Aerokartografavimas

Sprendimai tiksliam aerokartografavimui, objektų ir statinių inspektavimui ar monitoringui.


DJI Phantom 4 RTK dronas su programine įranga automatinių misijų planavimui

DJI Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK - specializuotas dronas tiksliems aerokartografavimo darbams

Naujausias ir vienintelis specializuotas DJI dronas tiksliam aerokartografavimui Phantom 4 RTK su integruota GNSS antena. Matavimai dronu centimetriniu tikslumu. Naudokite mažiau GCP (kontūrženkių) atlikdami aerokartografavimo darbus!

Skaityti daugiau »
DJI Matrice 600 Pro

DJI Matrice 600 Pro - Lidar

Matrice M600 Pro - specializuotas dronas ypatingoms užduotims

DJI Matrice 600 Pro yra profesionalus dronas sukurtas efektyviam darbui, prisitaikant prie kliento poreikių. Tai atnaujinta Matrice 600 versija. Matrice 600 tobulai tinka profesionaliai oro fotografijai ir gali būti pritaikomas įvairių sensorių nešimui. Prie drono galima montuoti įvairių Zenmuse serijos kamerų laikiklius. M600 turi naujausias DJI technologijas, tokias kaip A3 pro flight...

Skaityti daugiau »

DJI Matrice 200/210 serija

Matrice M200 serija - specializuotas dronas verslo klientams

DJI Enterprise Matrice 200 serijos profesionalus dronas sukurtas efektyviam darbui, prisitaikant prie kliento poreikių. Tai jau antroji V2 Matrice 200 versija. Aukšto efektyvumo motorai su 17 colių propeleriais užtikrina stabilų skrydį net ir esant stipriam vėjui. Dviejų baterijų sistema autonomiškai pašildo jas esant žemesnei 0 laipsnių temperatūrai.

Skaityti daugiau »

Trimble UASMaster

UASMaster apjungia nuotraukų koordinavimą, foto kameros kalibravimą, taškų masyvo (ang. point cloud) generavimą, ortofoto mozaikos paruošimą, kartu su pradinių duomenų ir rezultatų redagavimu, filtravimu, ir pagrindiniais CAD redagavimo įrankiais. Visa tai vienoje programinėje įrangoje. “Quick-Mode” režimas įgalina duomenų apdorojimą vienu žingsniu, arba galite rinktis daugiau lankstų duomenų apdorojimą renkantis nustatymus pažingsniui.

Skaityti daugiau »
AgiSoft Metashape

Agisoft Metashape

Agisoft Metashape - pilnai automatizuota fotogrametrinė programinė įranga

Skaityti daugiau »
Delair UX11 bebilotis orlaivis

Delair UX11

DELAIR UX11 bepilotis orlaivis aerokartografavimui su specialia integruota kamera aukštam tikslumui (GSD iki 1 cm) gauti, siekiantiems atlikti darbus greičiau ir pigiau. Paprastas skrydžio plano parengimas ir valdymas naudojant Android OS. Dėl nedidelio savo svorio ir ilgo skrydimo laiko automatizuotas orlaivis gali dirbti produktyviai visą dieną, užfiksuojant dideliu plotus. UX11 modelyje yra įdiegta 4G...

Skaityti daugiau »

x:0;y:0