Trimble AllTrak

 • Trimble AllTrak
 • Trimble AllTrak

Trimble AllTrak - įrangos valdymo sistema

Trimble AllTrack turi dvi versijas: Cloud ir Select.

"Trimble® AllTrak Cloud" yra matavimo įrangos valdymo programa, kuri padeda stebėti ne tik įmonėje turimos įrangos resursus, bet ir įgalina sužinoti kas atsakingas už ją, bei patikrinti ar įrangą galima priskirti kitam darbui.

"Trimble® AllTrak Select" yra paslauga leidžianti nustatyti bet kokios įrangos buvimo vietą, ji palaiko ryšį su duomenų valdikliu, kuriame veikia "Trimble Access" programinė įranga ar bet kurį el. tacheometrą, naudojantį aktyvų "Trimble® L2P" modulį.

Privalumai:

 • Visos įrangos informacijos stebėjimas vienoje vietoje;
 • Žinojimas, kuris darbuotojas yra atsakingas už konkretų prietaisą ar įrenginį;
 • Jūsų automobilio turinio patikrinimas, norint įsitikinti, ar turite visą įrangą, kurios jums reikės darbų atlikimui;
 • Stebėjimas kur įranga yra naudojama šiuo metu;
 • Naujausios informacijos apie įrangos sertifikavimą ir planinių priežiūros darbų atlikimą gavimas;
 • Apsauga nuo pametimo ar vagystės naudojant L2P realaus laiko vietos stebėjimą ir geografinius apribojimus.

Taupykite darbo valandas

Kiekvieną kartą kai darbas objekte sustoja dėl įrangos problemų, jūs prarandate brangias darbo valandas. "AllTrak Cloud" turimos įrangos tikrinimo funkcija leidžia išvengti nerūpestingų klaidų leisdama jūsų brigadoms dukart pasitikrinti jų automobilio turinį prieš joms išvykstant iš biuro, tai leidžia išvengti tų atvejų, kai brigada atvyksta į objektą tik tam, kad sužinotų, jog pamiršo svarbų instrumentą.

Be to, jūsų bendrovės darbuotojas, kuris valdo įrangą ir jos resursus gali naudoti "AllTrak Cloud" aptarnavimo veiksmų suplanavimui, kad būtumėte tikri, jog yra palaikoma geriausia įmanoma jūsų vertingos įrangos būklė, kad ji tinkamai veiktų.

Trimble AllTrak Cloud Dashboard
Trimble AllTrak Asset Detail

Vertinga informacija apie įrangą

Patikima įrangos inventorizacijos informacija gali pagerinti daugelį jūsų veiklos aspektų. Pardavimų komandoms ji yra reikalinga dalyvaujant projektų konkursuose ir ruošiant pasiūlymus. Darbų vadovai nori žinoti, kokia turima įranga yra priskirta projektams. Finansų komandos turi žinoti kokį turtą bendrovė turi ir kokio jis senumo yra, kad galėtų jį įtraukti į nuvertėjimo grafikus. "AllTrak Cloud" leidžia lengvai sukurti individualias ataskaitas, sutaupant laiką, kurį jūs išeikvojote mėgindami sudaryti ir surūšiuoti keletą duomenų šaltinių bei apskaitos programų.

Efektyvus įrangos paskirstymas

Nuo šiol naujausią informaciją apie savo įrangą galima sekti, bet kuriame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje naudodami "Trimble AllTrak Cloud". Žinojimas kur jūsų įranga yra, kas ją turi ir ar ji yra naudojama, suteikia galimybę priimti sprendimus iškart. Greitai surasti šalia esančią laisvą įrangą svarbaus etapo užbaigimui objekte. Žinoti ar turite atsarginių prietaisų, kad galėtumėte priimti patrauklų paskutinės minutės užsakymą darbams atlikti. Ar stebėti kada įranga yra grąžinama iš kito projekto, kad galėtumėte tinkamai suplanuoti kitą darbą, kuriam jie yra reikalingi.

Jūsų geodezinių prietaisų apsauga nuo vagystės

Žinojimas, kurioje tiksliai vietoje yra jūsų įranga, yra vienas iš geriausių būdų apsisaugoti nuo vagystės. "Trimble AllTrak Select" leidžia stebėti "Trimble" įrangos vietą pasinaudojant L2P technologija ar palaikyti ryšį su duomenų valdikliu, kuriame veikia "Trimble Access" lauko programinė įranga. Ši paslauga leidžia naudotojams nustatyti geografinius apribojimus aplink projektų vietą bei gauti įspėjimus, kai įranga palieka šią teritoriją. Be to, L2P įrenginiai ir toliau rodo jų buvimo vietą net ir po to, kai yra išjungiami, taigi jūs galite lengvai pranešti pavogto prietaiso buvimo vietą teisėsaugos institucijoms.

AllTrak Cloud savybės ir privalumai

Įrangos valdymas Išsamus jūsų bendrovės turimos įrangos sąrašo tvarkymas. Galimybė gauti informaciją apie kiekvieno prietaiso buvimo vietą, atsakingą asmenį, bei tai ar jo panaudojimui yra reikalingi sertifikatai, pirkimo duomenys ir kt.
Įrangos patikrinimas "AllTrak Cloud" mobilioji programa leidžia jūsų brigadoms dukart pasitikrinti ar jie visą reikiamą įrangą turi automobilyje iki jiems išvykstant iš biuro ar objekto vietos.
Įrangos perdavimas Stebėjimas, kur įranga yra naudojama, kur ji yra laikoma ir kas yra už ją atsakingas tam, kad žinotumėte kokie šiuo metu instrumentai yra "laisvi" ir kurie gali būti naudojami kitame projekte.
Įrangos buvimo vietų atvaizdo suradimas Greitas kiekvieno prietaiso buvimo vietos suradimas sąveikiajame žemėlapyje. Papildomos informacijos pateikimas apie konkrečią įrangą spragtelėjus ant jos.
Garantiniai įspėjimai Įspėjimai apie besibaigiantį prietaisų garantinį laikotarpį, tam kad galėtumėte juos atnaujinti ir išvengti nenumatytų remonto išlaidų.
Individualizuotos ataskaitos Sukurkite individualizuotas ataskaitas jūsų pardavimų, apskaitos ir administravimo komandoms. Valdykite teikiamą informaciją.
Naudotojų tvarkymas Kontroliuokite, kurie naudotojai kokiomis sistemos dalimis gali naudotis ir ar jie gali peržiūrėti ir redaguoti įrangos duomenis ar ne.
Informacinis skydelis Gaukite greitą turimos įrangos apžvalgą. Stebėkite įrangos buvimo vietą žemėlapyje, arba peržiūrėkite įspėjimus dėl įrangos, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį.
Universalios būsenos stebėjimo lentelės Kiekviena rezultatų stebėjimo lentelė suteikia visišką stebėjimo lankstumą, taip leidžiama jūsų naudotojams pasirinkti, kurie duomenų stulpeliai, rūšiavimo parinktys ir filtravimo kriterijai jiems yra reikalingi, kad jie gautų juos dominančią informaciją.

Prietaisų lentelė palaikančių buvimo vietos pranešimo funkciją

LP2 "Trimble" daugiafunkciniuose įrenginiuose kuriuose yra įdiegta ir įjungta L2P funkcija.
Lauko valdikliai (naudojantys "Trimble Access v2013.40" ir naujesni) Trimble Slate, Tablet, TSC3, TSC2®, TCU, ir GeoXR, bei patvirtinti 3-iųjų šalių planšetiniai įrenginiai
GNSS imtuvai (prijungti prie tinkamo valdiklio) "Trimble R10", R10LT, R8s, R8-4, R8-3, R8-2, R6-4, R6-3, R6-2, R4-3, R4-2, R4-1, R7 GNSS, R5, GeoXR, 5800 II, 5700 I
El. tacheometrai (prijungti prie tinkamo valdiklio) "Trimble VX", S9, S8, S7, S6, S5, S3, M3
Vaizdo roveris (prijungtas prie tinkamo valdiklio) "Trimble V10"

Naudodami "Trimble AllTrak Select" galite:

 • Stebėti savo įrangos buvimo vietą interaktyviame žemėlapyje(1) (2);
 • Sukurti geografinius apribojimus aplink objektų vietas ir gauti įspėjimus, jeigu įranga palieka pažymėtą/nurodytą teritoriją;
 • Būti informuojami, kai įranga patiria žymų gedimą naudojimo metu (pvz.: įranga nukrito ant žemės) (1);
 • Būti įspėti, kai vienam ar keliems Jūsų prietaisams baigiasi garantinis aptarnavimo laikotarpis.
1. Įranga, kurioje įdiegta L2P buvimo vietos nustatymo technologija
2. Pozicionavimo įranga veikia valdoma "Trimble Access"

Naudodami "Trimble AllTrak Cloud" galite atlikti tą patį, kaip ir su "Trimble AllTrak Select" plius papildomai:

 • Analizuoti turimos įrangos išteklius, juos paskirstyti pagal turimus objektus;
 • Stebėti įrangos buvimo vietą objekte realiu laiku;
 • Priskirti atsakingus asmenis už įrangos naudojimą;
 • Stebėti ar įranga yra tinkamai paruošta naudojimui objekte;
 • Sutaupyti laiką, skirtą ataskaitų kūrimui.

x:0;y:0