3D modeliavimas

SketchUp Pro - sparti 3D / 2D projektavimo CAD programinė įranga su draugiška vartotojui aplinka, kurią įvaldysite lengvai ir greitai. Populiarėjanti architektų ir interjero dizainerių tarpe, tačiau plačiai pritaikoma baldų gamybos, produkto dizaino, landšafto projektavimo, urbanistikos, nekilnojamojo turto, reklamos, medijų, edukacijos srityse ar darbui su 3d spausdintuvais, CNC staklėmis, 3D skenavimo duomenimis. Dėl universalumo ir integracijos galimybių, sistema lengvai pritaikoma bet kurioje projekto stadijoje, nepriklausomai nuo projekto dydžio.

SketchUp privalumai: našus ir intuityvus 3D modeliavimas - 2D dokumentacijos, brėžinių kūrimas ir skaidrių demonstracija su "LayOut" - dinaminių komponentų kūrimas - importavimas /eksportavimas į daugumą 2D ir 3D formatų, tokių kaip: dwg., dxf., 3ds. Ir t.t... - "Trimble Connect" debesis darbui komandoje - palaiko IFC darbui su BIM - Virš 3 mln. modelių "3D Warehouse" bibliotekoje - Virš 400 papildinių "Extensions Warehouse" įrankių parduotuvėje - mobiliųjų įrenginių "iOS" ir "Android" aplikacijos - 30 dienų nemokamas išbandymas.

Trimble SketchUp 2020

SketchUp

Trimble SketchUp - intuityviausias 3D modeliavimo ir 2D dokumentacijos kūrimo įrankis.

Kokiai specializacijai skirtas šis 3D įrankis? Tai nėra svarbu, nes tai yra plačiai pritaikomas įrankis.

Skaityti daugiau »
Trimble Scan Explorer

Trimble Scan Explorer

Trimble siūlo greitą būdą, žingsnius, kaip išmatuotą objektą 3D skeneriu paversti trimačiu modeliu naudojant Trimble SketchUp Pro programinę įrangą. Kompanija sukūrė papildinį Trimble Scan Explorer, leidžiantį informaciją iš taškų masyvo perkelti į Trimble SketchUp Pro.

Taigi kas yra taškų masyvas ir kaip jį paversti 3D modeliu?

Skaityti daugiau »

x:0;y:0