8 685 45 770

SketchUp

 • SketchUp 3D modeliavimo programa
 • SketchUp Pro populiari architektu ir dizaineriu tarpe
 • SketchUp 3D Warehouse biblioteka automobilio dizaino modelis
 • SketchUp 3D baldų projektavimas, dizainas ir vizualizacija

SketchUp – 3D modeliavimo įrankis profesionalams

SketchUp 2017 išsiskiria paprasta ir greitai perprantama aplinka, itin lengvu modeliavimu ir greita darbo eiga. Nuo pat pirmų darbo minučių Jūs kursite 3D objektus greitai ir intuityviai. SketchUp 2017 dėl savo paprastumo, lankstumo ir stabilumo galėsite lengvai pritaikyti bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio. SketchUp 2017 dar greitesnis, stabilesnis ir lengviau integruojamas į darbą su kitomis programomis.

Privalumai:

 • Ypač greitai perprantama ir paprasta naudoti
 • Viena iš populiariausių architektūros ir dizaino programų pasaulyje
 • Virš 3 milijonų įvairių 3D modelių biblioteka
 • "Extentions" - SketchUp priedai praplėsti funkcionalumą
 • „LayOut“ modulis - dokumentacijos paruošimui spausdinimui
 • 30 dienų nemokamas išbandymas

Trimble SketchUp aprašymas

3D modelių kūrimas

Naudojant SketchUp Pro, Jūs galite kurti 3D modelius nuo pradžių (from scratch) ar įterpiant papildomą medžiagą - importuojant CAD planus, 3D objektus, nuotraukas ar kitą informaciją.

Įdėkite informaciją į 3D modelį

Su SketchUp Pro, Jūs galite kontroliuoti esamų objektų savybes - pvz.: plotį, aukštį. Kiekvienu momentu jūs galite generuoti modelyje esančių objektų charakteristikų ataskaitą. Su SketchUp Pro 2017 lengvai kursite BIM (pastato informacinį modelį), galėsite nesudėtingai klasifikuoti objektus, paruošti iš jų pilna dokumentaciją, tvarkaraščius ir juos eksportuoti į kitas BIM aplikacijas. Taip lengviau komunikuosite su komanda ir užsakovais, taupydami tiek savo tiek Jų laiką.

sketchup 2017

Eksportavimas ir dalinimasis

Vystant tolimesnį objekto ruošimą gamybai, kai kurie 3D modeliai privalo būti perkelti į CAD programinę įrangą. Kitu atveju rengiant sumodeliuoto objekto foto realistinį vizualizavimą, 3D modelis dažnu atveju turi būti perkeltas į atitinkamą programinę įrangą. SketchUp gali eksportuoti begalės 2D ir 3D formatų, kurie gali būti naudingi kitose programose.

Prezentacija ir dokumentacija

SketchUp Pro turi LayOut įrankį, kuris padės tvarkyti brėžinius. LayOut yra 2D priedas prie SketchUp Pro. Šis priedas naudojamas kurti publikacijoms, konstrukciniams brėžiniams, prezentaciniams dokumentams. Dokumentai ir brėžiniai LayOut programoje automatiškai naujinami priklausomai nuo to, ką jūs pakeičiate 3D objekte. Šiame priede galite pridėti tekstą, matmenis ir 2D elementus. Iš Layout galima rodyti skaidres ir spausdinti aukštos rezoliucijos brėžinius.

sketchup layout

Style Builder yra SketchUp papildinys. Tai yra priedas, kuris leidžia kurti grafinį 3D ir 2D modelio atvaizdavimą. Su šia programa galima redaguoti objekto grafinį atvaizdavimą - pavyzdžiui sukurti eskizinį modelio vaizdą - tiesias ir matematiškai tobulas linijas galima paversti į eskizinį piešinį.

Kai jūs sukuriate vizualų stilių ir per jį rodote 3D objektą, jūs sukuriate savo firminę stilistiką, kuri dažniausiu atveju tampa unikali. Jūsų modeliai tampa unikalūs - lieka tik modelių koncepcinis lygmuo, kuris priklauso nuo kiekvieno kūrėjo individualiai.


SketchUp 2017 naujienos

Kas naujo SkecthUp Pro 2017 versijoje?

Patobulinta SketchUp versija išlaiko savo pagrindines savybes - greita, draugiška vartotojui ir patikima. Su nauja versija pasirodė ir šios naujovės:

 • Skaidrumas. Kartu su grafikos atnaujinimu, patobulinta permatomumo funkcija, kuri atkuria vaizdą greičiau ir dar kokykiškiau. Dabar X-ray vaizdo režimas palaiko skaidrumo gylio valdymą.
 • Didesnė raiška. SketchUp Pro 2017 suderintas ir pritaikytas aukštos raiškos ekranams (pvz. Apple Retina Display). Tikslesnis modeliavimas ir raiškesnis SU modelio atkūrimas automatiškai prisitaikant prie jūsų monitoriaus skiriamosios gebos.
 • Sumanus Offset - kopijuojant kontūrus, išvengiama geometrijos susikirtimų (LayOut irgi);
 • Statmens rodymas plokštumose dabar galima paprasčiau ir greičiau braižyti lygiagrečiai ar statmenai plokštumų pozicijos atžvilgiu;
 • Stačiakampiai. Nuo šiol naudojant krypties ir shift klavišus ašiai fiksuoti (kaip ir Circle (apskritimas) ar Polygon (daugiakampis) įrankiai) - randamas lygiagretumas kitų plokštumų atžvilgiu, fiksuojama aukso pjūvio ar kvadrato proporcija;
 • LayOut lentelės. Dokumentuose svarbi informacija dažnai pateikiama lentelėse, todėl SketchUp sukūrė Tables įrankį. Tai puikus būdas valdyti lentelių pateikimą. Galima kurti lentelę nuo nulio, ar importuoti CSV arba Excel failą. Tables gali redaguoti tekstą, keisti langelių ir lentelių stilių, stulpelių ir eilučių skaičių. LayOut išlaiko originalų skaičiuoklės formatą, todėl kurti ar atnaujinti lenteles tapo paprasčiau, nei kada nors anksčiau.
 • Vienas .DWG failas visam projektui. Seniau, LayOut dokumentas su keliais lapais būdavo eksportuojamas atskirais .dwg failais, dabar - tik vienas .dwg su kortelėmis kiekvienam lapui.
 • LayOut elementų eksportas - Dabar eksportas į AutoCAD veikia greitai ir sklandžiai, išsaugodamas LayOut objektų pradines savybes ir funkcionalumą. LayOut elementai (etiketės, matmenys ir t.t.) eksportuojant tampa CAD elementais neprarasdami savo vientisumo ir funkcijos.
 • Intuityvus mastelis - LayOut brėžiniai įkeliami į CAD page, o SketchUp - į CAD model aplinką, su LayOut programoje nustatytais masteliais.
 • Nauja Color-by-Layer parinktis - eksportuojant į CAD.
 • Extension Manager - tai naujas būdas apžvelgti ir valdyti SketchUp programos funkcionalumo praplėtimo priedus (extensions). Čia lengva perjungti ir išjungti pasirinktus įrankius (arba juos visiškai pašalinti).
 • Namų naudojimui skirta nemokama SketchUp Make versija.
 • Komercinei veiklai skirta SketchUp Pro 2017 versija.