Naujienos

Trimble MX9, GeoNovus, Vilnius
2020-06-23

Vilnius 3D. Skenuojame su Trimble MX9 mobiliąją sistema

Vilniaus mieste surinkome duomenis su Trimble MX9 skeneriu sumontuotu ant lengvojo automobilio. Sistema vienu metu renka duomenis dviejų lazerių pagalba (iki 2 mln. taškų per sekundę, 5mm tikslumu), fotografuoja 360° panoramines nuotraukas, papildomos trys kameros fotografuoja vaizdus iš abiejų šonų, bei kelio dangą. Tiksli inercinė (angl. IMU) sistema, bei GPNS imtuvas leidžia koordinuoti nuskenuotus duomenis centimetriniu tikslumu atlikus kelio trajektorijos patikslinimą (angl. post-...

Nikon N ir K serijos el. tacheometrai
2020-06-08

Nauja Nikon N ir Nikon K el. tacheometrų serija

Nikon N ir K serijos el. tacheometrai - praktiškas ir ekonomiškas sprendimas su „Cristal clear“ Nikon optika bei intuityviu valdymo meniu. Naudingas įrankis visuose geodeziniuose, kadastriniuose, statybos bei kituose koordinačių nustatymo ar paženklinimo projektuose.

Dronas ir 3D erdvinis skeneris
2020-05-28

Fotogrametrija ar 3D skeneris? Kurią technologiją rinktis!? Atsakymas paprastas

Daugumai svarstant apie tinkamiausią technologiją duomenų surinkimui kyla klausimas naudoti droną su RGB kamera ar investuoti į droną su Lidar skeneriu, o gal naudoti antžeminį 3D skenerį. Viskas priklauso nuo uždavinio ir kokius rezultatus norite pasiekti. O APJUNGDAMI visas šias technologijas viename projekte gausite maksimalų rezultatą.

DJI Matrice 300 RTK dronas
2020-05-11

Pažangiausias DJI Matrice 300 RTK dronas

DJI pristatė droną Matrice 300 RTK - naujos kartos profesionalaus drono platforma su pagerintomis skrydžio charakteristikomis ir išskirtinėmis saugumo savybėmis.

Prenumeruok naujienlaiškį ir laimėk DJI Tello droną
2020-04-24

Prenumeruok naujienlaiškį ir laimėk DJI Tello droną

Augant informacijos srautams, aktualus tampa išskirtinai individualiems poreikiams pritaikytas turinys. Atnaujintas oficialaus „DJI“ ir „Trimble“ atstovo UAB „GeoNovus“ naujienlaiškis orientuotas į: 

LIDAR miškingoje vietovėje
2020-03-24

LIDAR miškingoje vietovėje

Miškingoje vietovėje atlikti GPNS matavimus gali būti sudėtinga. Fotogrametrinis sprendimas (dronas su RGB kamera) čia irgi nepadės, nes fotografuojant iš viršaus medžiai užstos kelio dangą ir kokybiško rezultato negausime.

Trimble RealWorks: skanavimo duomenų registravimas
2020-03-06

Susipažinkime - Trimble RealWorks

Šiuolaikinės matavimo priemonės leidžia (3D antžeminiai ir mobilūs skeneriai, fotogrametrijos ir Lidar dronai, skenuojantys tacheometrai) atlikti matavimus ir kaupti ne pavienes taško koordinates, o rinkti didelius duomenų kiekius taškų masyvo formatu.

x:0;y:0