8 685 45 770

Fotogrametrija

Trimble V10 vaizdo gavimo sistema kartografijos profesionalams pateikia precedento neturinčias galimybes - nuotrauka dar niekada nebuvo tokia galinga. Trimble V10 dabar galima montuoti ant kartelės, kartu su kita Trimble technine ir programine įrangą, Trimble V10 leidžia užfiksuoti daugiau kritinės informacijos, kuri gali būti perdaroma į glaudesnius, tačiau išsamius kartografinius rezultatus. Naudojant Trimble V10, viena nuotrauka yra verta tūkstančio taškų.

UASMaster

UASMaster apjungia nuotraukų koordinavimą, foto kameros kalibravimą, taškų masyvo (ang. point cloud) generavimą, ortofoto mozaikos paruošimą, kartu su pradinių duomenų ir rezultatų redagavimu, filtravimu, ir pagrindiniais CAD redagavimo įrankiais. Visa tai vienoje programinėje įrangoje. “Quick-Mode” režimas įgalina duomenų apdorojimą vienu žingsniu, arba galite rinktis daugiau lankstų duomenų apdorojimą renkantis nustatymus pažingsniui.

Skaityti daugiau »
AgiSoft PhotoScan

Agisoft Metashape (PhotoScan)

Agisoft PhotoScan - pilnai automatizuota fotogrametrinė programinė įranga

Skaityti daugiau »
Roveris Trimble V10

Roveris Trimble V10

3D modeliai gaunami iš nuotraukų

Trimble V10 vaizdo roveris su Trimble VISIONTM technologija yra integruota kamerų sistema, kuri tiksliai užfiksuoja 360-laipsnių skaitmenines panoramines nuotraukas veiksmingai vizualiajai dokumentacijai ir supančios aplinkos matavimui. Nesvarbu ar veikdamas atskirai ar kartu su Trimble padėties davikliu, Trimble V10 vaizdo roveris suteikia galimybes greitai užfiksuoti...

Skaityti daugiau »
Trimble Business Center - GNSS duomenų apdorojimas

Trimble Business Center

Trimble Business Center modulinė matavimų apdorojimo programa - puikus įrankis, sujungiantis matavimų rezultatus su CAD brėžiniais. Skaičiuokite, apdorokite ar koreguokite įvairius duomenis bei koordinuotas nuotraukas su Trimble Business Center lengvai, greitai ir tiksliai.
Yra trys programos versijos/varijacijos kurios yra pritaikytos įvairiems uždaviniams spręsti, pvz.: ėjimo lyginimas, koordinačių transformavimas, paviršių modeliavimas, fotogrametriniai matavimai...

Skaityti daugiau »