimble Mobile Manager programa. Šią programą taip pat galima naudoti norint atsisiųsti, patikrinti ar įdiegti DA2 antenų programinės įrangos atnaujinimus. Ši programa yra taip pat reikalinga norint naudotis ir Trimble partnerių programomis.

Trimble Catalyst DA2 GNSS imtuvą galima naudoti su daugeliu Andoid ar iOS sistemoms skirtomis programomis:

 • Specializuotos Trimble programos. Tokios kaip: Trimble Penmap Android, Trimble TerraFlex Mobile ar ArcGIS Field Maps.
 • Trečiųjų šalių programos (Trimble partnerių). Trečiųjų šalių programos gauna reikiamus GPS duomenis iš operacinės sistemos, kuri per Trimble Mobile Manager nustato tikslias pozicijas iš Catalyst.

Galimi keli variantai norint užsisakyti prenumeratos paslaugą:

 • Mėnesinė arba metinė prenumerata. Šioms prenumeratoms galite pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį planą, kuris skirstomas pagal norimą matavimų tikslumo lygį (Catalyst 1, Catalyst 10, Catalyst 30, Catalyst 60). Jos baigiasi paskutinę prenumeratos termino dieną, nebent jos būtų pratęstos. Galiojimo pabaigą galite pasitikrinti prisijungę prie savo Trimble Mobile Manager paskyros.
 • Valandinė prenumerata. Naudojantis šia prenumerata mokama už laiko intervalus – nuo 10 valandų iki 25 000 valandų per mietus. Ši prenumerata aktuali tik Catalyst 1 (1 cm) plano vartotojams.

Turimos valandos galioja 12 mėn. nuo pirkimo datos. Jos gali būti naudojamos vieno vartotojo arba visos komandos.

Trimble Catalyst prenumerata skirta vienam vartotojui naudoti viename įrenginyje. Prieiga prie prenumeratos valdoma Trimble Mobile Manager paskyrą, kuri yra jūsų iOS arba Android įrenginyje. Norėdami perkelti licencijos failą iš vieno įrenginio į kitą, atsijunkite nuo pirmojo įrenginio prieš prisijungiant prie antrojo.


x:0;y:0