Naujienos

Gravity disturbance on 3D globe
2021-06-17

Trimble koordinačių sistemų duomenų bazė pasipildė patikslintu geoido modeliu „LIT20G“

Trimble 2021 m. birželio 7 d. išleido naują, lauko matavimo duomenų apdorojimo programos, TBC versiją 5.50, kartu buvo atnaujinta ir papildyta koordinačių sistemų duomenų bazė naujuoju LIT20G Lietuvos gravimetrinio kvazigeoido modeliu.

2021-04-15

Dar platesnės „SketchUp Studio“ galimybės su naujais papildiniais

Architektūros, inžinerijos ir statybų profesionalams gerai pažįstamas „SketchUp Studio“ pasipildė naujais įrankiais. Šis programinės įrangos paketas į savo arsenalą įtraukė du svarbius papildinius, kurie užtikrins sklandesnius darbo procesus, padės modeliuoti dar efektyviau.

Trimble TSC5 - naujasis matininko matavimo įrankis
2021-03-30

Naujasis matininko matavimo įrankis - Trimble TSC5

TSC5 - naujausias „Trimble“ valdiklių serijos papildymas, tęsiantis aukštos kokybės tradicijas. Techniškai atnaujintas įrenginys puikiai tiks norintiems efektyviai atlikti kasdienes matavimo užduotis ir bus pilnai integruojamas į „Trimble“ sistemą.

Trimble SX12 - universalus skenuojantis tacheometras
2021-02-24

Trimble SX12 - universalus skenuojantis tacheometras. Atraskite naujas galimybes

Vasario 16 d. amerikiečių kompanija „Trimble“ pristatė atnaujintą SX serijos skenuojančių tacheometrų prietaisą - Trimble SX12. Jis sujungia 3D skenavimą ir preciziškai tikslius tacheometrinius matavimus į vieną paprastai naudojamą įrenginį.

DJI Zenmuse P1 fotogrametrinė kamera
2021-02-12

DJI Zenmuse P1 pilno kadro kamera jau mūsų biure!

Kaip išskirtiniai "DJI Enterprise" atstovai Lietuvoje norime pasidžiaugti, kad naujas įrankis dar geresniems rezultatams jau mūsų biure!

Trimble el. tacheometras su TCU5
2021-01-06

Naujiena iš Trimble - TCU5

2020-iesiems einant į pabaigą amerikiečių kompanija Trimble savo asortimente pristatė naują produktą - TCU5 lauko kompiuterį. Trimble teigimu, naujojo įrenginio našumas, aukštos raiškos ekranas, Android operacinė sistema ir atnaujinta Trimble Access versija padės klientams matavimo darbus atlikti našiau nei bet kada anksčiau.

x:0;y:0