Bepiločiai orlaiviai

Profesionalūs dronai DJI Enterprise ir Delair - pagalba jūsų verslui

Bepiločiai orlaiviai, kitaip dar vadinami dronai, Lietuvoje jau tapo nepamainoma pagalba kino pramonės, aerokartografijos, inspektavimo, monitoringo, inventorizavimo ir daugelio kitų sričių profesionalams.

Jūsų verslui siūlome įvairaus tipo bepiločius orlaivius veikiančius bet kokiomis oro sąlygomis.
Mūsų turimą asortimentą sudaro:

  • Sraigtasparnio tipo dronai
  • Dronai su integruotomis kameromis
  • Dronai su multispektrine kamera
  • Dronai su keičiamomis kameromis
  • Ypatingai tikslūs dronai su kamera
  • Fiksuoto sparno dronai

Susipažinkite su plačia profesionalių dronų gama iš arčiau

DJI Mavic 3 Enterprise

DJI Mavic 3 Enterprise

DJI Mavic 3 Enterprise - dronas sukurtas aerokartografavimo užduotims. Šis dronas yra aerokartografaimo specialistų pamėgto DJI Phantom 4 RTK pakeitimas.

Bepilotis orlaivis turi 4/3 CMOS sensorių su 20 MP raiškos kamera, kuri turi aukštesnę vaizdo kokybę nei Phantom 4 RTK modelis. Patobulintas Mavic 3 Enterprise sensorius užtikrina geresnį kartografavimo rezultatą, vykdant skrydžio misijas prasto apšvietimo aplinkybėmis. Taip pat įspūdį daro drono...

Skaityti daugiau »

DJI Mavic 3 Multispectral

Mavic 3M dronas žemės ūkiui su multispektrine kamera.

Naujausias DJI sukurtas dronas dedikuotas precizinei žemdirbystei. Šio drono dėka galime kurti augalų žemėlapius su indeksais nurodančiais augalų sveikatą ir gyvybingumą.

Skaityti daugiau »
DJI dronas Matrice 30

DJI Matrice 30

DJI Matrice 30 - dronas sukurtas viešojo saugumo tarnybom ir verslams prižiūrinčioms įvairius statinius su artinančia, plataus matymo ir šilumine kameromis. Dronas ore gali išbūti net iki 41 min., o lietus, stiprus vėjas (iki 15 m/s) ar žema temperatūra netrukdo jam atlikti savo užduočių. Sensoriai į visas puses leidžia susikoncentruoti į tikslą, nepergyvenant dėl drono kelyje galinčių pasitaikyti kliūčių. Droną paruošite skrydžiui vos per pora minučių dėl savo kompaktiško dydžio.

Skaityti daugiau »

Parrot ANAFI Ai

Parrot ANAFI Ai bepilotis orlaivis turi aktualiausias funkcijas:

  • 4G - kaip naują ryšio standartą;
  • 48 MP vaizdo raišką;
  • išmanųjį kliūčių vengimą autonominėms fotogrametrijos misijoms;
  • ANAFI Ai yra išskirtinai saugus - apsaugo programinės įrangos vientisumą bei perduodamų duomenų privatumą;
Skaityti daugiau »

Parrot ANAFI USA

Parrot ANAFI USA - bepilotis orlaivis sukurtas viešajam saugumui užtikrinti. Specialiai kariuomenei kurtas dronas turi išskirtines technines savybes greitai, tyliai ir saugiai atlikti skrydžio misiją. Duomenų šifravimo ir privatumo funkcijos atitinka Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR) ir užtikrina surinktų duomenų konfidencialumą.

Aktualiausi parametrai:

Skaityti daugiau »
Delair UX11 bebilotis orlaivis

Delair UX11

DELAIR UX11 bepilotis orlaivis aerokartografavimui su specialia integruota kamera aukštam tikslumui (GSD iki 1 cm) gauti, siekiantiems atlikti darbus greičiau ir pigiau. Paprastas skrydžio plano parengimas ir valdymas naudojant Android OS. Dėl nedidelio savo svorio ir ilgo skrydimo laiko automatizuotas orlaivis gali dirbti produktyviai visą dieną, užfiksuojant dideliu plotus. UX11 modelyje yra įdiegta 4G...

Skaityti daugiau »

Autel EVO II Pro V2

Dronas aerokartografavimo darbams, kuris su viena baterija ore gali būti iki 40 min. Darbus galėsite atlikti net prie -10 laipsnių temperatūros. Šiam dronui nebaisus ir stiprus vėjas, nes jis gali dirbti vėjui esant iki 17m/s vėjo stiprumui. Skraidantiems nedideliame aukštyje kur yra daug kliučių, jų išvengti padės 360 laipsnių sensoriai. ...

Skaityti daugiau »
DJI Matrice 350 RTK

DJI Matrice 350 RTK

DJI Matrice 350 RTK - Moderniausias DJI Enterprise dronas pasižymintis galingu varikliu, padidinta apsauga ir puikiu skrydžio našumu, leidžiančiu be vargo susidoroti su įvairiais iššūkiais.

Skaityti daugiau »
DJI P1 pilno kadro vaizdo kamera

DJI Zenmuse P1

Paruoštas darbui įrankis fotogrametrijai iš oro

Pilno kadro (angl. full-frame) vaizdo kamera yra skirta profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 350 RTK dronu. Tai pirmoji DJI specializuota kamera aerokartografavimui.

Skaityti daugiau »

Mūsų atstovaujami bepiločių orlaivių gamintojai DJI enterprise ir Delair siūlo jums tinkamiausius dronus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tai patikimi bepiločiai orlaiviai, kurie pakels jūsų darbo našumą į aukštesnį lygį.

Profesionalūs dronai su kamera – jūsų akys, galinčios pakilti virš aukščiausių stogų. Bepiločiai multi-rotoriniai orlaiviai su erdviniais 3D skeneriais galima atlikti trimačius skenavimo darbus ir užfiksuoti sudėtingus tūrinius objektus (medžius, pastatus, gatves ir kt.)

Dronas su multispektrine kamera padės nustatyti augalų sveikatą ir gyvybingumą konkrečioje jūsų lauko vietoje.

x:0;y:0