GPS/GNSS imtuvai

Trimble® geodeziniai prietaisai

Trimble® atveria naujas GNSS pritaikymo galimybes. Naudodami Trimble® įrangą jūs galite siekti naujų, dar neišbandytų sričių ir jaustis užtikrinti gautų duomenų patikimumu. O kadangi tikslius matavimus gausite iš pirmo karto, jūsų darbo našumas išaugs.

Geodeziniai GNSS imtuvai

Jei esate kada matavę sudėtingą teritoriją, suprantate koks tai iššūkis. Turite sukti galvą kaip apeiti kliūtis, kad prisitaikyti prie matavimo sąlygų. Dažnu atveju reikėdavo papildomai patikrinti gautus duomenis. Didžiąją dalį laiko ir energijos atimdavo pasiruošimas ir planavimas. Tik pagalvokite, kiek valandų ir jėgų sutaupysite su Trimble® R12, nes viso to jums daryti nereikia.

Su Trimble® matavimo sprendimais patikimus rezultatus gausite iš pirmo karto.


Trimble R12i

Trimble R12i (RTK+IMU)

Su naujuoju GNSS imtuvu Trimble R12i jums nereikės gulsčiuoti prietaiso - matuojamas taškas visada atitinka smaigalio galą, nepriklausomai nuo prietaiso pasvirimo kampo.

Skaityti daugiau »
Trimble R12 GNSS imtuvas

Trimble R12

Pagalvokite apie pačias sudėtingiausias geodezinių matavimų sąlygas. Vieni sakys, kad sunku dirbti miške, kur dangų užstoja medžiai ir krūmai, kitiems tai triukšminga miesto teritorija.

Dabar su Trimble® R12 imtuvu patikimi XYZ pozicijos duomenys gaunami net tose vietose, kur anksčiau tai atrodė neįmanoma.

Skaityti daugiau »
GNSS imtuvas Trimble R8s su integruotu GPRS modemu

Trimble R8s

Trimble R8s – modulinis, lengvai konfigūruojamas GNSS imtuvas.

Kartu su 2x (dvejais) Maxwell™ 6 lustais turinčiais 440 lygiagrečių kanalų geba sekti platų spektrą palydovų sistemų, bei kartu su kompaktišku Trimble CMRx pataisų formatu tampa neprilygstamai greitas ir produktyvus lauke.

Skaityti daugiau »
Trimble R2 - GPS+GLO+GAL imtuvas tiksliems matavimams

Trimble R2

Trimble R2 - universalus geodezinis arba GIS GNSS imtuvas pasižymi savo universalumu

Trimble R2 atsparus ir sudėtingomis aplinkos sąlygomis galintis matuoti GNSS imtuvas, palaiko visas esamas ir būsimas palydovines sistemas (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou). Imtuvas naudojamas tiek tradiciniams RTK matavimuose, VRS matavimuose, bei palaiko Trimble RTX™ diferencinių pataisų transliavimo iš palydovo servisą (paslaugą).

Skaityti daugiau »
Spectra Precision SP60 GNSS imtuvas

Spectra SP60

Trimble kompanijos gaminamas Spectra SP60 naujos kartos GNSS (GPS + GLONASS + GALILEO + Beidou + RTX) imtuvas.

Šio imtuvo konfigūracija pritaikoma kiekvieno naudotojo individualiems poreikiams. SP60 gali būti standartiškai naudojamas, ne tik darbui "Litpos" ar kitame tinkle, bet taipogi darbui bazė-roveris RTK režimu, bei sekti visas palydovų sistemas šiandien. Bazė-roveris imtuvų greitam konfigūravimui yra standartiškai įdiegtas tolimojo nuotolio (iki 250m) Bluetooth ryšys arba...

Skaityti daugiau »

x:0;y:0