8 699 47 092

Bepiločiai orlaiviai

Delair™ bepiločiai orlaiviai ir DJI Enterprise profesionalūs dronai

Pakelkite savo darbo produktyvumą į aukštesnį lygį naudodami profesionalius bepiločius orlaivius:

  • aerokartografijoje;
  • inspektavimui;
  • monitoringui;
  • inventorizavimui ir kt.

Esame oficialūs DJI Enterprise ir Delair kompanijų atstovai Baltijos šalyse. Siūlome fiksuoto sparno ir sraigtasparnio tipo bepiločius orlaivius tinkamus tiek didesniems, tiek mažesniems plotams. Mūsų atstovaujami bepiločiai orlaiviai yra sukurti darbui įvairiomis oro sąlygomis, o tai jums užtikrins darbo atlikimą laiku.


DJI Phantom 4 RTK dronas su programine įranga automatinių misijų planavimui

DJI Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK - specializuotas dronas tiksliems aerokartografavimo darbams

Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Naudokite mažiau GCP (kontūrženkių) atlikdami aerokartografavimo darbus!

Skaityti daugiau »
DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas su termine kamera

DJI Mavic 2 Enterprise

DJI Mavic 2 Enterprise, tai kompaktiškas profesionalus dronas, kuris turi dvi variacijas skirtingoms užduotims atlikti. Viena iš jų turi optinio artinimo galimybę vaizdo priartinimui nuotoliniu būdų, o kita dvi integruotas kamera (skaitmenine RGB ir FLIR šilumine). Komplekte rasite žibintą teritorijos žvalgymui tamsiu paros metu, garsiakalbį perspėjimų ar nurodymų transliavimui sunkiai pasiekiamose vietose ir signalinį žibintą drono stebėjimui tamsiu paros metu.

...

Skaityti daugiau »

DJI Matrice 200 serija

Matrice M200 serija - specializuotas dronas verslo klientams

DJI Enterprise Matrice 200 serijos profesionalus dronas sukurtas efektyviam darbui, prisitaikant prie kliento poreikių. Tai jau antroji V2 Matrice 200 versija. Aukšto efektyvumo motorai su 17 colių propeleriais užtikrina stabilų skrydį net ir esant stipriam vėjui. Dviejų baterijų sistema autonomiškai pašildo jas esant žemesnei 0 laipsnių temperatūrai.

...

Skaityti daugiau »
Delair UX11 bebilotis orlaivis

Delair UX11

DELAIR UX11 bepilotis orlaivis aerokartografavimui su specialia integruota kamera aukštam tikslumui (GSD iki 1 cm) gauti, siekiantiems atlikti darbus greičiau ir pigiau. Paprastas skrydžio plano parengimas ir valdymas naudojant Android OS. Dėl nedidelio savo svorio ir ilgo skrydimo laiko automatizuotas orlaivis gali dirbti produktyviai visą dieną, užfiksuojant dideliu plotus. UX11 modelyje yra įdiegta 4G...

Skaityti daugiau »
mdMAPPER1000

Microdrones mdLiDAR

mdLiDAR 1000 - profesionali bepiločio orlaivio sistema sukurta greitam ir tiksliam lazeriniam skenavimui.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0