Trimble Access

 • Trimble Access 2020

Trimble Access - profesionali lauko matavimo programinė įranga skirta valdyti, matuoti, skaičiuoti ir grafiškai atvaizduoti Trimble elektroninių tacheometrų, GNSS imtuvų, robotizuotų sistemų ir 3D skanerių matavimų duomenis. Lengvai valdoma, greitai perprantama, skirta įprastiems ir puikiai adaptuojama išskirtiniams uždaviniams spręsti geodezijos, kelių, konstrukcijų, batimetrinių matavimų, monitoringo, niveliacijos uždaviniuose.

 • Trimble Access papildyta CAD įrankiais
 • Atvaizduojami WMS serverių internetiniai žemėlapiai
 • Valdymas vaizde
 • Geometrinių skaičiavimo uždavinių grafinis atvaizdavimas
 • BIM - darbas su skaitmeniniu pastato modeliu
 • Grafiškai realizuotas tacheometrinio ėjimo apskaičiavimo ir išlyginimo uždavinys
 • Kompiuterinės Debesijos pagrindu sukurta duomenų keitimosi sistema Trimble Connect ir nemokama garantiniu laikotarpiu
 • Galima naudoti visuose lauko kompiuteriuose su Windows 10 operacine sistema

Trimble Access - Windows ir Android versijos

Trimble Access naujos galimybės

WMS internetiniai žemėlapiai - aiškesnė teritorijos detalizacija ir orientacija

Trimble Access papildyta puikia galimybe atvaizduoti matavimo darbalaukyje WMS (Web map services) internetinius žemėlapius.

Publikuojamus GEO informacinių sistemų WMS žemėlapius greitai pridėsite Trimble Access matavimų darbalaukyje. Žemėlapiai atvaizduojami su Jus dominančia informacija pvz.: gatvės, adresai, kadastrinės, miškų ribos, reljefas, melioraciniai planai ar kita aktuali teminės srities žemėlapių informacija.

Lauko matavimo programinė įranga su integruotu BIM funkcionalumu

Vienas iš (BIM - Building Information Modeling) statybos eigos procesų tiksliai paženklinti ir įvertinti projektinius nuokrypius (“AS-BUILT”).
Į BIM projektą įeina visa statinio projektinė geometrija, kuri Trimble Access programoje atvaizduojama, kaip konstrukcinis elementas ar vientisas objektas.
Trimble Access 3D aplinkoje atvaizduojami IFC formato skaitmeniniai pastato modeliai.

Naujoje Trimble Access programoje realizuotas aiškus elementų parinkimas ir paženklinimas statybų aikštelėje, kaip:

 • Statinio 3D konstrukcijos peržiūra;
 • Statinio 3D konstrukcinių elementų peržiūra;
 • Plokštumų sankirtos taškų nužymėjimas;
 • Statinio konstrukcinių taškinių, linijinių elementų nužymėjimas ir kontrolė;
 • BIM suprojektuotų elementų nužymejimas (Vidaus ir lauko inžineriniai tinklai; Šildymo ir vėdinimo elementai; Dūmų ir CO šalinimo sistemos; Vandentiekio ir nuotekų tinklai.)

Trimble Vision - valdymas ir matavimas vaizde

Trimble robotizuotose ir hibridiniuose tacheometruose integruotos metrinės foto kameros. Tai unikali tacheometrų galimybė duomenų kaupiklio (valdiklio) ekrane matyti vizuojamą vaizdą, tarsi vizuodami įprastu būdu pro tacheometro objektyvą. Patogus ir greitas vizavimas į objektą žymint valdiklio ekrane charakteringus taškus. Leiskite įrangai dirbti už jus nurodant ekrane skanuojamą teritoriją ar charakteringą matuojamą tašką.

Metrinės kameros fiksuoja ne tik vaizdą, bet nusako objekto geometriją.

Trimble Vision - objekto matavimai vaizdo nuotraukoje.

Taškų debesis (point cloud)

Nuo šiol įprasta kiekvieno Trimble GNSS imtuvo ar robotizuoto tacheometro valdiklio (Trimble T7, Trimble T10, Trimble TSC7) savybė atvaizduoti ir dirbti su taškų debesimis/masyvais.

Ši technologiją pritaikyta Trimble sukūrus specializuotus lauko kompiuterius su Windows 10 operacine sistema, kurie geba apdoroti didelius taškų masyvus, juos kaupti, apjungti ir peržiūrėti darbo metu tiesiog lauke.

Unikali šios Trimble technologijos savybė, tai jog lyginant su visais įprastais 3D skeneriais taškų masyvas registruojamas LKS94 sistemoje, kur nereikalingas tolimesnis taškų transformavimas papildomoje specializuotoje programinėje įrangoje.

Galybė kitų naujų dalykų


Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob.: 8 685 45 770
geo@geonovus.lt

x:0;y:0