El. tacheometrai

Trimble® geodeziniai prietaisai

Trimble® kompanija išleido naują robotizuotų elektroninių tacheometrų seriją, pasižyminčia naujomis savybėmis, kurios leidžia pasiekti išskirtinį matavimo efektyvumą ir tikslumą. Rinkitės prietaisus pagal Jūsų atliekamus darbus nuo universalios totalinės stoties iki ypač tikslaus specializuotiems darbams skirto precizinio tikslumo tacheometro ar robotizuoto prietaiso modifikacijos.

Trimble® tacheometrai

Trimble S5 elektroninis tacheometras
Trimble S7 elektroninis tacheometras
Trimble S9 elektroninis tacheometras

Trimble SX12 Skenuojantis tacheometras

Trimble SX12

Skenuojantis tacheometras pasižymintis plačiomis pritaikymo galimybėmis ir naudojimo paprastumu.
Sujungdamas premium klasės tacheometro funkcionalumą ir tikslią 3D skenavimo įrangą, jis tampa nepamainomu pagalbininku, su kuriuo dirbti bus paprasta ir greita. Su Trimble SX12 gausite geresnius ir tikslesnius matavimo rezultatus, net ir vykdant sudėtingas užduotis.

Skaityti daugiau »

Trimble S9

Trimble® S9 – sparčiausia ir tiksliausia robotizuota sistema

Trimble S9 - vienas pažangiausių Trimble kompanijos sukurtas elektroninis tacheometras skirtas ne tik įprastiems geodeziniams, bet ir specialiai pritaikytas sudėtingiems konstrukcijų, tunelių, kelių, geležinkelių matavimams, užtvankų ir pastatų monitoringui - objektams, kuriems yra reikalingas ypač didelis tikslumas.

Skaityti daugiau »

Trimble S7

Trimble® S7 - produktyviausias elektroninis tacheometras apjungia skenavimo, fotogrametrijos ir geodezinius matavimus į vieną galingą sprendimą. Dabar Jums tereikia vieno instrumento objekte, kad atliktumėte visus duomenų rinkimo darbus. Kurkite 3D modelius, aukšto tikslumo vizualinę dokumentaciją, gaukite taškų debesis ir dar daugiau naudojant Trimble S7

Skaityti daugiau »

Trimble S5

„Trimble® S5“ – tvirtas, efektyvus ir patikimas prietaisas

Trimble® S5 puikus, išskirtinių savybių robotizuotas tacheometras paremtas patikrintomis Trimble® technologijomis.

Skaityti daugiau »
Trimble C5 mechaninis tacheometras

Trimble C5

Naujieji Trimble® C serijos elektroniniai tacheometrai yra vieninteliai rinkoje, kurių visos modifikacijos standartiškai turi autofokusavimo technologiją. Prietaisai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės japonų kompanijos Nikon optinius komponentus.

Šie tacheometrai yra su Windows® Embedded Compact 7 operacinė sistema.

Skaityti daugiau »
Trimble C3 mechaninis tacheometras

Trimble C3

Trimble® C serijos elektroniniai tacheometrai yra vieninteliai rinkoje, kurių visos modifikacijos standartiškai turi autofokusavimo technologiją. Prietaisai pagaminti naudojant aukščiausios kokybės japonų kompanijos Nikon optinius komponentus.

Šie tacheometrai yra be Windows® Embedded Compact 7 operacinės sistemos.

Skaityti daugiau »
Spectra Geospatial - FOCUS 35

Spectra FOCUS 35

Spectra Geospatial FOCUS 35 - paprastas valdyti, patikimas, aprūpintas naujomis technologijomis didelio tikslumo matavimo prietaisas kasdieniams geodeziniams darbams atlikti.

Skaityti daugiau »
Spectra Focus 2 tacheometras

Spectra Focus 2

Trimble gaminami Spectra Focus 2 serijos elektroniniai tacheometrai pasižymi naudojimosi paprastumu, skirti atlikti kasdienius tikslius koordinačių nustatymo ar nužymėjimo darbus, apsikeisti tekstinio formato duomenų failais.

Skaityti daugiau »
Trimble Logo

Trimble® - matavimų ir geografinių duomenų lyderė, savo šūkiu teigianti, jog transformuoja, kaip pasaulis dirba. Paprastai tariant, šios kompanijos kuriami techniniai sprendimai sujungia fizinį pasaulį su skaitmeniniu, taip užtikrindami optimalią abiejų sričių sinergiją.

Tai yra įmonė, atnešusi GPS navigaciją į automobilius ir pirmoji tiksliai išmatavusi Everesto aukštį. Pradėjusi veiklą nuo paprastų GPS imtuvų, šiuo metu Trimble® veiklą vysto daugelyje susijusių sektorių: nuo pastatų inžinerijos iki agroverslo, nuo 3D modeliavimo iki transporto priemonių sistemų. Pagrindinis kuriamų produktų tikslas – supaprastinti, palengvinti ir optimizuoti darbo procesus šiose srityse.

Ši inovacijų kompanija per 40 gyvavimo metų yra sukūrusi daugiau nei 2000 patentų ir šiandien jos sprendimai naudojami daugiau nei 140 šalių. Trimble® dirba su tokiomis technologijomis kaip:

  • Integruoti sensoriai;
  • 3D skeneriai;
  • Papildytos realybės sprendimai;
  • Realaus laiko komunikacijos įrankiai;
  • Duomenų apdorojimo, modeliavimo ir analizės programinė įranga.

Trimble® didžiuojasi dirbdama su daugiau nei 400 oficialių partnerių visame pasaulyje. Tai užtikrina, kad kompanijos klientai praktiškai bet kurioje šalyje gali pasiekti naujausius sprendimus ir gauti specialistų konsultacijas, pritaikytas kiekvienos rinkos specifikai. Taip pat tai „Trimble“ klientams leidžia gauti pilnavertį produktų palaikymą – nuo išplėstinės garantijos iki reguliarios priežiūros ar remonto.

Trimble® yra kotiruojama NASDAQ akcijų biržoje (TRMB) ir šiuo metu jos vertė vertinama daugiau 16 milijardų dolerių. Kompanijoje dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o jos biurai įsikūrę 40-yje valstybių.

x:0;y:0