Trimble Penmap

  • Trimble Penmap Android programinė įranga lauko duomenų kaupimui
  • Trimble Penmap Android programinė įranga lauko duomenų kaupimui

Trimble Penmap - android platformai skirta lauko matavimo, duomenų kaupimo programinė įranga

Trimble Penmap programinė įranga skirta Android operacinę sistemą turintiems įrenginiams, tai yra kasdien naudojamiems išmaniesiems telefonams arba atspariems lauko sąlygoms ir specialiai suprojektuotiems dirbti visai darbo dienai Trimble TDC600 ar Nomad 5 serijos lauko kompiuteriams. Ši programinė įranga gali veikti kaip alternatyva Trimble Access programai su duomenų kaupikliais. Trimble Penmap apjungus su Trimble Catalyst programa galima užsisakyti norimą gauti tikslumą matuojant. Galimi pasirinkimai: 'iki 60cm', 'iki 30cm', 'iki 10cm' arba 'centimetrinis'. Programa taip pat veikia kartu su Trimble GNSS imtuvais: Trimble Catalyst DA2, Trimble R1, Trimble R2, Trimble R10 ar Trimble R8s.

Trimble Penmap programa ypač naudinga jei matavimai nėra nuolatiniai, nes už Penmap programos prenumeratą gali būti mokama kas mėnesį. Tai reiškia, kad už programą ir jos teikiamas išorines paslaugas (centralizuotas duomenų saugojimas, sinchronizacija), mokate tik tada, kai ja naudojatės.

Trimble Penmap programa sinchronizuojasi su Trimble Connect sistema, kuri leidžia dalintis surinktais duomenimis akimirksniu su kolegomis biure ar kitame objekte.

Trimble Penmap Android - lauko duomenų kaupimo ir tikrinimo programinė įranga


Technologija patogiam darbui

Trimble Penmap Android yra nesudėtinga programinė įranga skirta geodezijai lauke ir aukšto tikslumo GIS duomenų rinkimui. Ji sukurta tam, kad galėtumėte lengvai atlikti matavimus ir kaupti GIS duomenis su reikiamais atributais. Penmap programinė įranga turi reikalingiausias funkcijas, pritaikyta efektyviam bei lengvam naudojimui lauke.

Trimble GNSS

Jeigu ieškote profesionalaus ekonomiško sprendimo - naudokite Trimble Penmap, kuri suderinta su Trimble Catalyst sistema. Kartu tai sudaro: programinės ir techninės įrangos komplektą. Trimble Catalyst, tai nebrangus sprendimas įgalinantis atlikti GNSS matavimus. Catalyst palaiko VRS tinklų korekcijas (įskaitant LitPOS). Taip pat Catalyst konfigūruojamas pagal tai, koks tikslumas reikalingas Jums.

Trimble Penmap programinė įranga puikiai tinka darbui su Trimble GNSS imtuvais, tokiais kaip R2, R10 ir R12.

Trimble Connect

Trimble Connect - interneto portalas naudojamas perkeliant Penmap projekto duomenis tarp lauko ir biuro. Trimble Connect pasitarnauja kaip portalas komunikuoti biuro ir lauko darbuotojams vykdant bendrus projektus. Duomenys surinkti lauke yra sinchronizuojami su biuru interneto pagalba.

Pagrindinės Trimble Penmap Android savybės

Įrangos prenumerata
Naudokite tik tuomet kada reikia pasirenkant reikalingą matavimo tikslumą
Pagrindinės geodezinės funkcijos
Įvairių duomenų kaupimas, topografiniai, kadastriniai ir kontūrų matavimai, nužymėjimas, ribų kontrolė. Atlikdami matavimus galite kaupti ir papildomą GIS informaciją
Savybės ir atributai
Patogus papildomos informacijos kaupimas, kurią galėsite eksportuoti tolimesniam apdorojimui CAD/GIS biuro programinėje įrangoje.
Importas: csv, shp, dwg ir dxf.
Eksportas: cvs arba shp
Trimble Catalyst suderinamumas
Suderinama su integruota Trimble Catalyst sistema (GNSS imtuvas ir DA1 antena), įgalinančia atlikti tikslius matavimus
Trimble R-serijos GNSS imtuvų palaikymas
Veikia su Trimble GNSS imtuvais, tokiais kaip Trimble R10, Trimble R8s, Trimble R2 ir Trimble R1


Nuoroda į gamintojo puslapį: Trimble Penmap


Gauti iš Google Play


Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob.: 8 685 45 770
geo@geonovus.lt

x:0;y:0