Vizualizavimas

Kompiuterinis vizualizavimas - kompiuterinės grafikos sritis, leidžianti paversti 3D modelius fotorealistiniais vaizdais.

"V-Ray" yra lyderis kompiuterinės grafikos srityje pasauliniu mastu. "V-Ray for SketchUp" yra sukurtas kaip "Sketchup Pro" programinės įrangos papildinys, paverčiantis 3D modelio scenas fotorealistiniais vaizdais ir teikiantis galimybę vaizdus redaguoti, perkelti į kitas rastrinės grafinio pagrindo vaizdų redagavimo platformas. Įrankis yra plačiai naudojamas architektūros, interjero dizaino, produktų dizaino, medijos ir reklamos srityse.

"V-Ray for SketchUp" privalumai: intuityvi vartotojo sąsaja, itin aukštos kokybės tekstūrų biblioteka, galimybė importuoti scenas, galimybė kurti vizualizacijas, skirtas virtualios realybės sprendiniams, galimybė pagreitinti vizualizavimo procesą pajungiant į darbą daugiau įrenginių išteklių ("nodes"), pritaikyta 4K raiškos ekranams, galimybė rengti saulės-šešėlių analizę, interaktyvaus vizualizavimo rėžimas leidžia vienu metu daryti pakeitimus 3D modelyje ir juo vizualizuoti vienu metu.

Naujausia V-Ray versija yra pritaikyta "SketchUp Pro".

VRscans - fotorealistinės tekstūros biblioteka

VRscans

Primename vizualizacijų kūrėjams ir V-Ray for SketchUp vartotojams, jog riboto informatyvumo ir atvaizdavimo tekstūros jau tapo praeitimi. Į kompiuterinės grafikos pasaulį sparčiai žengia fotorealistinės tekstūros, išgaunamos skenuojant medžiagų paviršius.

Skaityti daugiau »
SketchUp v-ray

V-Ray for SketchUp

V-Ray yra populiariausias pasirinkimas fotorealistinių 3D vizualizacijų kūrimui. Jau tapęs standartu: naudojamas tiek architektūros, interjero, produkto dizaino profesionalų ir pritaikomas medijų, reklamos, kino industrijoje, ar įvairioms grafinėms iliustracijoms kurti.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0