GPS/GNSS imtuvai

Trimble® geodeziniai prietaisai

Trimble® atveria naujas GNSS pritaikymo galimybes. Naudodami Trimble® įrangą jūs galite siekti naujų, dar neišbandytų sričių ir jaustis užtikrinti gautų duomenų patikimumu. O kadangi tikslius matavimus gausite iš pirmo karto, jūsų darbo našumas išaugs.

Geodeziniai GNSS imtuvai

Jei esate kada matavę sudėtingą teritoriją, suprantate koks tai iššūkis. Turite sukti galvą kaip apeiti kliūtis, kad prisitaikyti prie matavimo sąlygų. Dažnu atveju reikėdavo papildomai patikrinti gautus duomenis. Didžiąją dalį laiko ir energijos atimdavo pasiruošimas ir planavimas. Tik pagalvokite, kiek valandų ir jėgų sutaupysite su Trimble® R12, nes viso to jums daryti nereikia.

Su Trimble® matavimo sprendimais patikimus rezultatus gausite iš pirmo karto.


Trimble R12i

Trimble R12i (RTK+IMU)

Su Trimble GNSS imtuvu R12i jums nereikės gulsčiuoti prietaiso - matuojamas taškas visada atitiks smaigalio poziciją, nepriklausomai nuo paties prietaiso pasvirimo kampo. Tai leis efektyviau dirbti sudėtingose sąlygose ir pasiekti vietas, kurios anksčiau buvo sunkiai prieinamos.

Skaityti daugiau »
Trimble R12 GNSS imtuvas

Trimble R12

Pagalvokite apie pačias sudėtingiausias geodezinių matavimų sąlygas. Vieni sakys, kad sunku dirbti miške, kur dangų užstoja medžiai ir krūmai, kitiems tai triukšminga miesto teritorija.

Dabar su Trimble® R12 imtuvu patikimi XYZ pozicijos duomenys gaunami net tose vietose, kur anksčiau tai atrodė neįmanoma.

Skaityti daugiau »
Trimble R780

Trimble R780

Nebegaiškite laiko monotoniškam įrangos kalibravimui ir pakelkite savo darbo našumą į naujas aukštumas. Su Trimble GNSS imtuvu R780 jums nereikės gulsčiuoti prietaiso – matuojamas taškas visada atitiks smaigalio poziciją, nepriklausomai nuo paties prietaiso pasvirimo kampo. Tai leis efektyviau dirbti sudėtingose sąlygose ir pasiekti vietas, kurios anksčiau buvo sunkiai prieinamos: pateksite arčiau pastatų, lengvai išvengsite medžių, stulpų, balų bei kitų...

Skaityti daugiau »
Trimble R580

Trimble R580

Trimble R580 naujos kartos geodezinis arba GIS GNSS imtuvas

Pasitikėkite Trimble R580 GNSS sistema, kad pasiektumėte itin tikslius rezultatus. Šis integruotas naudoja Trimble ProPoint technologiją, užtikrina didesnį našumą ir patikimesnį tikslumą. Galimybė pasirinkti norimą tikslumą 'centimetrinis' arba 'iki 10 cm'.

Pagrindiniai Trimble R580 modelio privalumai:

Skaityti daugiau »
Spectra Precision SP60 GNSS imtuvas

Spectra SP60

Trimble kompanijos gaminamas Spectra SP60 naujos kartos GNSS (GPS + GLONASS + GALILEO + Beidou + RTX) imtuvas.

Šio imtuvo konfigūracija pritaikoma kiekvieno naudotojo individualiems poreikiams. SP60 gali būti standartiškai naudojamas, ne tik darbui "Litpos" ar kitame tinkle, bet taipogi darbui bazė-roveris RTK režimu, bei sekti visas palydovų sistemas šiandien. Bazė-roveris imtuvų greitam konfigūravimui yra standartiškai įdiegtas tolimojo nuotolio (iki 250m) Bluetooth ryšys arba...

Skaityti daugiau »
Trimble Catalyst

Trimble Catalyst DA2

Trimble Catalyst DA2 GPNS imtuvas

Tai revoliucinis Trimble gamintojo sprendimas, leidžiantis tikslų GPNS matavimo sprendimą naudoti prenumeratos principu. Taip būtent, nesuklydote! Turėdami Trimble DA2 GPNS anteną ir pagal savo poreikį pasirinktą Catalyst tikslumo prenumeratą, paversite savo turimą išmanųjį telefoną į tikslių žemėlapių sudarymo, navigacijos ar matavimo įrankį.

Skaityti daugiau »
Trimble Logo

Trimble® - matavimų ir geografinių duomenų lyderė, savo šūkiu teigianti, jog transformuoja, kaip pasaulis dirba. Paprastai tariant, šios kompanijos kuriami techniniai sprendimai sujungia fizinį pasaulį su skaitmeniniu, taip užtikrindami optimalią abiejų sričių sinergiją.

Tai yra įmonė, atnešusi GPS navigaciją į automobilius ir pirmoji tiksliai išmatavusi Everesto aukštį. Pradėjusi veiklą nuo paprastų GPS imtuvų, šiuo metu Trimble® veiklą vysto daugelyje susijusių sektorių: nuo pastatų inžinerijos iki agroverslo, nuo 3D modeliavimo iki transporto priemonių sistemų. Pagrindinis kuriamų produktų tikslas – supaprastinti, palengvinti ir optimizuoti darbo procesus šiose srityse.

Ši inovacijų kompanija per 40 gyvavimo metų yra sukūrusi daugiau nei 2000 patentų ir šiandien jos sprendimai naudojami daugiau nei 140 šalių. Trimble® dirba su tokiomis technologijomis kaip:

  • Integruoti sensoriai;
  • 3D skeneriai;
  • Papildytos realybės sprendimai;
  • Realaus laiko komunikacijos įrankiai;
  • Duomenų apdorojimo, modeliavimo ir analizės programinė įranga.

Trimble® didžiuojasi dirbdama su daugiau nei 400 oficialių partnerių visame pasaulyje. Tai užtikrina, kad kompanijos klientai praktiškai bet kurioje šalyje gali pasiekti naujausius sprendimus ir gauti specialistų konsultacijas, pritaikytas kiekvienos rinkos specifikai. Taip pat tai „Trimble“ klientams leidžia gauti pilnavertį produktų palaikymą – nuo išplėstinės garantijos iki reguliarios priežiūros ar remonto.

Trimble® yra kotiruojama NASDAQ akcijų biržoje (TRMB) ir šiuo metu jos vertė vertinama daugiau 16 milijardų dolerių. Kompanijoje dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o jos biurai įsikūrę 40-yje valstybių.

x:0;y:0