Trimble TSC7

 • Trimble TCS7 atsparus lauko duomenų kaupiklis

Trimble® TSC7 - atsparus, ergonomiškas ir galingas nešiojamas lauko kompiuteris (duomenų kaupiklis) su Microsoft® Windows® 10 Pro ir Trimble Access™ geodezinių matavimų programine įranga, suteikia didžiulį funkcionalumą ir pritaikomumą dirbant kasdien kompiuteriu lauko sąlygomis. Darbų efektyvumą ir patogumą dar labiau užtikrina 7 colių (18 cm) skersmens lietimui jautrus ir ryškus ekranas.

Privalumai:

 • Trimble® TSC7 - ne tik didžiulis vaizdas ekrane, bet produktyvus, aiškus ir nepaprastai patogus Trimble įrangos valdymas;
 • Trimble® TSC7 - matuokite ir atlikite įprastus ar skubius biuro darbus tiesiog lauke;
 • Didžiulis 7 colių ekranas;
 • Windows® 10 Pro operacinė sistema;
 • Intel Pentium procesorius su 8 GB RAM ir 64 GB vidine atmintimi;
 • Ypatingai atsparus nešiojamas lauko kompiuteris (IP68 atsparumo standartas);
 • Šviečianti ir funkcionali klaviatūra;
 • Pritaikytas darbui lauke ir biure;
 • Ergonomikas dizainas;
 • Dviejų kamerų sistema;
 • Greitai keičiamos baterijos su LED indikatoriais;
 • Atnaujinta „Trimble Access“ geodezinių matavimų programinė įranga;
 • Naujiena geodezinės įrangos valdiklių rinkoje.

TSC7

7 colių Ekranas

Septynių colių ekranas pakeis Jūsų požiūrį į darbą lauke. Pribloškiančio ryškumo, 1280 x 800 raiškos liečiamas ekranas ryškiai matomas bet kokiomis oro sąlygomis - ryškioje saulės šviesoje, supant blizgiam sniegui, taip pat lyjant ar sningant.

Trimble Access naudotojai liks nustebinti daugiafunkcinėmis užduotis kaip pvz. brėžinių naršymas, tacheometro kamera taikantis į taikinį, pildant formas, atliekant nužymėjimą tuo pat metu.

Jūsų patogumui palaikomi "multi-touch" gestai darbui ir be ekrano pieštuko.

Šviečianti ir funkcionali klaviatūra

Trimble® TSC7 aprūpintas ne tik puikiu ekranu, bet visa raidine ir skaitine klaviatūra, kryptiniais bei funkciniais mygtukais. Pasirinktinai Jūsų patogumui ABCD arba QWERTY tipo klaviatūra gali būti keičiama. Greitųjų funkcijų nustatymui - papildomi 6 fiziniai mygtukai. Didelis lietimui jautrus ekranas turi savo privalumų, bet mygtukus patogu naudoti pasikartojančioms užduotims atlikti įvairiomis matavimo sąlygomis bei aplinkybėmis.

Puikus ergonominis dizainas, patobulintas mygtukų išdėstymas, tamsoje šviečianti klaviatūra - idealus mobilus atsparus nešiojamas darbinis kompiuteris ir/arba Trimble geodezinės įrangos valdiklis.

Trimble TSC7 šviečianti klaviatūra

Ergonomika

Trimble® kompanijai kuriant novatorišką TSC7 dizainą buvo bandomi įvairūs valdiklio ergonomiškumo variantai. Konsultacija su klientais tai esminė šio dizaino pasirinkimo priežastis. Dviguba ergonominė sukibimo zona leidžia lengvai ir saugiai laikyti ir valdyti įrenginį kaire ar dešine ranka. Maksimalų komfortą ir sukibimui užtikrinta ranką juosiantis dirželis. Įrenginio korpuse saugiai laikomas ekrano pieštukas.

Iškyli klaviatūra ir pakreiptas ekranas pritaikytas ne tik ergonomiškam darbui, bet ir papildomai apsaugo įrenginio ekraną nuo sudaužimo. Su patobulinto dizaino laikikliai dar patogiau valdiklį montuoti ar transportuoti.

Trimble TSC7 ergonominis dizainas

Vaizdo kameros

Dvi kameros - dvigubai daugiau galimybių.

Dirbant su naujuoju Trimble® TSC7, galite siųsti-gauti el. paštą, turėti nuolatinę interneto prieigą, bendrauti populiariausiomis Skype, Viber, Messenger programomis naudojant priekinę kamerą, o galine kamera galite perteikti supančios aplinkos (statinio, teritorijos, esamos situacijos) vaizdą. Galinė kamera turi blykstė vaizdo fiksavimui tamsoje. Valdiklis taip pat aprūpintas garsinių triukšmų slopinimo mechanizmu kokybiškam garso įrašymui triukšmingoje darbinėje aplinkoje.

Trimble TSC7 foto kameros

Greitis ir suderinamumas

Galingas TSC7 valdiklis aprūpintas naujausia „Trimble Access“ geodezinių matavimų programinės įrangos versija, galingu "Intel Pentium CPU 4200" 2,0 GHz procesoriumi. 8GB RAM / 64GB talpa gali būti greitai praplečiama SDXC kortele. Tai leidžia naudoti didelius projektus, lengvai ir greitai peržiūrėti ir manipuliuoti 3D duomenimis esant ne tik biure, bet ir lauke. "Windows 10" operacinė sistema suteikia didžiulį pranašumą leidžianti diegti ir naudoti reikiamą biuro programinę įrangą ir sunkiausias užduotis atlikti lauke (Išsilyginti tacheometrinį ėjimą, apskaičiuoti precizinio tikslumo "Statinius" duomenis, braižyti topografinius planus ar kurti 3D skaitmeninius objektų modelius.

Trimble TSC7 Windows 10 operacinė sistema

Jungtys

Trimble® TSC7 aprūpintas Bluetooth®, Wi-Fi, 4G modemu. Robotų valdymui specialiai montuojama stabili didelio nuotolio iki 1200m veikimo radijo jungtis. Šis atsparus lauko kompiuteris aprūpintas ir USB 3.0 jungtimi klaviatūra, pelės, ar kitų įrenginių ir interneto greitam pajungimui.

Naujausiomis technologijomis aprūpintas TSC7 duomenų kaupiklis vartotojui suteikia galimybe ne tik dirbti, dalintis aktualia video informacija, dalyvauti video konferencijose ir atlikti visas užduotis kurios iki šiol buvo įmanomos tik biure.

Trimble TSC7 jungtys

Papildomi priedai didesniam produktyvumui ir patogumui

Stalinis adapteris - greita ir patogi jungtis duomenų apsikeitimui ir kompiuterio pajungimui.

Išskirtiniams naudotojų poreikiams įrenginio funkcionalumas gali būti greitas praplėstas "Trimble EMPOWER" moduliais. Trimble EMPOWER moduliai:

 • Radijo modulis robotų valdymui (Trimble S5/S7/S9);
 • Barkodo skaitytuvas;
 • RFID skaitytuvas;
 • Padidinto tikslumo (>1m) GNSS imtuvas.
Trimble TSC7 papildomi moduliai
„iF“ dizaino apdovanojimas ( https://ifworlddesignguide.com/entry/246629-trimble-tsc7-controller )
„iF“ dizaino apdovanojimas ( https://ifworlddesignguide.com/entry/246629-trimble-tsc7-controller )
Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob. 8 685 45 770
geo@geonovus.lt

Naudojama kartu

Trimble Protected Plus - papildoma garantija

Apsaugokite savo investiciją ir pasinaudokite garantijos teikiamais privalumais. Jums nereikės rūpintis, dėl prietaisų techninės būklės ar mokėti už kalibravimą, jei turėsite papildomą garantiją.

Svarbiausi TPP privalumai:

 • Jūs galėsite vieną kartą per metus pristatyti prietaisą nemokamai atlikti kalibravimą (Inspect + Clean + Calibrate);
 • Gamintojas nemokamai pakeis natūraliai dėl eksploatacijos ar aplinkos poveikio susidėvėjusius mechanizmus/dalis;
 • Automatiškai prasitęs techninės įrangos (hardware) garantija ir taip bus užtikrintas korektiškas veikimas;
 • Jeigu tai programinės įrangos garantija gausite naujausią lauko matavimo programinę įrangos versiją (software) bei mikroprogramą (firmware);
 • Maksimalus pratęsimo terminas plius 5 metai.

Plačiau apie: Trimble Protected

TSC7 arba TSC3 papildoma garantija
TPP - Hardware - Survey TSC3 or TSC7
Kodas:
EWLS-CU-HW
235.00 € be PVM
TSC7 arba TSC3 garantijos pratęsimas
TPP - Hardware - Survey TSC3 or TSC7 Reinstatement
Kodas:
EWLS-CU-HW-RNST
355.00 € be PVM
Modulio EM110, EM111, EM120 papildoma garantija
TPP - Hardware - Survey Trimble GNSS/Radio Module
Kodas:
EWLS-MOD-HW
135.00 € be PVM
Modulio EM110, EM111, EM120 garantijos pratęsimas
TPP - Hardware - Survey Trimble GNSS/Radio Module Reinstatement
Kodas:
EWLS-MOD-HW-RNST
205.00 € be PVM

x:0;y:0