Trimble Catalyst DA2

Trimble Catalyst DA2 - konfigūruojamas GIS GNSS imtuvas

Trimble Catalyst DA2 GNSS imtuvas pasižymi savo universalumu, gali būti naudojamas tiek geodeziniams (kadastro ar topografijos) darbams, tiek tiksliam GIS duomenų kaupimui lauke. Galimybė pasirinkti norimą tikslumą 'centimetrinis', 'iki 10 cm', 'iki 30cm' ir 'iki 60cm', valdymo programinę įrangą bei norimą duomenų kaupiklį. Šį imtuvą galima pritaikyti įvairiausiems Jūsų įmonės atliekamiems matavimams.

Privalumai:

  • Pasirenkamas tikslumas: 'centimetrinis', 'iki 10cm', 'iki 30cm' ir 'iki 60cm'
  • Valdomas pasirenkamu Trimble duomenų kaupikliu ar tiesiog išmaniuoju telefonu
  • Lengvai konfigūruojamas bei paruošiamas darbui
  • Mažas ir nebrangus. Mokama kaip prenumeratos paslauga
  • Palaikomos palydovinės sistemos GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou

Trimble® Catalyst DA2 pritaikytas GIS specialistams dirbantiems įvairiose srityse, pavyzdžiui, įmonėse eksploatuojančioms inžinerinius tinklus, atliekančioms miškų matavimus, savivaldoje sprendžiamiems GIS uždaviniams spręsti, viešųjų darbų ir viešųjų paslaugų srityse. Ši maža, nebrangi, skaitmeninė antena priima tikslius GNSS signalus ir programinės įrangos, kuri instaliuojama telefone, pagalba apdoroja šiuos signalus išskaičiuodama tikslias koordinates. Programinė įranga veikia Android ar iOS operacinėje sistemoje. Pajungimas ypač paprastas pajungiant anteną prie telefono per USB jungtį ar Bluetooth. Kadangi antena yra kompaktiška, tai ją patogu transportuoti kad ir kur jums reiktų atlikti matavimus.

Pagrindinės funkcijos ir privalumai:

  • Nebrangus, lengvas ir produktyvus prietaisas: Apdoroja GPS/GLO/GAL/BeiDou/QZSS/L-band signalus, turi atspindžių šalinimo technologiją, sveria tik 330 g.

  • Greitas paruošimas darbui: Pajungiamas per USB jungtį (palaiko microB arba USB Type C telefonus ar planšetinius kompiuterius). Antena maitinama išorinio maitinimo per USB jungtį (powerbank), o duomenų perdavimas vyksta per Bluetooth.

  • Patogus montavimas ant kartelės: galima montuoti ant standartinės geodezinės kartelės, bei ant specialios magnetinės.

Pagrindinės charakteristikos:

 

DA2
Antenos išmatavimai 128 x 55 mm
Svoris 330 g
Darbinė temperatūra -20 to +60 C
Atsparumo aplinkos poveikiui standartas IP65
Duomenų perdavimo jungtis USB, Bluetooth
Energijos sąnaudos 2 - 2,5 W
Trimble Catalyst DA2 antenos montavimo opcijos
Trimble Catalyst DA2 antenos montavimo opcijos

Nuoroda į gamintojo puslapį: Trimble Catalyst DA2

x:0;y:0