Fotogrametrija

Fotogrametrinė programinė įranga leidžianti importuoti ir apdoroti duomenis iš įvairios duomenų surinkimo įrangos: 3D antžeminiai ir Lidar skeneriai, bepiločiai fiksuoto sparno ar multirotoriniai dronai, įvairi foto technika.

Programinė įranga leidžia susikurti 3D taškų masyvus, ortofo nuotraukas, paviršiaus modelius, 3D modelius ir kitus skaitmeninius produktus.

DJI Terra

DJI Terra - rinkite, analizuokite ir vizualizuokite duomenis sukauptus su DJI nepilotuojamais orlaiviais.

Ypatybės:

Skaityti daugiau »

PIX4Dmapper

PIX4Dmapper - automatizuota fotogrametrinė programinė įranga

Skaityti daugiau »

PIX4Dfields

PIX4Dfields - Pažangi fotogrametrinė, agronominė programinė įranga, skirta pasėlių analizei ir skaitmeniniam ūkininkavimui

Ypatybės

Skaityti daugiau »

PIX4Dmatic

PIX4Dmatic - naujos kartos fotogrametrinė programinė įranga

Ypatybės

Skaityti daugiau »
Trimble MX5 mobili fotogrametrinė sistema

Trimble MX7

Mobili fotogrametrinė sistema su Trimble® VISION™ technologija

Skaityti daugiau »

Trimble UASMaster

UASMaster apjungia nuotraukų koordinavimą, foto kameros kalibravimą, taškų masyvo (ang. point cloud) generavimą, ortofoto mozaikos paruošimą, kartu su pradinių duomenų ir rezultatų redagavimu, filtravimu, ir pagrindiniais CAD redagavimo įrankiais. Visa tai vienoje programinėje įrangoje. “Quick-Mode” režimas įgalina duomenų apdorojimą vienu žingsniu, arba galite rinktis daugiau lankstų duomenų apdorojimą renkantis nustatymus pažingsniui.

Skaityti daugiau »
AgiSoft Metashape

Agisoft Metashape

Agisoft Metashape - pilnai automatizuota fotogrametrinė programinė įranga

Skaityti daugiau »
Trimble Business Center - GNSS duomenų apdorojimas

Trimble Business Center

Trimble Business Center modulinė matavimų apdorojimo programa - puikus įrankis, sujungiantis matavimų rezultatus su CAD brėžiniais. Skaičiuokite, apdorokite ar koreguokite įvairius duomenis bei koordinuotas nuotraukas su Trimble Business Center lengvai, greitai ir tiksliai.
Yra trys programos versijos/varijacijos kurios yra pritaikytos įvairiems uždaviniams spręsti, pvz.: ėjimo lyginimas, koordinačių transformavimas, paviršių modeliavimas, fotogrametriniai matavimai...

Skaityti daugiau »
DJI P1 pilno kadro vaizdo kamera

DJI Zenmuse P1

Paruoštas darbui įrankis fotogrametrijai iš oro

Pilno kadro (angl. full-frame) vaizdo kamera yra skirta profesionaliam aerokartografavimui su DJI Matrice 350 RTK dronu. Tai pirmoji DJI specializuota kamera aerokartografavimui.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0