8 685 45 770

GIS

Spectra MobileMapper Field

MobileMapper Field – patogus GIS duomenų kaupimas lauke.

MobileMapper Field programa priklauso Spectra MobileMapper GIS programinės įrangos paketui, kuris susideda iš dviejų programų: 1) programinės įrangos mobiliajam GIS duomenų kaupikliui MobileMapper Field ir 2) biuro programinės įrangos MobileMapper Office.

Skaityti daugiau »

Trimble® TerraFlex™

Trimble® TerraFlex™ - programinė įranga, lankstus bei konfigūruojamas debesų kompiuterija (angl. cloud-based) paremtas sprendimas lauko duomenų rinkimui ir realaus laiko geo-erdvinės informacijos atnaujinimui. Tai dalis Trimble InSphere™, debesų kompiuterijos platformos, kuri susideda iš programinių įrangų, duomenų ir paslaugų skirtų darbų eigos modernizavimui ir supaprastinimui - įvairiems geo-erdvinių duomenų įmonėms.

Skaityti daugiau »
Trimble Penmap Android programinė įranga lauko duomenų kaupimui

Trimble Penmap Android

Trimble Penmap lauko matavimo, kontrolės ir/arba duomenų tikslinimo programinė įranga skirta Android operacinę sistemą turintiems įrenginiams, tai yra kasdien naudojamiems išmaniesiems telefonams, kaip: Caterpillar CAT S60, Huawei P10 Lite, Motorola Moto G5, Samsung Galaxy S6 edge, Sony Xperia Z4 Tablet ir kt. arba specialiai suprojektuotiems lauko kompiuteriams, kurie yra atsparūs šalutiniam aplinkos...

Skaityti daugiau »

Esri ArcPad

Esri ArcPad – GIS programinė įranga, skirta rinkti ir kaupti GIS (grafinius ir atributinius) duomenis lauke.

  • Privalumai:
  • Erdvinių duomenų palaikymas ir redagavimas
  • GPS matavimų duomenų integravimas ir šių matavimų kokybės vykdymas
  • ArcIMS palaikymas
  • Darbui su ArcPad, kaip pagrindą, galima naudoti vektorinius duomenis ir rastrinius vaizdus
Skaityti daugiau »

x:0;y:0