8 685 45 770

Bepiločiai orlaiviai

Delair™ bepiločiai orlaiviai ir DJI Enterprise profesionalūs dronai

Pakelkite savo darbo produktyvumą į aukštesnį lygį naudodami profesionalius bepiločius orlaivius:

  • aerokartografijoje;
  • inspektavimui;
  • monitoringui;
  • inventorizavimui ir kt.

Esame oficialūs DJI Enterprise ir Delair kompanijų atstovai Baltijos šalyse. Siūlome fiksuoto sparno ir sraigtasparnio tipo bepiločius orlaivius tinkamus tiek didesniems, tiek mažesniems plotams. Mūsų atstovaujami bepiločiai orlaiviai yra sukurti darbui įvairiomis oro sąlygomis, o tai jums užtikrins darbo atlikimą laiku.


DJI Phantom 4 RTK dronas aerokartografavimui

DJI Phantom 4 RTK

Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Skridimo metu dronas fiksuoja koordinates iki mm tikslumo, o galutinis rezultatas sugeneruojant ortofoto gaunasi cm tikslumu gaunant korekcijas iš LitPOS tinklo ar DJI bazinės stoties. RTK modelis kartu su pulteliu turi integruotą ekraną, kuriame jau įdiegta speciali programa automatinių misijų planavimui DJI GS RTK. Jos dėka aerokartografavimo procesas tampa tik dar...

Skaityti daugiau »
DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas su termine kamera

DJI Mavic 2 Enterprise

DJI Mavic 2 Enterprise nedidelis dronas dideliems darbams. Tai profesionalus dronas sukurtas saugumui užtikrinti, gelbėjimo operacijoms ar inspektavimui. Mavic 2 Enterprise yra dviejų versijų. Vienas iš jų yra su integruota termine kamera (sukurta FLIR). Šis dronas išskirtinis tuo, kad kartu su juo komplektuojami tokie priedai kaip garsiakalbis ar apšvietimo žibintas siekiant dirbti tamsiu paros metu.

Skaityti daugiau »
DJI Matrice 210 RTK dronas

DJI Matrice 200/210

DJI Enterprise Matrice 200 serijos profesionalus dronas sukurtas efektyviam darbui. Aukšto efekyvumo motorai su 17 colių propeleriais užtikrina stabilų skrydį net ir esant stipriam vėjui. Dviejų baterijų sistema autonomiškai pašildo jas esant žemesnei 0 laipsnių temperatūrai, o tai užtikrina darbą net ir esant atšiauriasniam orui. DJI Matrice 200 serijos dronas sveria tik 3,8 kg ir lengvai bei greitai sudedamas į tvirtą transportavimo lagaminą, kuris lengvai tilps į automobilį.

Skaityti daugiau »
DJI Phantom 4 Pro V2.0 dronas aerokartografavimui

DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0 - naujausios kartos dronas sukurtas greitam ir tiksliam aerokartografavimui, objektų ir statinių inspektavimui. Šis sprendimas gali būti adaptuotas video stebėjimui realiu laiku, infrastruktūros ar inžinerinių tinklų stebėjimui, monitoringui ir kt.

Skaityti daugiau »
Delair UX11 bebilotis orlaivis

Delair UX11

DELAIR UX11 bepilotis orlaivis aerokartografavimui su specialia integruota kamera aukštam tikslumui (GSD iki 1 cm) gauti, siekiantiems atlikti darbus greičiau ir pigiau. Paprastas skrydžio plano parengimas ir valdymas naudojant Android OS. Dėl nedidelio savo svorio ir ilgo skrydimo laiko automatizuotas orlaivis gali dirbti produktyviai visą dieną, užfiksuojant dideliu plotus. UX11 modelyje yra įdiegta 4G...

Skaityti daugiau »
mdMAPPER1000

Microdrones mdLiDAR

mdLiDAR 1000 - profesionali bepiločio orlaivio sistema sukurta greitam ir tiksliam lazeriniam skenavimui.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0