8 650 84 816

Bepiločiai orlaiviai

DJI Enterprise profesionalūs dronai ir Delair™ bepiločiai orlaiviai

Pakelkite savo darbo produktyvumą į aukštesnį lygį naudodami profesionalius bepiločius orlaivius:

  • aerokartografijoje;
  • inspektavimui;
  • monitoringui;
  • inventorizavimui ir kt.

Esame oficialūs DJI Enterprise ir Delair kompanijų atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Siūlome fiksuoto sparno ir sraigtasparnio tipo bepiločius orlaivius tinkamus tiek didesniems, tiek mažesniems projektams. Mūsų atstovaujami bepiločiai orlaiviai yra sukurti darbui įvairiomis oro sąlygomis, o tai jums užtikrins darbo atlikimą laiku.


DJI Matrice 300 RTK

DJI Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK - pažangiausias ir naujausias DJI profesionalus dronas sukurtas atlikti išskirtines užduotis

Ilgas skrydžio laikas, atsparumas prastoms oro sąlygoms, didelis valdymo nuotolis bei kitos išmanios funkcijos.

Skaityti daugiau »
DJI Phantom 4 RTK dronas su programine įranga automatinių misijų planavimui

DJI Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK - specializuotas dronas tiksliems aerokartografavimo darbams

Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Matavimai dronu centimetriniu tikslumu. Naudokite mažiau GCP (kontūrženkių) atlikdami aerokartografavimo darbus!

Skaityti daugiau »
DJI Mavic 2 Enterprise Dual dronas su termine kamera

DJI Mavic 2 Enterprise

DJI Mavic 2 Enterprise - kompaktiškas profesionalus dronas su 3x zoom arba termine kameromis.

DJI Mavic 2 Enterprise turi dvi modifikacijas. Viena iš jų turi optinio artinimo galimybę vaizdo priartinimui nuotoliniu būdu, o kita dvi integruotas kameras (skaitmeninę RGB ir FLIR šiluminę). Komplekte rasite žibintą, garsiakalbį ir signalinį žibintą.

Skaityti daugiau »
 DJI Phantom 4 Multispektrinis dronas

DJI Phantom 4 Multispektrinis

DJI Phantom 4 dronas žemės ūkiui su multispektrine kamera

Naujausias ir kol kas vienintelis DJI sukurtas dronas dedikuotas precizinei žemdirbystei. Šio drono dėka galime kurti augalų žemėlapius su indeksais nurodančiais augalų sveikatą ir gyvybingumą.

Skaityti daugiau »

DJI Matrice 200/210 serija

Matrice M200 serija - specializuotas dronas verslo klientams

DJI Enterprise Matrice 200 serijos profesionalus dronas sukurtas efektyviam darbui, prisitaikant prie kliento poreikių. Tai jau antroji V2 Matrice 200 versija. Aukšto efektyvumo motorai su 17 colių propeleriais užtikrina stabilų skrydį net ir esant stipriam vėjui. Dviejų baterijų sistema autonomiškai pašildo jas esant žemesnei 0 laipsnių temperatūrai.

Skaityti daugiau »
DJI Phantom 4 Pro V2.0 dronas aerokartografavimui

DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0 - naujausios kartos dronas sukurtas greitam ir tiksliam aerokartografavimui, objektų ir statinių inspektavimui. Šis sprendimas gali būti adaptuotas video stebėjimui realiu laiku, infrastruktūros ar inžinerinių tinklų stebėjimui, monitoringui ir kt.

Skaityti daugiau »
DJI Matrice 600 Pro

DJI Matrice 600 Pro - Lidar

Matrice M600 Pro - specializuotas dronas ypatingoms užduotims

DJI Matrice 600 Pro yra profesionalus dronas sukurtas efektyviam darbui, prisitaikant prie kliento poreikių. Tai atnaujinta Matrice 600 versija. Matrice 600 tobulai tinka profesionaliai oro fotografijai ir gali būti pritaikomas įvairių sensorių nešimui. Prie drono galima montuoti įvairių Zenmuse serijos kamerų laikiklius. M600 turi naujausias DJI technologijas, tokias kaip A3 pro flight...

Skaityti daugiau »
Delair UX11 bebilotis orlaivis

Delair UX11

DELAIR UX11 bepilotis orlaivis aerokartografavimui su specialia integruota kamera aukštam tikslumui (GSD iki 1 cm) gauti, siekiantiems atlikti darbus greičiau ir pigiau. Paprastas skrydžio plano parengimas ir valdymas naudojant Android OS. Dėl nedidelio savo svorio ir ilgo skrydimo laiko automatizuotas orlaivis gali dirbti produktyviai visą dieną, užfiksuojant dideliu plotus. UX11 modelyje yra įdiegta 4G...

Skaityti daugiau »

x:0;y:0