8 685 45 770

3D skeneriai

Trimble SX10

Trimble® SX10 robotizuotas tacheometras

tai kasdienio naudojimo hibridinė robotizuoto tacheometro sistema su integruotu itin tiksliu bei didelio atstumo skaneriu ir naujausia 4 kamerų VISION technologija. Visa lauko ir biuro darbo eiga sulietą į standartinį tacheometro darbą. Jūs jau mokate skanuoti bei atlikti fotogrametrinius matavimus. Vienas instrumentas, įgalinantis atlikti bet kokią kombinaciją bei iš tikrųjų sujungiantis fotogrametrinių matavimų, skanavimo ir tradicinio...

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Trimble® TX8 lazerinis 3D skaneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Nuadojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »

Trimble TX6

Trimble® TX6 lazerinis 3D skaneris

našus ir lengvai naudojamas - greitam bei užtikrintam 3D duomenų surinkimui. Nuadojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, tankumą ir tikslumą, Trimble TX6 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »

Trimble TX5

Trimble® TX5 lazerinis 3D skaneris itin universalus sprendimas 3D duomenims, plataus spektro aplikacijoms. Kompaktiškas ir lengvas dizainas suteikia neprilygstamą mobilumą darbų objekte, taip padidindamas produktyvumą. Intuityvus ir lengvas meniu leidžia naujiems naudotojams greitai pasiekti maksimalų darbų tempą.

Skaityti daugiau »
Trimble MX5 mobili fotogrametrinė sistema

Trimble MX7

Trimble® MX7 - Mobili sistema vaizdui su Trimble® VISION™ technologija -

Skaityti daugiau »

Trimble MX2

Trimble® MX2 - Universali mobilaus kartografavimo sistema

Skaityti daugiau »

DPI-8

Išskirtinės DPI-8 erdvinio rankinio skanerio galimybės: papildyti charakteringus duomenis, realiu laiku kontroliuoti duomenų kokybę, perduoti duomenis glaustu formatu ir kombinuoti duomenis su tradicinio lazerinio skanerio taškų masyvais.

Skaityti daugiau »