Geodezija

Trimble Access

Trimble Access - moderni ir profesionali lauko matavimo programinė įranga skirta valdyti, matuoti, skaičiuoti ir grafiškai atvaizduoti Trimble elektroninių tacheometrų, GNSS imtuvų, robotizuotų sistemų ir 3D skanerių matavimų duomenis. Lengvai valdoma, greitai perprantama, skirta įprastiems ir puikiai adaptuojama išskirtiniams uždaviniams spręsti geodezijos, kelių, konstrukcijų, batimetrinių...

Skaityti daugiau »
Trimble Business Center - GNSS duomenų apdorojimas

Trimble Business Center

Trimble Business Center modulinė matavimų apdorojimo programa - puikus įrankis, sujungiantis matavimų rezultatus su CAD brėžiniais. Skaičiuokite, apdorokite ar koreguokite įvairius duomenis bei koordinuotas nuotraukas su Trimble Business Center lengvai, greitai ir tiksliai.
Yra trys programos versijos/varijacijos kurios yra pritaikytos įvairiems uždaviniams spręsti, pvz.: ėjimo lyginimas, koordinačių transformavimas, paviršių modeliavimas, fotogrametriniai matavimai...

Skaityti daugiau »
Spectra Survey Mobile - geodezinių matavimų programa

Spectra Survey Mobile

Įrenginiams su Android operacine sistema skirta programa Survey Mobile yra vienas paprasčiausiai naudojamų lauko matavimo įrankių.
Ši geodezinė programa išnaudoja Android sistemos lankstumą ir puikiai tinka matininkams, norintiems pagrindinius darbus atlikti greitai bei paprastai.

Survey Mobile skirta valdyti Spectra Geospatial GNSS imtuvus 'SP60' ir 'SP80', bei Nikon el. tacheometrus.

Skaityti daugiau »

x:0;y:0