Lazerinis 3D skenavimas

Trimble antžeminiai lazeriniai 3D skeneriai surenka itin detalius ir tikslius 3D duomenis akimirksniu ir užtikrintai išsaugo erdvinę informaciją nepaliečiant bei nepakeičiant objekto. Sukaupkite duomenis per keliolika minučių, o grįžę ofisą ramiai su jais dirbkite. Tai ne tik perkelia Jūsų darbą į ofisą, kur galite ruošti savo įprastus brėžinius netrukdomi aplinkos poveikio ar orų kaitos, bet ir galėsite nuveikti daug daugiau su nuolat atnaujinamomis automatizuotomis priemonėmis.

3D skeneriu surinkti duomenys gali būti naudojami įprastiems įvairiausiems inžineriniams darbams, 2D planams bei 3D modeliams, projektavimui ar virtualiai realybei kurti. Statybų eigoje, pasinaudojant surinktais taškų masyvais, galėsite inspektuoti ir palyginti esamą situaciją "as-build" su projektine medžiaga, pasiruošti pastato pjūvius, aukštų ar fasadų planus. Nustatyti objektų vertikalumą ar horizontalumą, pavyzdžiui grindų plokštumą, bei atlikti įvairią deformacijų analizę. 

Lazerinis skanavimas nepamainomas rezervuarų ir įvairių talpyklų inspektavime bei kalibravime. Įvairiuose BIM procesuose Trimble skeneriai, bei Trimble RealWorks programinė įranga įgalins atlikti įvairius inžinerius uždavinius, kurių atlikimas tradicine geodezine įranga užima daug laiko ir yra sudėtingas.

Trimble X7 skenavimo sistema

Trimble X7

GREITAS, PROTINGAS ir PROFESIONALUS!

Sistema susideda iš Trimble X7 skenerio, T10 planšetės su nauja Trimble Perspective programine įranga, lengvo ir tvirto Gitzo Custom trikojo bei kompaktiškos kuprinės.

Skaityti daugiau »

Trimble TX8

Trimble® TX8 lazerinis 3D skeneris nustato naujus našumo ir lengvo naudojimo standartus greitam 3D duomenų surinkimui. Naudojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, didelius nuotolius ir tikslumą.
Trimble TX8 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia aukšto tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
Antžeminis 3D skeneris Trimble TX6

Trimble TX6

Trimble® TX6 lazerinis 3D skeneris

našus ir lengvai naudojamas - greitam bei užtikrintam 3D duomenų surinkimui. Nuadojant naujausias technologijas kurios susieja greitį, tankumą ir tikslumą, Trimble TX6 pateikia aukštos kokybės rezultatus pramoniniams matavimams, inžinerijai, statyboms, ir kitoms aplikacijoms, kurioms reikia tikslumo ir lankstumo.

Skaityti daugiau »
Trimble RealWorks

Trimble RealWorks

Trimble RealWorks - Trimble sukurta ir išvystyta 3D skanerių duomenų bei taškų debesų ir galutinių rezultatų ruošimo programinė įranga suteikia galimybę Jums integruoti 3D taškus ir geodezinius duomenis bei kitą turimą medžiagą, todėl jos pagalba galite gauti: bendrus matavimo duomenis, sugeneruotą galutinę medžiagą ir kt.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0