Trimble SX12 - universalus skenuojantis tacheometras. Atraskite naujas galimybes

Trimble SX12 - universalus skenuojantis tacheometras

Vasario 16 d. amerikiečių kompanija „Trimble“ pristatė atnaujintą SX serijos skenuojančių tacheometrų prietaisą - Trimble SX12. Jis sujungia 3D skenavimą ir preciziškai tikslius tacheometrinius matavimus į vieną paprastai naudojamą įrenginį.

Tokios techninės savybės, kaip naujos kartos tikslus lazeris bei aukštos raiškos vaizdo kamerų sistema, dar labiau išplečia tradicinio matavimo galimybes, veikia našiau ir leidžia lengviau atlikti darbus, kurie anksčiau atrodė sudėtingi. Atnaujintas mažos sklaidos lazerio žymeklis yra matomas ypač gerai (3 mm diametro taškas 50 m atstumu), bet kartu ir išlieka visiškai saugus žmogaus akims.

Šis universalus įrenginys padės matavimo profesionalams fiksuoti supančią aplinką dar efektyviau, o informaciją apdoros atnaujintas „Trimble“ programinės įrangos paketas.

Programinės įrangos naujovės

Naujasis Trimble SX12 pasižymi ne tik išplėstomis techninėmis galimybėmis, bet ir naudojama atnaujinta programine įranga. Ši sintezė padeda inžinieriams atrasti naujus ir dar efektyvesnius darbo metodus bei supaprastinti duomenų surinkimo procesus. Tuo pat metu sumažinamos išlaidos, kurios anksčiau būtų panaudotos skirtingų sistemų integracijai.

Trimble Access™ 2021 padeda išnaudoti šio įrenginio potencialą: nuo tikslių matavimų iki 3D skenavimo ar objektų nužymėjimo vietovėje. Tuo tarpu atnaujinta „Trimble Business Center“ versija padeda greitai paruošti išsamų galutinį rezultatą net ir pačiam reikliausiam klientui.

Įsigyti galite jau dabar

Trimble SX12 tacheometrą jau dabar galite rasti „GeoNovus“ asortimente. Plačiau apie šį prietaisą skaitykite Trimble SX12 puslapyje

Oficialus pristatymas

Kovo 2 dieną vyks oficialus internetinis seminaras (anglų kalba), kurio metu „Trimble“ specialistai pristatys naująjį SX12 tacheometrą ir daugiau papasakos apie jo technines ypatybes bei galimą pritaikymą kasdieniame darbe.

Registracija į internetinį seminarą.

Registracija galima ir seminarui pasibaigus. Tokiu atveju gausite nuorodą į seminaro įrašo peržiūrą.

x:0;y:0