Išleista „SketchUp 2021“ versija

SketchUp Pro 2021

Šiemet „SketchUp“ mums pateikė gausybę naujienų. Jas sudaro ne tik naujausioji versija, tačiau ir perėjimas visu 100% į prenumeratos modelį. Diegiant atnaujinimus 2021-ųjų versijai buvo ne tik buvo patobulintas 3D įrankis, tačiau ir sukurtas naujasis įvaizdis. Kviečiame susipažinti su naujuoju „veidu“ ir patobulinimais!

Kas naujo yra 2021 metų SketchUp versijoje?

  • PreDesign - įrankis klimato sąlygų analizei
  • Gyvieji Komponentai (Live Components) - parametriniai 3D objektai
  • Patobulintas žymų valdymas (tag management)

„SketchUp 2021“ versijos pateikimas pasižymėjo ne tik vidiniais „SketchUp“ organizacijos ar 3D įrankių patobulinimo ypatumais, tačiau ir išorinių resursų papildymu.

PreDesign

PreDesign - „SketchUp“ įrankis, sukurtas klimato sąlygų teritorijoje analizei ir pateikti rekomenduojamus rodiklius pastato fasadams. Pateikus tikslų adresą, yra galimybė pasirinkti duomenų stotį, pavyzdžiui, Tarptautinio Vilniaus oro uosto. Nurodžius šią informaciją, įrankis pateiks informaciją apie vidutinę temperatūra kiekvieno sezono metu.

PreDesign
PreDesign

Live Components

Dar viena naujiena yra gyvieji komponentai. Tai yra parametriniai 3D objektai, kurių charakteristiką 3D aplinkoje galima realiuoju laiku. Gyvuosius komponentus rasti ir atsisiųsti galima iš „3D Warehouse“ bibliotekos. Kuo skiriasi šie komponentai nuo parametrinių komponentų? Kviečiame išbandyti ir palyginti.

Live Components
Live Components

Norite sužinoti daugiau? Kviečiame žiūrėti SketchUp video prezentaciją, kurią paruošė partneris CGISCIENCE. Arba skaitykite sketchup.lt blog‘o įraše.

Jei norite tapti autorizuotu mokymų centru ar tapti oficialiu pardavimų partneriu, kviečiame kreiptis į Pauliną Lisevičiūtė, Trimble SketchUp atstovę Baltijos šalyse.

Mob. tel. +370 640 63 533;
El. pašto adresas: sketchup@geonovus.lt

UAB „GeoNovus“ tiesiogiai „Trimble SketchUp“ programinės įrangos neparduoda. Norint įsigyti programinę įrangą arba susisiekti dėl mokymų, kviečiame apsilankyti tinklalapyje sketchup.lt ir išsirinkti oficialų SketchUp pardavimo partnerį bei susisiekti su juo tiesiogiai.

x:0;y:0