Bepiločiai orlaiviai

Profesionalūs dronai DJI Enterprise ir Delair - pagalba jūsų verslui

Bepiločiai orlaiviai, kitaip dar vadinami dronai, Lietuvoje jau tapo nepamainoma pagalba kino pramonės, aerokartografijos, inspektavimo, monitoringo, inventorizavimo ir daugelio kitų sričių profesionalams.

Jūsų verslui siūlome įvairaus tipo bepiločius orlaivius veikiančius bet kokiomis oro sąlygomis.
Mūsų turimą asortimentą sudaro:

  • Sraigtasparnio tipo dronai
  • Dronai su integruotomis kameromis
  • Dronai su multispektrine kamera
  • Dronai su keičiamomis kameromis
  • Ypatingai tikslūs dronai su kamera
  • Fiksuoto sparno dronai

Susipažinkite su plačia profesionalių dronų gama iš arčiau

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced

2021 metų pradžioje pristatytas naujasis DJI Mavic 2 Enterprise Advanced dronas su dviguba kamera: 640 × 512 px rezoliucijos šilumine kamera ir 48MP vizualinė kamera su 32x skaitmeniniu artinimu. Dronas yra kompaktiškas ir greitai paruošiamas skrydžiui, todėl puikiai tinkamas operatyviam reagavimui...

Skaityti daugiau »
DJI Matrice 300 RTK

DJI Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK - pažangiausias ir naujausias DJI profesionalus dronas sukurtas atlikti išskirtines užduotis

Ilgas skrydžio laikas, atsparumas prastoms oro sąlygoms, didelis valdymo nuotolis bei kitos išmanios funkcijos.

Skaityti daugiau »
DJI P1 pilno kadro vaizdo kamera

DJI Zenmuse P1

Paruoštas darbui įrankis fotogrametrijai iš oro

Pilno kadro (angl. full-frame) vaizdo kamera yra skirta profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 300 RTK dronu. Tai pirmoji DJI specializuota kamera aerokartografavimui.

Skaityti daugiau »
DJI Phantom 4 RTK dronas su programine įranga automatinių misijų planavimui

DJI Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK - specializuotas dronas tiksliems aerokartografavimo darbams

Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Matavimai dronu centimetriniu tikslumu. Naudokite mažiau GCP (kontūrženkių) atlikdami aerokartografavimo darbus!

Skaityti daugiau »
DJI Phantom 4 Pro V2.0 dronas aerokartografavimui

DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0 - naujausios kartos dronas sukurtas greitam ir tiksliam aerokartografavimui, objektų ir statinių inspektavimui. Šis sprendimas gali būti adaptuotas video stebėjimui realiu laiku, infrastruktūros ar inžinerinių tinklų stebėjimui, monitoringui ir kt.

Skaityti daugiau »
 DJI Phantom 4 Multispektrinis dronas

DJI Phantom 4 Multispectral

DJI Phantom 4 dronas žemės ūkiui su multispektrine kamera

Naujausias ir kol kas vienintelis DJI sukurtas dronas dedikuotas precizinei žemdirbystei. Šio drono dėka galime kurti augalų žemėlapius su indeksais nurodančiais augalų sveikatą ir gyvybingumą.

Skaityti daugiau »
DJI Matrice 600 Pro

DJI Matrice 600 Pro - Lidar

Matrice M600 Pro - specializuotas dronas ypatingoms užduotims

DJI Matrice 600 Pro yra profesionalus dronas sukurtas efektyviam darbui, prisitaikant prie kliento poreikių. Tai atnaujinta Matrice 600 versija. Matrice 600 tobulai tinka profesionaliai oro fotografijai ir gali būti pritaikomas įvairių sensorių nešimui. Prie drono galima montuoti įvairių Zenmuse serijos kamerų laikiklius. M600 turi naujausias DJI technologijas, tokias kaip A3 pro flight...

Skaityti daugiau »
DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas su termine kamera

DJI Mavic 2 Enterprise

DJI Mavic 2 Enterprise - kompaktiškas profesionalus dronas su 3x zoom arba termine kameromis.

DJI Mavic 2 Enterprise turi dvi modifikacijas. Viena iš jų turi optinio artinimo galimybę vaizdo priartinimui nuotoliniu būdu, o kita dvi integruotas kameras (skaitmeninę RGB ir FLIR šiluminę). Komplekte rasite žibintą, garsiakalbį ir signalinį žibintą.

Skaityti daugiau »
Delair UX11 bebilotis orlaivis

Delair UX11

DELAIR UX11 bepilotis orlaivis aerokartografavimui su specialia integruota kamera aukštam tikslumui (GSD iki 1 cm) gauti, siekiantiems atlikti darbus greičiau ir pigiau. Paprastas skrydžio plano parengimas ir valdymas naudojant Android OS. Dėl nedidelio savo svorio ir ilgo skrydimo laiko automatizuotas orlaivis gali dirbti produktyviai visą dieną, užfiksuojant dideliu plotus. UX11 modelyje yra įdiegta 4G...

Skaityti daugiau »

Mūsų atstovaujami bepiločių orlaivių gamintojai DJI enterprise ir Delair siūlo jums tinkamiausius dronus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tai patikimi bepiločiai orlaiviai, kurie pakels jūsų darbo našumą į aukštesnį lygį.

Profesionalūs dronai su kamera – jūsų akys, galinčios pakilti virš aukščiausių stogų. Bepiločiai multi-rotoriniai orlaiviai su erdviniais 3D skeneriais galima atlikti trimačius skenavimo darbus ir užfiksuoti sudėtingus tūrinius objektus (medžius, pastatus, gatves ir kt.)

Dronas su multispektrine kamera padės nustatyti augalų sveikatą ir gyvybingumą konkrečioje jūsų lauko vietoje.

x:0;y:0