GPS/GNSS imtuvai

Trimble® geodeziniai prietaisai

Pamatykite kaip dar kartą iškėlėme kartelę su Trimble R8s GNSS imtuvu. Tai aukšto lygio sprendimas, tai ko Jūs įpratę tikėtis iš Trimble. Mes nustatome standartus pozicionavimo technologijoms daugiau nei 30 metų.

Geodeziniai GPS imtuvai

Trimble dar kartą rodo kelią pozicionavimo technologijoms su nauju Trimble R8s GNSS imtuvu. Paprasčiausiai pasirinkite konfigūraciją ir galimybes, kurių reikia šiandien ir papildykite kitomis kai reikės.

Kiekviename Trimble R8s imtuve standartiškai integruotas Maxwell 6 lustas, pažangi Trimble 360 palydovų sekimo technologija ir dar daugiau. Visa tai išlaikys jus produktyviais ir išplės Jūsų GNSS sistemos ribas.

Su Trimble R8s produktyvumas maksimalus - lengvai integruosite darbui su Trimble S serijos prietaisais.

Maksimalų efektyvumą lauke pasieksite naudodami Trimble R8s imtuvą su Trimble kaupikliu ir intuityvia Trimble Access lauko programine įranga

Pasitikėkite Trimble Business Center pagalba Jums redaguojant, apdorojant ir išlyginant matavimo duomenis.


Trimble R12 GNSS imtuvas

Trimble R12 GNSS

Sukurtas naujos kartos Trimble® ProPoint™ RTK pozicijos skaičiavimo algoritmas, dedikuotas pasiekti didžiausią tikslumą, patikimumą ir našumą sudėtingose aplinkos sąlygose - užstatytose ir miškingose teritorijose.

Skaityti daugiau »
Trimble R10

Trimble R10 GNSS

Trimble R10 - naujas produktyvumo lygmuo peržengus GNSS technologijos ribas. GREITIS, TIKSLUMAS, PRODUKTYVUMAS, PRITAIKOMUMAS. „Hi-END“ technologijos, tai savybės kurios slypi šiame aukščiausios kokybės Trimble GNSS imtuve. R10 – unikalus, pirmas ir vienintelis GNSS imtuvas pakeitęs įprastą Fixed/Float algoritmą ir pozicionavimo standartus. Kuriant šį imtuvą didelis dėmesys skirtas ergonomikai, svoriui,...

Skaityti daugiau »
GNSS imtuvas Trimble R8s su integruotu GPRS modemu

Trimble R8s GNSS

Trimble R8s – naujos kartos modulinis, lengvai konfigūruojamas GNSS imtuvas.

Kartu su 2x (dvejais) Maxwell™ 6 lustais turinčiais 440 lygiagrečių kanalų geba sekti platų spektrą palydovų sistemų, bei kartu su kompaktišku Trimble CMRx pataisų formatu tampa neprilygstamai greitas ir produktyvus lauke.

Skaityti daugiau »
Trimble R2 - GPS+GLO+GAL imtuvas tiksliems matavimams

Trimble R2

Trimble R2 - naujos kartos universalus geodezinis arba GIS GNSS imtuvas pasižymi savo universalumu, gali būti naudojamas tiek geodeziniams (kadastro ar topografijos) darbams, tiek tiksliam GIS duomenų kaupimui lauke.

Trimble R2 atsparus ir sudėtingomis aplinkos sąlygomis galintis matuoti GNSS imtuvas, palaiko visas esamas ir būsimas palydovines sistemas (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou). Imtuvas naudojamas tiek tradiciniams RTK matavimuose, VRS matavimuose, bei palaiko Trimble RTX™...

Skaityti daugiau »
Spectra Precision SP60 GNSS imtuvas

Spectra SP60

Trimble kompanijos gaminamas Spectra SP60 naujos kartos GNSS (GPS + GLONASS + GALILEO + Beidou + RTX) imtuvas.

Šio imtuvo konfigūracija pritaikoma kiekvieno naudotojo individualiems poreikiams. SP60 gali būti standartiškai naudojamas, ne tik darbui "Litpos" ar kitame tinkle, bet taipogi darbui bazė-roveris RTK režimu, bei sekti visas palydovų sistemas šiandien. Bazė-roveris imtuvų greitam konfigūravimui yra standartiškai įdiegtas tolimojo nuotolio (iki 250m) Bluetooth ryšys arba...

Skaityti daugiau »

x:0;y:0