Trimble Access - WM

Trimble Access - lauko matavimo programinė įranga skirta geodeziniams, topografiniams, nužymėjimo kontrolės ir kitiems inžinieriniams matavimams atlikti. Trimble Access užtikrina sklandžią darbo proceso eigą, duomenų perdavimą tarp visų Trimble prietaisų, o modulis AccessSync suteikia patogią lauko matavimo duomenų sinchronizavimo galimybe su kita programine įranga.

Trimble Access - modulinė programa, kurios moduliai sukurti specializuotiems darbams atlikti.

Trimble Access visame pasaulyje vartotojų pamėgta ir gerai žinoma, kaip profesionali, intuityvi, neprilygstanti patogumu, plačiu funkcionalumu ir produktyvumu programinė įranga. Pradėti dirbti pakanka elementarių geodezinių žinių. Duomenų skaičiavimus/perskaičiavimus ši programa atliks už JUS. Trimble Access sukurta Trimble ir pritaikyta Trimble įrangos valdymui, todėl veikia nepriekaištingai stabiliai, greitai, ir patikimai.

Viskas, kas genialu yra paprasta! Daugelis veiksmų atliekama dviejų/trijų žingsnių pagalba. Naudotojo aplinka neperkrauta, viskas "sudėliota" logiškai, remiantis ilgamete pasauline patirtimi.

Tik Jūs galite spėti, kiek sėkmė lemtinga verslui, o Trimble sprendimai sukurti įgyvendinti Jūsų unikalius darbus ir projektus, automatiškai generuoti ir pateikti užsakovui rezultatus ar ataskaitas.

Pagrindinių matavimų modulis

Trimble Access Pagrindiniai matavimai

Pagrindiniai matavimai - angl. General Survey

Geodezinių matavimų modulis valdo visus Trimble tacheometrus, robotizuotus tacheometrus, GNSS imtuvus, 3D lazerinius vaizdo skanerius. Šios programos funkcionalumas pranoksta daugelio vartotojų lūkesčius, o papildomi Trimble Access moduliai užtikrina specializuotų uždavinių sprendimą.

General Survey aprūpinta funkcijomis visoms geodezijoje taikomoms užduotims spręsti: Tacheometrų stoties nustatymo uždaviniai, taškų/linijų/kreivių nužymėjimas, įvairūs (COGO) koordinačių geometrijos uždaviniai, koordinačių užkirčiai, duomenų surinkimas (matavimas), duomenų palyginimas, kodavimas, braižymas kodais, uždavinių sprendimas valdiklių ekrane, CAD funkcionalumas.

General Survey generuoja paviršiaus modelį, skaičiuoja ir lygina tūrius. Skaičiuoja, perskaičiuoja plotą bei perimetrą.

Tūrio skaičiavimas

Palaiko skenavimo funkcionalumą ir Trimble VISION technologiją su S serijos robotizuotais tacheometrais.

Palaiko Trimble RTX paslaugą - tiesioginės pataisos iš geostacionarių palydovų

Programa sukurta „gyvos“ duomenų bazės pagrindu. Jos dėka galima redaguoti tacheometrų stoties koordinates, perskaičiuoti altitudes pakeitus kartelės aukštį. Redaguoti kodus, numeraciją.

Standartinis Traverse uždavinys skirtas tacheometrinių ėjimų lyginimui tiesiog prietaisų ekrane.

Su Trimble General Survey ne tik greitai sukonfigūruosite GNSS imtuvą dirbti RTK tinkle, bet ir nustatysite imtuvą Bazės režimu ar darbui Bazė-Roveris RTK režimu. Bazė-Roveris RTK konfigūracija aktuali tiems, kurių imtuvai palaiko BeiDou ir Galileo palydovų sistemas. Naudodami ši metodą išnaudosite šių palydovų signalus matavimams jau šiandien.

Trimble VRS technologijos dėka sukuriama virtuali referencinė stotis šalia GNSS roverio greitesniems ir tikslesniems matavimams atlikti. Paruoštas specialus Trimble CMRx diferencialinių pataisų protokolas priimti ir apdoroti BeiDou ir Galileo palydovų signalus.

General Survey turi viso pasaulio šalių koordinačių duomenų bibliotekas, tarp jų ir Lietuvos. Tai užtikrina greitą konfigūraciją ir galimybę atlikti matavimus užsienyje.

General Survey gali naudoti Android, iOS įrenginius (mobilius telefonus) diferencialinių pataisų perdavimui i GNSS imtuvus, bei interneto prieigai.

Lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir daugelio kitų šalių kalbos pasirenkamos iš programos meniu.

Visi Trimble duomenų kaupikliai turi integruotus kompasus. Trimble General Survey palaiko šį funkcionalumą ir rodo nužymimo objekto kryptį, nesvarbu kokia kryptimi laikomas duomenų kaupiklis. Užtikrintas greitas orientavimasis vietovėje.

Programa palaiko populiariausių programų formatus: Esri *shp, AutoCad *dxf, XML ir universalius *txt, *csv. Palaiko tiesioginį duomenų apsikeitimą su GeoMap 2016.1. Automatizuotos matavimų, nužymėjimo ataskaitos. Galimybė sukurti ataskaitas pagal vartotojo poreikį. Žemėlapių ir ortofoto planų atvaizdavimas prietaiso ekrane.

Pilna integracija su Trimble Buisiness center programine įranga

Intuityvus ir nesudėtingas programos valdymas - greitai atlikto darbo rezultatas.


Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob.: 8 685 45 770
geo@geonovus.lt

x:0;y:0