Duomenų kaupikliai

Trimble duomenų kaupiklių raida nuo 1992 metais sukurto TDC1 iki šių dienų Trimble TSC7


Trimble T7 atsparus lauko duomenų kaupiklis

Trimble T7

Trimble® T7 - atsparus, ergonomiškas ir galingas nešiojamas lauko kompiuteris (duomenų kaupiklis) su Microsoft® Windows® 10 Pro ir Trimble Access™ geodezinių matavimų programine įranga, suteikia didžiulį funkcionalumą ir pritaikomumą dirbant kasdien kompiuteriu lauko sąlygomis. Darbų efektyvumą ir patogumą dar labiau užtikrina 7 colių (18 cm) skersmens lietimui jautrus ir ryškus ekranas.

Skaityti daugiau »
Trimble T10 atsparus lauko kompiuteris

Trimble T10

Lauko ir biuro kompiuteris su Windows 10 Enterprise operacine sistema, 25.6 cm / 10.1" įstrižainės ryškiu, lietimui jautriu ekranu, 6 kartos Intel® Core™ i7 procesoriumi atliks reikalingas užduotis visomis aplinkos sąlygomis.

Skaityti daugiau »
Trimble TCS7 atsparus lauko duomenų kaupiklis

Trimble TSC7

Atsparus lauko duomenų kaupiklis - Trimble® TSC7. Ergonomiško dizaino nešiojamas lauko kompiuteris su Microsoft® Windows® 10 Pro ir Trimble Access™ geodezinių matavimų programine įranga, suteikia didžiulį funkcionalumą ir pritaikomumą dirbant kasdien kompiuteriu lauko sąlygomis. Darbų efektyvumą ir patogumą dar labiau užtikrina 7 colių (18 cm) skersmens lietimui jautrus ir ryškus ekranas.

Trimble® TSC7 - ne tik didžiulis vaizdas ekrane, bet produktyvus, aiškus ir nepaprastai patogus...

Skaityti daugiau »

Trimble TSC3

Trimble® TSC3 kaupiklis kartu su Trimble Access™ programine įranga tampa dar labiau novatoriškesnis ir patogesnis lauko matavimuose. Galėsite žymiai paprasčiau fiksuoti matavimų nuotraukas (su integruota 5 MP kamera), bei pridėti geotaškus. Tvirtas Trimble® TSC3 kaupiklis puikus norint atlikti matavimo darbus itin efektyviai, greitai ir kokybiškai.

Skaityti daugiau »

Trimble Slate

Trimble Slate tai mini lauko kompiuteris ir išmanusis telefonas telpantis tavo delne.

Trimble Slate sujungia paprastumą ir išmaniojo telefono naudojimosi patogumą į vieną tvirtą įrenginį. Projektuojant šį įrenginį buvo atsižvelgta į ergonomišką dizainą, naudojimosi patogumą įvairiomis lauko sąlygomis visą darbo dieną.

Trimble Slate tai mažas, lengvas, plonas lauko kompiuteris ir išmanusis telefonas tavo delne. Trimble Slate sujungia paprastumą ir išmaniojo telefono naudojimosi...

Skaityti daugiau »

x:0;y:0