BIM

Trimble sprendimai statyboms

Projektavimas-Statyba-Eksploatacija (angliškai: Design-Build-Operate)

 • Modernios darbų eigos taupo laiką bei pinigus, sumažina žmogiškojo faktoriaus klaidas
  bei palengvina bendradarbiavimą tarp įvairių statybos cikle dalyvaujančių specialistų
 • Svariais patarimais, paremtais pasaulio statybų praktika, pagrįsti procesai
 • Statybų pramonės įžvalgos kiekviename žingsnyje
 • Nauji sprendimai
 • Intuityvu ir praktiška

Trimble Tablet Rugged PC

Trimble dedikuota transformuoti planavimo, projektavimo, statybos ir pastatų eksploatavimo sritis, naudojant pažangias, prieinamas, intuityvias technologijas. Mūsų portfolio sudaro sinergetinė instrumentų, programinės įrangos ir paslaugų pasiūla - apjungta naudojant Trimble Connect, mūsų interneto "debesimis" pagrįsta bendradarbiavimo platforma - supaprastina bendravimą ir bendradarbiavimą visame Projektavimas-Statyba-Eksploatacija (angl. DBO) gyvavimo cikle. Mūsų tiksliniai sprendimai leidžia architektams, inžinieriams ir tiekėjams, MEP rangovams, generaliniams rangovams ir statybos vadovams, bei pastatų pastoviems bei laikiniems savininkams realizuoti didesnį lankstumą, efektyvumą ir pritaikyti įžvalgas iš viso pasaulio. Trimble - Jūsų partneris sprendimams, kurie sulieja novatoriškus išradimus ir praktines ypatybes siekiant išspręsti šiandienos verslo problemas - padėti pramonei pasiekti transformacijos rezultatus.

Trimble Rapid Positioning Tool RPT600

Trimble Westminster BIM pavyzdys

BIM statybos proceso aplikacijos:

 • 3D skanavimo sprendimai projektinio modelio palyginimui su faktiniu taškų debesimi
 • Faktinės padėties fiksavimas (išpildomosios nuotraukos) konstrukcinių elementų bei inžinerinių įrengimų matavimai renovacijai
 • 3D lazerinės skanavimo sistemos sudėtingos esamos situacijos fiksavimui
 • Programinė įranga atliktų darbų kokybės kontrolei - cikliškai fiksuojant progresą ir palyginant su projektiniu modeliu


DJI Phantom 4 RTK dronas su programine įranga automatinių misijų planavimui

DJI Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK - specializuotas dronas tiksliems aerokartografavimo darbams

Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Matavimai dronu centimetriniu tikslumu. Naudokite mažiau GCP (kontūrženkių) atlikdami aerokartografavimo darbus!

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Trimble® TX8 lazerinis 3D skeneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Naudojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
Trimble RealWorks

Trimble RealWorks

Trimble RealWorks - Trimble sukurta ir išvystyta 3D skanerių duomenų bei taškų debesų ir galutinių rezultatų ruošimo programinė įranga suteikia galimybę Jums integruoti 3D taškus ir geodezinius duomenis bei kitą turimą medžiagą, todėl jos pagalba galite gauti: bendrus matavimo duomenis, sugeneruotą galutinę medžiagą ir kt.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0