BIM

Trimble sprendimai statyboms

Projektavimas-Statyba-Eksploatacija (angliškai: Design-Build-Operate)

 • Modernios darbų eigos taupo laiką bei pinigus, sumažina žmogiškojo faktoriaus klaidas
  bei palengvina bendradarbiavimą tarp įvairių statybos cikle dalyvaujančių specialistų
 • Svariais patarimais, paremtais pasaulio statybų praktika, pagrįsti procesai
 • Statybų pramonės įžvalgos kiekviename žingsnyje
 • Nauji sprendimai
 • Intuityvu ir praktiška

Trimble Tablet Rugged PC

Trimble dedikuota transformuoti planavimo, projektavimo, statybos ir pastatų eksploatavimo sritis, naudojant pažangias, prieinamas, intuityvias technologijas. Mūsų portfolio sudaro sinergetinė instrumentų, programinės įrangos ir paslaugų pasiūla - apjungta naudojant Trimble Connect, mūsų interneto "debesimis" pagrįsta bendradarbiavimo platforma - supaprastina bendravimą ir bendradarbiavimą visame Projektavimas-Statyba-Eksploatacija (angl. DBO) gyvavimo cikle. Mūsų tiksliniai sprendimai leidžia architektams, inžinieriams ir tiekėjams, MEP rangovams, generaliniams rangovams ir statybos vadovams, bei pastatų pastoviems bei laikiniems savininkams realizuoti didesnį lankstumą, efektyvumą ir pritaikyti įžvalgas iš viso pasaulio. Trimble - Jūsų partneris sprendimams, kurie sulieja novatoriškus išradimus ir praktines ypatybes siekiant išspręsti šiandienos verslo problemas - padėti pramonei pasiekti transformacijos rezultatus.

Trimble Rapid Positioning Tool RPT600

Trimble Westminster BIM pavyzdys

BIM statybos proceso aplikacijos:

 • 3D skenavimo sprendimai projektinio modelio palyginimui su faktiniu taškų debesimi
 • Faktinės padėties fiksavimas (išpildomosios nuotraukos) konstrukcinių elementų bei inžinerinių įrengimų matavimai renovacijai
 • 3D lazerinės skenavimo sistemos sudėtingos esamos situacijos fiksavimui
 • Programinė įranga atliktų darbų kokybės kontrolei - cikliškai fiksuojant progresą ir palyginant su projektiniu modeliu


Trimble SiteVision

Trimbe® SiteVision - papildytos realybės prietaisas (ang. Augmented reality) geo erdvinių duomenų atvaizdavimui. Paskirtis atvaizduoti 3D geo erdvinius duomenis prieš atliekant statybos ar inžinerinius darbus, stebėti ir kontroliuoti darbų eigos pokyčius. Ypač patogu vizualizuoti požemines komunikacijas prieš atliekant žemės darbus.

Skaityti daugiau »
Trimble X7 skenavimo sistema

Trimble X7

GREITAS, PROTINGAS ir PROFESIONALUS!

Sistema yra kompaktiška ir paprasta naudoti, ji susideda iš Trimble X7 skenerio ir Trimble Perspective arba Trimble Perspective Mobile programinės įrangos skenerio valdymui duomenų surinkimo metu.

Skaityti daugiau »

Trimble X9

Lazerinis 3D skeneris - Trimble® X9

GREITESNIS, PROTINGESNIS ir TIKSLESNIS!

Trimble X9 privalumai:

Skaityti daugiau »

Trimble X12

Lazerinis 3D skeneris - Trimble® X12

PAPRASTA NAUDOTIS, NEPRILYGTAMAS EFEKTYVUMAS, BEI DUOMENŲ KOKYBĖ!

Trimble X12 privalumai:

Skaityti daugiau »
Trimble RealWorks

Trimble RealWorks

Trimble RealWorks - Trimble sukurta ir išvystyta 3D skenerių duomenų bei taškų debesų ir galutinių rezultatų ruošimo programinė įranga suteikia galimybę Jums integruoti 3D taškus ir geodezinius duomenis bei kitą turimą medžiagą, todėl jos pagalba galite gauti: bendrus matavimo duomenis, sugeneruotą galutinę medžiagą ir kt.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0