3D skenavimas

Trimble X7 skenavimo sistema

Trimble X7

GREITAS, PROTINGAS ir PROFESIONALUS!

Sistema susideda iš Trimble X7 skenerio, T10 planšetės su nauja Trimble Perspective programine įranga, lengvo ir tvirto Gitzo Custom trikojo bei kompaktiškos kuprinės.

Skaityti daugiau »
Trimble RealWorks

Trimble RealWorks

Trimble RealWorks - Trimble sukurta ir išvystyta 3D skanerių duomenų bei taškų debesų ir galutinių rezultatų ruošimo programinė įranga suteikia galimybę Jums integruoti 3D taškus ir geodezinius duomenis bei kitą turimą medžiagą, todėl jos pagalba galite gauti: bendrus matavimo duomenis, sugeneruotą galutinę medžiagą ir kt.

Skaityti daugiau »

Trimble MX

Trimble® MX - mobilaus skenavimo taškų debesų apdorojimui ir klasifikavimui

Interpretuoja bei analizuoja vaizdus ir taškų debesis. Automatiškai išskiria charakteringus elementus iš antžeminio mobilaus skanavimo duomenų. Trimble MX, tai programinė įranga sukurta bendradarbiaujant Trimble su Orbit GeoSpatial Technologies.

Privalumai:

Skaityti daugiau »
Trimble Scan Explorer

Trimble Scan Explorer

Trimble siūlo greitą būdą, žingsnius, kaip išmatuotą objektą 3D skeneriu paversti trimačiu modeliu naudojant Trimble SketchUp Pro programinę įrangą. Kompanija sukūrė papildinį Trimble Scan Explorer, leidžiantį informaciją iš taškų masyvo perkelti į Trimble SketchUp Pro.

Taigi kas yra taškų masyvas ir kaip jį paversti 3D modeliu?

Skaityti daugiau »

x:0;y:0