Slapukai

Slapukai

Ši svetainė į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė joje apsilankius išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką "atsiminti" jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia iš naujo įvedinėti jų kaskart lankantis svetainėje, naršant įvairiuose puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Ši svetainė naudoja naudoja "Google Analytics" įrašomus slapukus. Jie įrašomi naudojantis "Google Analytics" - Google, Inc. teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda analizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Minėti analitiniai slapukai leidžia atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai elgiasi svetainėje jos naudojimosi metu. Taip pat leidžia nustatyti svetainės veikimo trikdžius, juos laiku šalinti užtikrinant kokybišką svetainės veikimą.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

x:0;y:0