Trimble Connect

„Trimble Connect“ yra bendradarbiavimo platforma, tinkamu laiku sujungianti reikiamus žmones (rangovus, projektuotojus, užsakovus, techninius prižiūrėtojus) su tiksliais duomenimis ir susijusiais dokumentais.

Infrastruktūros ir statybos projektams valdyti skaitmeninėje erdvėje

Naudodami „Trimble Connect“ galite dirbti bet kada, bet kur ir iš bet kurio įrenginio - tai yra ranka pasiekiama. Jūs visada dirbate su patikima ir tikslia informacija. „Trimble Connect“ gali būti naudojama įvairiuose darbo eigos etapuose, tokiuose kaip projektavimo koordinavimas ir peržiūra, bendravimas vietoje ir ne vietoje, taip pat valdant veiklą ir užduotis viso projekto metu.

Galite bendrinti 3D modelius, brėžinius ir kitą dokumentaciją: peržiūrėkite, naudokite ir archyvuokite su versijavimo istorija. „Trimble Connect“ turi lengvai naudojamas vartotojo sąsajas, skirtas staliniams kompiuteriams ir mobiliesiems, ir net „Mixed Reality“ įrenginiams, kaip Trimble SiteVision. Nuolatinio bendradarbiavimo dėka platforma padeda stebėti dokumentų/duomenų pakeitimus ir juos kontroliuoti, todėl nelieka neaktualios informacijos ir su ja susijusių nesusipratimų gamyboje.

„Trimble Connect“ susieja duomenis kiekviename pastato gyvavimo ciklo etape, kad jūsų projektas būtų tvarkingas. Galite įkelti ir dalytis dokumentais iš daugiau nei 60 pramonės įrankių arba pridėti savo šaltinį naudodami galingą API („Application Programming Interface“). „Trimble Connect“ ir darbo eigų įrankiai yra prieinami 17 kalbų.

Trimble Connect Programos

Gamintojo puslapis: connect.trimble.com

Trimble Connect Applications

Trimble Connect. Mokymų medžiaga

Trimble SiteVision

Trimble SiteVision

Trimbe® SiteVision - papildytos realybės prietaisas (ang. Augmented reality) geo erdvinių duomenų atvaizdavimui. Paskirtis atvaizduoti 3D geo erdvinius duomenis prieš atliekant statybos ar inžinerinius darbus, stebėti ir kontroliuoti darbų eigos pokyčius. Ypač patogu vizualizuoti požemines komunikacijas prieš atliekant žemės darbus.

Skaityti daugiau »
Trimble Sync Manager

Trimble Sync Manager

Trimble Sync Manager - matavimams pritaikytas Trimble Connect modulis, skirtas duomenų valdymui tarp biuro ir lauko.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0