Lazerinis 3D skenavimas

Lazeriniai 3D skeneriai surenka itin detalius ir tikslius 3D duomenis bei išsaugo erdvinę informaciją be tiesioginio kontakto su matuojamu objektu. Trimatis skenavimas leidžia per keliolika minučių surinkti duomenis, o grįžus į biurą ramiai dirbti su jais. Toks 3D skenavimas ne tik perkelia darbą iš gamtos veiksnių veikiamos lauko aplinkos į saugų ir patogų biurą, bet ir leidžia nuveikti daug daugiau su automatizuotomis priemonėmis, pvz.: taškų ar objektų klasifikavimu.

Kokiose srityse gali būti naudojami trimačiai skeneriai?

  • Topografiniuose darbuose;
  • Kalnakasyboje;
  • Architektūroje;
  • Archeologijoje;
  • Naftos ir dujų gavyboje;
  • Automobilių gamyboje;
  • Statybose;
  • Fasadų matavimams;
  • Pastatų inventorizacijai;
  • Miestų modeliavimui.

Lazeriniu 3D skeneriu surinkti duomenys (taškų masyvas) gali būti naudojami įvairiems inžineriniams uždaviniams spręsti: įprastiems 2D planams ruošti, 3D modeliavimui, projektavimui ar virtualiai realybei kurti. Statybų eigoje, pasinaudojant surinktais taškų masyvais, galėsite inspektuoti ir palyginti esamą situaciją "as-built" su projektine medžiaga, pasiruošti pastato pjūvius, aukštų ar fasadų planus. Be to, trimatis skenavimas padeda nustatyti objektų vertikalumą ar horizontalumą, pavyzdžiu, grindų plokštumą bei atlikti įvairią deformacijų analizę.

Lazerinis skenavimas yra nepamainomas tokiose darbuose kaip, pavyzdžiui, rezervuarų ir įvairių talpyklų inspektavimas ar kalibravimas. Įvairiuose BIM procesuose skeneriai su Trimble RealWorks programinė įranga įgalins atlikti įvairius inžinerinius uždavinius, kurių atlikimas tradicine geodezine įranga užima daug laiko ir/arba yra sudėtingas.

Trimble SX12 Skenuojantis tacheometras

Trimble SX12

Skenuojantis tacheometras pasižymintis plačiomis pritaikymo galimybėmis ir naudojimo paprastumu.
Sujungdamas premium klasės tacheometro funkcionalumą ir tikslią 3D skenavimo įrangą, jis tampa nepamainomu pagalbininku, su kuriuo dirbti bus paprasta ir greita. Su Trimble SX12 gausite geresnius ir tikslesnius matavimo rezultatus, net ir vykdant sudėtingas užduotis.

Skaityti daugiau »
Trimble X7 skenavimo sistema

Trimble X7

GREITAS, PROTINGAS ir PROFESIONALUS!

Sistema yra kompaktiška ir paprasta naudoti, ji susideda iš Trimble X7 skenerio ir Trimble Perspective arba Trimble Perspective Mobile programinės įrangos skenerio valdymui duomenų surinkimo metu.

Skaityti daugiau »

Trimble X9

Lazerinis 3D skeneris - Trimble® X9

GREITESNIS, PROTINGESNIS ir TIKSLESNIS!

Trimble X9 privalumai:

Skaityti daugiau »

Trimble X12

Lazerinis 3D skeneris - Trimble® X12

PAPRASTA NAUDOTIS, NEPRILYGTAMAS EFEKTYVUMAS, BEI DUOMENŲ KOKYBĖ!

Trimble X12 privalumai:

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Didelio našumo antžeminis 3D skeneris

TX8 skeneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Naudojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
Trimble RealWorks

Trimble RealWorks

Trimble RealWorks - Trimble sukurta ir išvystyta 3D skenerių duomenų bei taškų debesų ir galutinių rezultatų ruošimo programinė įranga suteikia galimybę Jums integruoti 3D taškus ir geodezinius duomenis bei kitą turimą medžiagą, todėl jos pagalba galite gauti: bendrus matavimo duomenis, sugeneruotą galutinę medžiagą ir kt.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0