3D skeneriai

3D skeneriai yra prietaisai, kuriantys skaitmenines trimates objektų kopijas. Paprastai tariant, tokie skeneriai ypač greitai surenka „taškų debesis“, kurie atspindi tikslų fizinių objektų dydį ir formą. Vėliau šie taškai yra paverčiami trimačiais duomenimis skaitmeniniame formate, kuriuos vėliau galima apdoroti pagal poreikius.

3D skenavimas puikiai pasitarnauja tais atvejais, kai sudėtingiems paviršiams ir formoms atvaizduoti reikia ypač didelio kiekio duomenų, o įprastiniai matavimo metodai čia tampa per sudėtingi ir eikvojantys per daug resursų. Trimatis skenavimas gali praversti ir analizuojant egzistuojančių objektus bei siekiant išsiaiškinti jų specifikacijas, komponentus, dizaino sprendimus ir t.t. Vėliau šie duomenys gali būt panaudojami naujų objektų kūrimui ar įtraukti į jau egzistuojančius prototipus.

Trimačių skenerių panaudojimo galimybės šiandien yra ypatingai plačios: nuo kokybės inspekcijos gamyboje iki statybų sektoriaus ar net medicinos srities.

Kokie 3D skenerių pranašumai?

Priešingai nei įprastose matavimo sistemose, kur reikalingas nemažas išankstinis pasiruošimas, dirbant 3D skeneriais procesas yra kur kas paprastesnis. Specialistui tiesiog reikia pastatyti trimatį skenerį tinkamoje vietoje ir matavimas gali būt pradėtas.

Be to, kadangi skenuojamas visas objekto paviršius, trimatis skeneris gali atlikti išplėstinius matavimus, tokius kaip: aukščiausi ir žemiausi paviršiaus taškai, atstumai tarp linijų, atstumai tarp apskritimų ir kt.

Žiūrint plačiau, trimatis skenavimas gali kilstelti darbų našumą į kitą lygį, nes tokiu būdu informacija tiksliai ir kokybiškai surenkama per ypač trumpą laiką. Toks darbo metodas leidžia efektyviau planuoti darbus ir greičiau priimti konkrečiais duomenimis pagrįstus sprendimus.

Trimble X7 skenavimo sistema

Trimble X7

GREITAS, PROTINGAS ir PROFESIONALUS!

Sistema yra kompaktiška ir paprasta naudoti, ji susideda iš Trimble X7 skenerio ir Trimble Perspective arba Trimble Perspective Mobile programinės įrangos skenerio valdymui duomenų surinkimo metu.

Skaityti daugiau »

Trimble X9

Lazerinis 3D skeneris - Trimble® X9

GREITESNIS, PROTINGESNIS ir TIKSLESNIS!

Trimble X9 privalumai:

Skaityti daugiau »

Trimble X12

Lazerinis 3D skeneris - Trimble® X12

PAPRASTA NAUDOTIS, NEPRILYGTAMAS EFEKTYVUMAS, BEI DUOMENŲ KOKYBĖ!

Trimble X12 privalumai:

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Didelio našumo antžeminis 3D skeneris

TX8 skeneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Naudojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
Trimble MX9 mobili kartografavimo sistema

Trimble MX9

Mobili lazerinio skenavimo sistema (LiDAR + GNSS + Foto)

MX9 yra ant transporto priemonės montuojamas mobilus kartografavimo sprendimas, kuris apjungia didelės raiškos skenavimą lazerine sistema, 360° fotografijų surinkimą ir precizinį pozicionavimą, tam kad surinktų georeferencinius taškų debesis tiktų įvairiausiems poreikiams tenkinti.

Skaityti daugiau »

Trimble MX50

Mobili lazerinio skenavimo sistema (LiDAR + GNSS + Foto)

MX50 yra ant transporto priemonės montuojamas mobilus kartografavimo sprendimas, kuris apjungia didelės raiškos skenavimą lazerine sistema, 360° fotografijų surinkimą ir precizinį pozicionavimą, tam kad surinktų georeferencinius taškų debesis įvairiausiems kartografavimo poreikiams tenkinti.

Skaityti daugiau »
Trimble MX5 mobili fotogrametrinė sistema

Trimble MX7

Mobili fotogrametrinė sistema su Trimble® VISION™ technologija

Skaityti daugiau »

viDoc RTK

PIX4Dcatch_viDoc - mobilus RTK skenavimo įrenginys ir programinės įrangos sprendimas

Nuo šiol 3D skenavimas tampa dar paprastesnis. Sprendimas kuris apjungia RTK, 3D skenavimo ir fotogrametrijos technologijas.

Privalumai:

Skaityti daugiau »

Phoenix RECON-XT

Phoenix RECON-XT yra aukštos kokybės pradinio lygio sistema. Puikiai tinka mažesnėms skenavimo sritims ir nedidelį biudžetą turinčioms komandoms. Panaudojimo galimybių lankstumas yra pagrindinis šios "Phoenix" sistemos privalumas. RECON-XT sukurta montavimui ant bepiločių orlaivių, taip pat gali būti montuojama mobiliojo kartografavimo reikmėms.

Pagrindiniai privalumai:

Skaityti daugiau »

DJI Zenmuse L2

DJI Zenmuse L2 - LiDAR sensorius skirtas profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 350 RTK dronu. Tai naujausia DJI LiDAR sistema skirta tiksliam ir kokybiškam 3D duomenų rinkimui. 

Skaityti daugiau »
DJI Zenmuse L1

DJI Zenmuse L1

LiDAR + RGB sistema 3D skenavimui iš bepiločio orlaivio

LiDAR skeneris su kamera skirtas profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 350 RTK dronu. Tai pirmoji DJI specializuota LiDAR kamera aerokartografavimui.

Skaityti daugiau »
Trimble Logo

Trimble® - matavimų ir geografinių duomenų lyderė, savo šūkiu teigianti, jog transformuoja, kaip pasaulis dirba. Paprastai tariant, šios kompanijos kuriami techniniai sprendimai sujungia fizinį pasaulį su skaitmeniniu, taip užtikrindami optimalią abiejų sričių sinergiją.

Tai yra įmonė, atnešusi GPS navigaciją į automobilius ir pirmoji tiksliai išmatavusi Everesto aukštį. Pradėjusi veiklą nuo paprastų GPS imtuvų, šiuo metu Trimble® veiklą vysto daugelyje susijusių sektorių: nuo pastatų inžinerijos iki agroverslo, nuo 3D modeliavimo iki transporto priemonių sistemų. Pagrindinis kuriamų produktų tikslas – supaprastinti, palengvinti ir optimizuoti darbo procesus šiose srityse.

Ši inovacijų kompanija per 40 gyvavimo metų yra sukūrusi daugiau nei 2000 patentų ir šiandien jos sprendimai naudojami daugiau nei 140 šalių. Trimble® dirba su tokiomis technologijomis kaip:

  • Integruoti sensoriai;
  • 3D skeneriai;
  • Papildytos realybės sprendimai;
  • Realaus laiko komunikacijos įrankiai;
  • Duomenų apdorojimo, modeliavimo ir analizės programinė įranga.

Trimble® didžiuojasi dirbdama su daugiau nei 400 oficialių partnerių visame pasaulyje. Tai užtikrina, kad kompanijos klientai praktiškai bet kurioje šalyje gali pasiekti naujausius sprendimus ir gauti specialistų konsultacijas, pritaikytas kiekvienos rinkos specifikai. Taip pat tai „Trimble“ klientams leidžia gauti pilnavertį produktų palaikymą – nuo išplėstinės garantijos iki reguliarios priežiūros ar remonto.

Trimble® yra kotiruojama NASDAQ akcijų biržoje (TRMB) ir šiuo metu jos vertė vertinama daugiau 16 milijardų dolerių. Kompanijoje dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o jos biurai įsikūrę 40-yje valstybių.

x:0;y:0