Išleista "Sketchup Pro 2019" versija

Sketchup Pro 2019

Šių metų vasario mėnesį pasirodė naujausia versija - "SketchUp Pro 2019". Kiekvienais metais programinė įranga diegia atnaujinimus, kurie suteikia vis daugiau galimybių ir didina darbo našumą. Trumpai apie tai papasakojo mūsų "Trimble SketchUp" atstovė Paulina Lisevičiūtė.

"Trimble SketchUp" (iki 2012m. "Google SketchUp") programinė įranga visada garsėjo patogia ir nesudėtingai perprantama naudotojo sąsaja. Nepaisant to, gamintojo tikslas yra paprastumą papildyti įrankiais, kurių reikia specialistams. Taigi, kas naujo "SketchUp Pro 2019"? Šiais metais programinė įranga papildyta itin naudingu įrankiu - linijos stiliumi ir jo pritaikymu sluoksniams."-pasakoja "Trimble SketchUp atstovė. - "Tai reiškia, jog galėsite atskirti informaciją grafiškai tiek 3D modelyje, tiek 2D dokumentacijoje ("LayOut"). Linijų tipai gali būti išsaugomi EPS, PDF ir DWG/DWF formatais. Taip pat nuo šiol galite išnaudoti sąveiką tarp "SketchUp Pro" programinės įrangos formatų SKP ir 2018 DWG formato. Naujausioje versijoje papildytos ir "Measure tool" galimybės. Taigi "Trimble SketchUp" naudotojai turi kuo džiaugtis, nes programinė įranga ką tik žengė CAD (computer-aided design) keliu ir pritaikė linijų stilius bei patobulino sąveiką su kitais formatais. Daugiau apie pokyčius galite sužinoti išbandę programinę įrangą."

Pasirodant naujausiai versijai "SketchUp 2019", žengiamas ir dar vienas didelis žingsnis "SketchUp" istorijoje - galimybę įsigyti programinę įrangą neribotam laikotarpiui papildo nuomos galimybė. Ką pasirinkti? Paliekama laisvė išsirinkti programinės įrangos naudotojui, o mes savo ruožtu artimiausiu metu informuosime apie nuomos sąlygas ir kainodarą.

Plačiau apie "SketchUp Pro"

Jei turite klausimų, galite susisiekti su architekte - "SketchUp" programinės įrangos specialiste Paulina Lisevičiūte, mob. tel. + 370 640 63 533 arba el. paštu sketchup@geonovus.lt

x:0;y:0