8 685 45 770

GPS/GNSS imtuvai

Trimble® geodeziniai prietaisai

Pamatykite kaip dar kartą iškėlėme kartelę su Trimble R8s GNSS imtuvu. Tai aukšto lygio sprendimas, tai ko Jūs įpratę tikėtis iš Trimble. Mes nustatome standartus pozicionavimo technologijoms daugiau nei 30 metų.

Geodeziniai GPS imtuvai

Trimble dar kartą rodo kelią pozicionavimo technologijoms su nauju Trimble R8s GNSS imtuvu. Paprasčiausiai pasirinkite konfigūraciją ir galimybes, kurių reikia šiandien ir papildykite kitomis kai reikės.

Kiekviename Trimble R8s imtuve standartiškai integruotas Maxwell 6 lustas, pažangi Trimble 360 palydovų sekimo technologija ir dar daugiau. Visa tai išlaikys jus produktyviais ir išplės Jūsų GNSS sistemos ribas.

Su Trimble R8s produktyvumas maksimalus - lengvai integruosite darbui su Trimble S serijos prietaisais.

Maksimalų efektyvumą lauke pasieksite naudodami Trimble R8s imtuvą su Trimble kaupikliu ir intuityvia Trimble Access lauko programine įranga

Pasitikėkite Trimble Business Center pagalba Jums redaguojant, apdorojant ir išlyginant matavimo duomenis.


Trimble R10

Trimble R10 GNSS

Trimble R10 - naujas produktyvumo lygmuo peržengus GNSS technologijos ribas. GREITIS, TIKSLUMAS, PRODUKTYVUMAS, PRITAIKOMUMAS. „Hi-END“ technologijos, tai savybės kurios slypi šiame aukščiausios kokybės Trimble GNSS imtuve. R10 – unikalus, pirmas ir vienintelis GNSS imtuvas pakeitęs įprastą Fixed/Float algoritmą ir pozicionavimo standartus. Kuriant šį imtuvą didelis dėmesys skirtas ergonomikai, svoriui,...

Skaityti daugiau »
GNSS imtuvas Trimble R8s su integruotu GPRS modemu

Trimble R8s GNSS

Trimble R8s – naujos kartos modulinis, lengvai konfigūruojamas GNSS imtuvas.

Kartu su 2x (dvejais) Maxwell™ 6 lustais turinčiais 440 lygiagrečių kanalų geba sekti platų spektrą palydovų sistemų, bei kartu su kompaktišku Trimble CMRx pataisų formatu tampa neprilygstamai greitas ir produktyvus lauke.

Skaityti daugiau »
Trimble R2 - GPS+GLO+GAL imtuvas tiksliems matavimams

Trimble R2

Trimble R2 - naujos kartos universalus geodezinis arba GIS GNSS imtuvas pasižymi savo universalumu, gali būti naudojamas tiek geodeziniams (kadastro ar topografijos) darbams, tiek tiksliam GIS duomenų kaupimui lauke.

Trimble R2 atsparus ir sudėtingomis aplinkos sąlygomis galintis matuoti GNSS imtuvas, palaiko visas esamas ir būsimas palydovines sistemas (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou). Imtuvas naudojamas tiek tradiciniams RTK matavimuose, VRS matavimuose, bei palaiko Trimble RTX™...

Skaityti daugiau »
Spectra Precision SP60 GNSS imtuvas

Spectra SP60

Trimble kompanijos gaminamas Spectra SP60 naujos kartos GNSS (GPS + GLONASS + GALILEO + Beidou + RTX) imtuvas.

Šio imtuvo konfigūracija pritaikoma kiekvieno naudotojo individualiems poreikiams. SP60 gali būti standartiškai naudojamas, ne tik darbui "Litpos" ar kitame tinkle, bet taipogi darbui bazė-roveris RTK režimu, bei sekti visas palydovų sistemas šiandien. Bazė-roveris imtuvų greitam konfigūravimui yra standartiškai įdiegtas tolimojo nuotolio (iki 250m) Bluetooth ryšys arba...

Skaityti daugiau »
Trimble R8 GNSS imtuvas

Trimble R8 GNSS

Imtuvas Trimble R8® GNSS apibrėžia naujus GNSS standartus. Ši integruota sistema, patvariame ir kompaktiškame įrenginyje suteikia neprilygstamą darbo produktyvumą, tikslumą ir kokybę.

Skaityti daugiau »
Trimble R6 GPS/GNSS imtuvas

Trimble R6 GNSS

Būkite pasirengę viskam su Trimble R6 GNSS sistema

Trimble R6 sujungia pažangią GNSS technologiją su galimybe lanksčiai prisitaikyti ir augti kartu su jūsų verslo poreikių kaita.

Su integruotais komunikacijos sprendimais, lankstūs duomenų sinchronizavimo sprendimai, lauko įrangos parinkimas ir GNSS atnaujinimo parinktys, jums padės pasirengti dirbti, taip kaip norite šiandien, ir pasirengti taip, kad rytoj dirbtumėte nesibaimindami galimų pokyčių.

Skaityti daugiau »
Trimble R4 GNSS imtuvas

Trimble R4 GNSS

Patikimas, kai svarbus kiekvienas taškas

Idealus sprendimas matininkams kuriems reikia patikimos GPS technologijos, kuri veikia sunkiausiomis sąlygomis. Trimble® R4 su Trimble AccessTM programa padės, kai kiekvienas taškas svarbus.

Visa GNSS sistema

Lengva, patogi ir be laidų, Trimble® R4 GNSS sistema su Trimble AccessTM programa suteikia naudojimo lengvumą, paprastumą su Trimble Slate duomenu kaupikliu.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0