VRscans

  • VRscans - fotorealistinės tekstūros biblioteka

Primename vizualizacijų kūrėjams ir V-Ray for SketchUp vartotojams, jog riboto informatyvumo ir atvaizdavimo tekstūros jau tapo praeitimi. Į kompiuterinės grafikos pasaulį sparčiai žengia fotorealistinės tekstūros, išgaunamos skenuojant medžiagų paviršius.

Aukštos kokybės fotorealistinės tekstūros

Kuo skiriasi įprastai apdorota tekstūros nuotrauka ir parengta „VRscans“ formatu? „VRscans“ tekstūros turi sukauptą informaciją apie paviršiaus gylį. Pagrindinis faktorius, leidžiantis atpažinti medžiagos paviršių ir jos rūšį per regėjimą, yra atspindėta šviesa. Ji mums leidžia matyti gylį, medžiagos klampumą, kietumą, slidumą, permatomumą, spalvą ir daug kitų savybių. Taigi tekstūros, paruoštos skenavimo būdu, yra žymiai geresnės kokybės.

Pirminė skenuota medžiaga yra apšviesta šviesos šaltinio tolygiai, neturinti atsikartojančių defektų, matomų atsikartojimo jungčių. Visa informacija apie tekstūrą yra saugoma .vrscan formatu, kuris yra naudojamas informacijai pritaikyti vizualizacijos metu naudojant „V-Ray for SketchUp“ įrankį. Kiekvienas „VRscans“ vartotojas turi prieigą prie „VRscans“ bibliotekos.

Turime gerų naujienų – gamintojas neapsiriboja vien savo formuojama tekstūrų biblioteka. Jei yra poreikis parengti vizualizaciją, kaip priemonę patikrinti projekto medžiagiškumą pritaikant išskirtines medžiagas, kiekvienas vartotojas turi galimybę užsakyti medžiagos mėginio skenavimą ir gauti teksktūrą .vrscan formatu.

vrscans tekstilės tekstūros pavyzdys
vrscans tekstilės tekstūros pavyzdys

Trumpa informacija apie gamintoją

„VRscans“ yra „Chaos Group“ kompanijos, įsikūrusios 1997-aisiais Bulgarijos sostinėje, produktas. Šis produktas į rinką įžengė 2016-aisiais metais. Gamintojas siūlo išbandyti biblioteką nemokamai. Išbandę priedą – galite įsigyti biblioteką su žymiai didesniu tekstūrų kiekiu bibliotekoje.

Naudojama kartu

x:0;y:0