DJI Zenmuse P1

  • DJI P1 pilno kadro vaizdo kamera

Zenmuse P1 pilno kadro RGB* (angl., full-frame) vaizdo kamera yra skirta profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 350 RTK dronu. Tokia kombinacija padės greitai bei efektyviai surinkti 2D ir 3D informaciją visose projekto stadijose: nuo brėžinių kūrimo iki priežiūros. Ši aukštos raiškos kamera su keičiamais objektyvais ir 3 ašių stabilizavimu užtikrins išskirtinę fiksuojamų vaizdų kokybę net ir sudėtingomis sąlygomis.

  • Komponentų sinchronizacija, užtikrinanti centimetrinį tikslumą;
  • 45 MP pilno kadro sensorius;
  • Išmanusis oblique fotografavimas;
  • Vienu skrydžiu padengiamas iki 3 km² plotas
  • Mechaninis kameros užraktas, leidžiantis išlaikymą iki 1/2000 s
  • TimeSync 2.0 sinchronizavimo technologija;
  • 4.4μm pikselio dydis;
  • Skrydžio duomenų kokybės ataskaita;
  • Keičiami objektyvai: 24/35/50 mm (standartiškai komplektuojamas 35mm).

 

Mūsų paruošto vebinaro ,,DJI Zenmuse P1 fotogrametrinės kameros pristatymas" įrašą galite pamatyti čia:  Vebinaro įrašas

Išskirtinė fiksuojamo vaizdo kokybė su pilno kadro kamera

Viso kadro 45 MP kamera, kurią naudoja Zenmuse P1, vaizdo kokybę perkelia į kitą lygmenį. Toks aukštos raiškos jutiklis leidžia kamerai kokybiškai užfiksuoti didelio ploto vaizdus per ypač trumpą laiką. Aukštas sensoriaus jautrumas šviesai ir mažas vaizdo triukšmas (angl., noise) reiškia, kad kokybiškus vaizdus su šia kamera galėsite fiksuoti ir sudėtingomis sąlygomis.

Mechaninis užraktas kamerai leidžia pasiekti iki 1/2000 s išlaikymą, o tai užtikrina ryškų vaizdą net ir dronui skrendant dideliu greičiu. P1 naudoja DJI DL objektyvų jungtį ir gali būti naudojama su skirtingo židinio nuotolio (24mm, 35mm, 50mm) objektyvais, taip išplečiant jos panaudojimo galimybes.

DJI Zenmuse P1

Efektyvumas

P1 pilno kadro, didelio jautrumo sensorius, galintis skrendant fotografuoti kas 0.7s ir padengti didelius plotus vienu skrydžiu.
DJI Matrice 300 RTK su P1 vaizdo kamera

Išmanusis oblique fotografavimas

Pasinaudodami šia išmaniąją pakreipto fotografavimo funkcija gausite puikius rezultatus per maksimaliai trumpą laiką. Stabilizatorius drono skrydžio metu judina kamerą įvairiais kampais, taip padarydamas nuotraukas įvairiais rakursais. Be to, dėl reikalingų vaizdų atrinkimo principo tokia technologija leidžia medžiagos apdorojimą pagreitinti 20% - 50%.

Surinkę duomenis oblique technologijos pagalba, gausite nepriekaištingą 3D modelį, kuriame galėsite atlikti matavimus matydami tiek žemės paviršių, tiek fasadus. Dronas aprūpintas šia specializuota DJI kamera gali per vieną dieną aprėpti apie 7,5 km² plotą.

Universalumas

Dėka 3-ašio stabilizatoriaus, keičiamų objektyvų ir išmaniojo oblique fotografavimo funkcionalumo kurkite 2D ir 3D detalius modelius.
Matrice 300 RTK su DJI specializuota kamera

Patogesnis duomenų valdymas

Su DJI Zenmuse P1 gautą informaciją tvarkyti ypač paprasta. Stebėjimo metu surinkti duomenys yra automatiškai susiejami su projekto pavadinimu ir laiku patogesniam jų valdymui. Be to, nuotraukoms, GNSS duomenims ir TimeStamps.MRK failams yra naudojama centralizuota disko vieta.

Užbaigę skrydį iš karto galėsite patikrinti surinktų duomenų kokybę valdymo pulto ekrane. Čia matysite pozicijos duomenis, užfiksuotų vaizdų skaičių, RTK būseną, tikslumą ir kitus parametrus. Nuotraukų metaduomenyse (EXIF) saugomi kameros vidiniai ir išoriniai parametrai.

Tikslumas

Kamera turėdama mechaninį užrakto tipą ir Time Sync 2.0 sistemą, kuri sinchronizuoja duomenis sekundžių dalimis suteikia galimybę fotografuoti cm tikslumu, apjungiant tikslius pozicionavimo duomenis.
ortofoto nuotuotraukos fragmentas

Kas yra RGB kamera?*

Matomas kameros jutiklis yra vaizdo įrenginys, kuris renka matomą šviesą (400–700 nm) ir paverčia ją elektriniu signalu, tada sutvarko tą informaciją, kad būtų pateikti vaizdai ir vaizdo įrašų srautai. Regimosios kameros naudoja 400–700 nm šviesos bangos ilgius, o tai yra tas pats spektras, kurį suvokia žmogaus akis. Regimosios kameros yra skirtos sukurti vaizdus, ​​​​atkartojančius žmogaus regėjimą, fiksuojant šviesą raudonos, žalios ir mėlynos bangos ilgiais (RGB), kad būtų tiksliai atvaizduojamos spalvos. Šiuolaikinės saugos ir stebėjimo kameros tai daro HD ar didesne raiška ir turi įvairias objektyvo parinktis, skirtas plataus kampo arba teleobjektyvų vaizdams, kad būtų galima identifikuoti taikinius ir objektus scenoje.

 

Trakų pilis su DJI Zenmuse P1 kamera

Kleboniškių kaimo buities ekspozicija. PIX4Dmapper, taškų masyvas

Kontaktinė informacija: 

UAB GeoNovus - oficialus DJI Enterprise atstovas. Norėdami sužinoti kainą ir gauti individualų pasiūlymą susisiekite:
Mob. 8 699 47 092
geo@geonovus.lt

x:0;y:0