8 685 45 770

El. tacheometrai

Trimble® geodeziniai prietaisai

Trimble® kompanija išleido naują robotizuotų elektroninių tacheometrų seriją, pasižyminčia naujomis savybėmis, kurios leidžia pasiekti išskirtinį matavimo efektyvumą ir tikslumą. Rinkitės prietaisus pagal Jūsų atliekamus darbus nuo universalios totalinės stoties iki ypač tikslaus specializuotiems darbams skirto precizinio tikslumo tacheometro ar robotizuoto prietaiso modifikacijos.

Trimble® tacheometrai

Trimble S5 elektroninis tacheometras
Trimble S7 elektroninis tacheometras
Trimble S9 elektroninis tacheometras

Trimble SX10

Trimble® SX10 robotizuotas tacheometras

tai kasdienio naudojimo hibridinė robotizuoto tacheometro sistema su integruotu itin tiksliu bei didelio atstumo skaneriu ir naujausia 4 kamerų VISION technologija. Visa lauko ir biuro darbo eiga sulietą į standartinį tacheometro darbą. Jūs jau mokate skanuoti bei atlikti fotogrametrinius matavimus. Vienas instrumentas, įgalinantis atlikti bet kokią kombinaciją bei iš tikrųjų sujungiantis fotogrametrinių matavimų, skanavimo ir tradicinio...

Skaityti daugiau »

BIM

Trimble dedikuota transformuoti planavimo, projektavimo, statybos ir pastatų eksploatavimo sritis, naudojant pažangias, prieinamas, intuityvias technologijas. Mūsų portfolio sudaro sinergetinė instrumentų, programinės įrangos ir paslaugų pasiūla - apjungta naudojant Trimble Connect, mūsų interneto "debesimis" pagrįsta bendradarbiavimo platforma - supaprastina bendravimą ir bendradarbiavimą visame Projektavimas-Statyba-Eksploatacija (angl. DBO) gyvavimo cikle. Mūsų tiksliniai sprendimai...

Skaityti daugiau »

Trimble S9

Trimble® S9 – sparčiausia ir tiksliausia robotizuota sistema

Trimble S9 - vienas pažangiausių Trimble kompanijos sukurtas elektroninis tacheometras skirtas ne tik įprastiems geodeziniams, bet ir specialiai pritaikytas sudėtingiems konstrukcijų, tunelių, kelių, geležinkelių matavimams, užtvankų ir pastatų monitoringui - objektams, kuriems yra reikalingas ypač didelis tikslumas.

Skaityti daugiau »

Trimble S7

Trimble® S7 - produktyviausias elektroninis tacheometras apjungia skanavimo, fotogrametrijos ir geodezinius matavimus į vieną galingą sprendimą. Dabar Jums tereikia vieno instrumento objekte, kad atliktumėte visus duomenų rinkimo darbus. Kurkite 3D modelius, aukšto tikslumo vizualinę dokumentaciją, gaukite taškų debesis ir dar daugiau naudojant Trimble S7

Skaityti daugiau »

Trimble S5

„Trimble® S5“ – tvirtas, efektyvus ir patikimas prietaisas

Trimble® S5 puikus, išskirtinių savybių robotizuotas tacheometras paremtas patikrintomis Trimble® technologijomis.

Skaityti daugiau »
Trimble C5 mechaninis tacheometras

Trimble C5

Naujieji Trimble® C serijos elektroniniai tacheometrai yra vieninteliai rinkoje, kurių visos modifikacijos standartiškai turi autofokusavimo technologiją. Prietaisai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės japonų kompanijos Nikon optinius komponentus.

Šie tacheometrai yra su Windows® Embedded Compact 7 operacinė sistema.

Skaityti daugiau »

Trimble M3

Trimble® M3 - lengvas, kompaktiškas ir racionalus.

Paremta pagal pasaulinio lygio mokymus, paslaugas ir paramą. Su ilgo nuotolio Trimble DR technologija, galite sutaupyti laiko, sumažinti prietaiso konfigūracijas, pasiekti norimą matavimo taškų skaičių.

Su dviem standartiškai komplektuojamomis Li-ion baterijomis, kurios gali būti keičiamos darbo metu nepertraukiant matavimo, Trimble® M3 yra pajėgus veikti iki 26 valandų...

Skaityti daugiau »
Trimble C3 mechaninis tacheometras

Trimble C3

Naujieji Trimble® C serijos elektroniniai tacheometrai yra vieninteliai rinkoje, kurių visos modifikacijos standartiškai turi autofokusavimo technologiją. Prietaisai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės japonų kompanijos Nikon optinius komponentus.

Šie tacheometrai yra be Windows® Embedded Compact 7 operacinės sistemos.

Skaityti daugiau »

Trimble M1

Tacheometras Trimble® M1 - Nesudėtingas valdymas; Funkcionali programinė įranga; Patraukli kaina.

Nepamainomas įrankis kasdieniniuose matavimuose. Trimble® M1 sukurtas Nikon el. tacheometrų pagrindu pagerintomis techninėmis charakteristikomis.

Skaityti daugiau »