Išleista „SketchUp 2020“ versija

Trimble SketchUp 2020

Kasmet „Trimble SketchUp“ komanda tobulina 3D modeliavimo įrankį atsižvelgdami į naudotojų poreikius. Šiandien buvo išleista 2020-ųjų metų versija. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet yra galimybė įsigyti tiek pastoviąją licenciją, tiek licencijos prenumeratą metų laikotarpiui.

Kas naujo „SketchUp Pro“ ir „LayOut“?

Atnaujinant šių metų versiją dėmesys buvo skiriamas 3D projekto organizacijos, objektų perkėlimo, sąsajos tarp 3D projekto ir 2D dokumentacijos patobulinimui. Nuo šiol nebereikia kurti skirtingų scenų 3D projekte norint 2D dokumente paslėpti tam tikrus geometrijos elementus. Valdyti objektų matomumą 3D projekto sąsajos lange galima naudojant žymas (angl.: tags).

Daugiau informacijos apie atnaujinimus galite rasti sketchup.lt tinklalapyje.

Jei turite techninių klausimų ar norite tapti partneriu, galite susisiekti su distributoriaus atstove, architekte ir "SketchUp" programinės įrangos specialiste Paulina Lisevičiūte, mob. tel.: +370 640 63 533 arba el. paštu: sketchup@geonovus.lt

Norint įsigyti programinę įrangą arba susisiekti dėl mokymų, kviečiame apsilankyti www.sketchupbaltic.eu tinklalapyje ir išsirinkti patinkantį partnerį bei susisiekti tiesiogiai.

x:0;y:0