3D skeneriai

Trimble X7 skenavimo sistema

Trimble X7

GREITAS, PROTINGAS ir PROFESIONALUS!

Sistema yra kompaktiška ir paprasta naudoti, ji susideda iš Trimble X7 skenerio ir Trimble Perspective arba Trimble Perspective Mobile programinės įrangos skenerio valdymui duomenų surinkimo metu.

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Didelio našumo antžeminis 3D skeneris

TX8 skeneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Naudojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
Antžeminis 3D skeneris Trimble TX6

Trimble TX6

Našus ir paprastai naudojamas skeneris - greitam bei užtikrintam 3D duomenų surinkimui

Naudojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, tankumą ir tikslumą, Trimble TX6 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
DJI Zenmuse L1

DJI Zenmuse L1

LiDAR + RGB sistema 3D skenavimui iš bepiločio orlaivio

LiDAR skeneris su kamera skirtas profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 300 RTK dronu. Tai pirmoji DJI specializuota LiDAR kamera aerokartografavimui.

Skaityti daugiau »
Trimble MX9 mobili kartografavimo sistema

Trimble MX9

Universalus mobilaus kartografavimo sprendimas

MX9 yra ant transporto priemonės montuojamas mobilus kartografavimo sprendimas, kuris apjungia didelės raiškos skenavimą lazerine sistema, 360° fotografijų surinkimą ir precizinį pozicionavimą, tam kad surinktų georeferencinius taškų debesis tiktų įvairiausiems poreikiams tenkinti.

Skaityti daugiau »
Trimble MX5 mobili fotogrametrinė sistema

Trimble MX7

Mobili fotogrametrinė sistema su Trimble® VISION™ technologija

Skaityti daugiau »

Trimble MX2

Universali mobilaus kartografavimo sistema

Skaityti daugiau »

Trimble Logo

Trimble® - matavimų ir geografinių duomenų lyderė, savo šūkiu teigianti, jog transformuoja, kaip pasaulis dirba. Paprastai tariant, šios kompanijos kuriami techniniai sprendimai sujungia fizinį pasaulį su skaitmeniniu, taip užtikrindami optimalią abiejų sričių sinergiją.

Tai yra įmonė, atnešusi GPS navigaciją į automobilius ir pirmoji tiksliai išmatavusi Everesto aukštį. Pradėjusi veiklą nuo paprastų GPS imtuvų, šiuo metu Trimble® veiklą vysto daugelyje susijusių sektorių: nuo pastatų inžinerijos iki agroverslo, nuo 3D modeliavimo iki transporto priemonių sistemų. Pagrindinis kuriamų produktų tikslas – supaprastinti, palengvinti ir optimizuoti darbo procesus šiose srityse.

Ši inovacijų kompanija per 40 gyvavimo metų yra sukūrusi daugiau nei 2000 patentų ir šiandien jos sprendimai naudojami daugiau nei 140 šalių. Trimble® dirba su tokiomis technologijomis kaip:

  • Integruoti sensoriai;
  • Papildytos realybės sprendimai;
  • Realaus laiko komunikacijos įrankiai;
  • Duomenų apdorojimo, modeliavimo ir analizės programinė įranga.

Trimble® didžiuojasi dirbdama su daugiau nei 400 oficialių partnerių visame pasaulyje. Tai užtikrina, kad kompanijos klientai praktiškai bet kurioje šalyje gali pasiekti naujausius sprendimus ir gauti specialistų konsultacijas, pritaikytas kiekvienos rinkos specifikai. Taip pat tai „Trimble“ klientams leidžia gauti pilnavertį produktų palaikymą – nuo išplėstinės garantijos iki reguliarios priežiūros ar remonto.

Trimble® yra kotiruojama NASDAQ akcijų biržoje (TRMB) ir šiuo metu jos vertė vertinama daugiau 16 milijardų dolerių. Kompanijoje dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o jos biurai įsikūrę 40-yje valstybių.

x:0;y:0