Duomenų kaupikliai

Trimble TDC600

Trimble TDC600

Atsparus ir greitas valdiklis (kontroleris) pritaikytas dirbti visą dieną. Dėka integruoto GNSS imtuvo įrenginys gali būti naudojamas autonomiškai kaip GNSS imtuvas, ar kaip išmanusis telefonas ir duomenų kaupiklis komplektuojant su Trimble GPNS imtuvais. Kadangi įrenginys veikia Android operacinėje sistemoje, tai suteikia galimybe naudoti ir įvairią programinę įrangą iš Google Store parduotuvės.

Skaityti daugiau »
Trimble TCS7 atsparus lauko duomenų kaupiklis

Trimble TSC7

Atsparus lauko kompiuteris, duomenų kaupiklis - Trimble® TSC7. Ergonomiško dizaino nešiojamas lauko kompiuteris su Microsoft® Windows® 10 Pro ir Trimble Access™ geodezinių matavimų programine įranga, suteikia didžiulį funkcionalumą ir pritaikomumą dirbant kasdien kompiuteriu lauko sąlygomis. Darbų efektyvumą ir patogumą dar labiau užtikrina 7 colių (18 cm) skersmens lietimui jautrus ir ryškus ekranas.

Trimble® TSC7 - ne tik didžiulis vaizdas ekrane, bet produktyvus, aiškus ir...

Skaityti daugiau »
Trimble TSC5

Trimble TSC5

Populiarų TSC3 modelį pakeičiantis ir techniškai atnaujintas kontroleris puikiai tiks norintiems efektyviai atlikti kasdienes matavimo užduotis. Android 10 operacinė sistema, ryškus 5 colių ekranas, ergonomiškas dizainas, patogus valdymas QWERTY tipo klaviatūra bei ilgai veikiančios baterijos padės matininkams dirbti įvairiomis sąlygomis visą dieną.

Skaityti daugiau »

Trimble T100

Trimble® T100 - planšetinis lauko kompiuteris, turintis aukštą atsparumo standartą ir skirtas darbui lauko sąlygomis.

Skaityti daugiau »
Trimble T10 atsparus lauko kompiuteris

Trimble T10x

Windows planšetė su 10.1" (25.6cm) įstrižainės ekranu ir 10 kartos Intel® Core™ i7 procesoriumi atliks reikalingas užduotis įvairiomis aplinkos sąlygomis.

Skaityti daugiau »
Trimble TCU5

Trimble TCU5

Trimble® TCU5 yra patikimas ir patvarus kontroleris (valdiklis), skirtas dirbti su S serijos tacheometrais. Įrenginyje įdiegta „Android“ operacinė sistema, Wi-Fi ryšys ir plačios suderinamumo galimybės paverčia TCU5 nepamainomu kompanionu, padedančiu matuoti produktyviau bei sparčiau. Be to, tvirtas įrenginio korpusas užtikrina, kad jūsų duomenys būtų saugūs bet kokiomis oro sąlygomis.

Skaityti daugiau »
Trimble Logo

Trimble® - matavimų ir geografinių duomenų lyderė, savo šūkiu teigianti, jog transformuoja, kaip pasaulis dirba. Paprastai tariant, šios kompanijos kuriami techniniai sprendimai sujungia fizinį pasaulį su skaitmeniniu, taip užtikrindami optimalią abiejų sričių sinergiją.

Tai yra įmonė, atnešusi GPS navigaciją į automobilius ir pirmoji tiksliai išmatavusi Everesto aukštį. Pradėjusi veiklą nuo paprastų GPS imtuvų, šiuo metu Trimble® veiklą vysto daugelyje susijusių sektorių: nuo pastatų inžinerijos iki agroverslo, nuo 3D modeliavimo iki transporto priemonių sistemų. Pagrindinis kuriamų produktų tikslas – supaprastinti, palengvinti ir optimizuoti darbo procesus šiose srityse.

Ši inovacijų kompanija per 40 gyvavimo metų yra sukūrusi daugiau nei 2000 patentų ir šiandien jos sprendimai naudojami daugiau nei 140 šalių. Trimble® dirba su tokiomis technologijomis kaip:

  • Integruoti sensoriai;
  • 3D skeneriai;
  • Papildytos realybės sprendimai;
  • Realaus laiko komunikacijos įrankiai;
  • Duomenų apdorojimo, modeliavimo ir analizės programinė įranga.

Trimble® didžiuojasi dirbdama su daugiau nei 400 oficialių partnerių visame pasaulyje. Tai užtikrina, kad kompanijos klientai praktiškai bet kurioje šalyje gali pasiekti naujausius sprendimus ir gauti specialistų konsultacijas, pritaikytas kiekvienos rinkos specifikai. Taip pat tai „Trimble“ klientams leidžia gauti pilnavertį produktų palaikymą – nuo išplėstinės garantijos iki reguliarios priežiūros ar remonto.

Trimble® yra kotiruojama NASDAQ akcijų biržoje (TRMB) ir šiuo metu jos vertė vertinama daugiau 16 milijardų dolerių. Kompanijoje dirba daugiau nei 10 000 darbuotojų, o jos biurai įsikūrę 40-yje valstybių.

x:0;y:0