Duomenų kaupikliai

Trimble duomenų kaupiklių raida nuo 1992 metais sukurto TDC1 iki šių dienų Trimble TSC7


Trimble TDC600

Trimble TDC600

Trimble TDC600 atsparus ir greitas valdiklis (kontroleris) pritaikytas dirbti visą dieną. Dėka integruoto GNSS imtuvo įrenginys gali būti naudojamas autonomiškai kaip GNSS imtuvas, ar kaip išmanusis telefonas ir duomenų kaupiklis komplektuojant su Trimble GPNS imtuvais. Kadangi įrenginys veikia Android operacinėje sistemoje, tai suteikia galimybe naudoti ir įvairią programinę įrangą iš Google Store parduotuvės.

Skaityti daugiau »
Trimble TCS7 atsparus lauko duomenų kaupiklis

Trimble TSC7

Atsparus lauko kompiuteris, duomenų kaupiklis - Trimble® TSC7. Ergonomiško dizaino nešiojamas lauko kompiuteris su Microsoft® Windows® 10 Pro ir Trimble Access™ geodezinių matavimų programine įranga, suteikia didžiulį funkcionalumą ir pritaikomumą dirbant kasdien kompiuteriu lauko sąlygomis. Darbų efektyvumą ir patogumą dar labiau užtikrina 7 colių (18 cm) skersmens lietimui jautrus ir ryškus ekranas.

Trimble® TSC7 - ne tik didžiulis vaizdas ekrane, bet produktyvus, aiškus ir...

Skaityti daugiau »
Trimble T7 atsparus lauko duomenų kaupiklis

Trimble T7

Trimble® T7 - atsparus, ergonomiškas ir galingas nešiojamas lauko kompiuteris (duomenų kaupiklis) su Microsoft® Windows® 10 Pro ir Trimble Access™ geodezinių matavimų programine įranga, suteikia didžiulį funkcionalumą ir pritaikomumą dirbant kasdien kompiuteriu lauko sąlygomis. Darbų efektyvumą ir patogumą dar labiau užtikrina 7 colių (18 cm) skersmens lietimui jautrus ir ryškus ekranas.

Skaityti daugiau »
Trimble T10 atsparus lauko kompiuteris

Trimble T10

Lauko ir biuro kompiuteris su Windows 10 Enterprise operacine sistema, 25.6 cm / 10.1" įstrižainės ryškiu, lietimui jautriu ekranu, 6 kartos Intel® Core™ i7 procesoriumi atliks reikalingas užduotis visomis aplinkos sąlygomis.

Skaityti daugiau »

Trimble TSC3

Trimble® TSC3 kaupiklis kartu su Trimble Access™ programine įranga tampa dar labiau novatoriškesnis ir patogesnis lauko matavimuose. Galėsite žymiai paprasčiau fiksuoti matavimų nuotraukas (su integruota 5 MP kamera), bei pridėti geotaškus. Tvirtas Trimble® TSC3 kaupiklis puikus norint atlikti matavimo darbus itin efektyviai, greitai ir kokybiškai.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0