Trimble M3

Trimble® M3 - lengvas, kompaktiškas ir racionalus.

Paremta pagal pasaulinio lygio mokymus, paslaugas ir paramą. Su ilgo nuotolio Trimble DR technologija, galite sutaupyti laiko, sumažinti prietaiso konfigūracijas, pasiekti norimą matavimo taškų skaičių.

Su dviem standartiškai komplektuojamomis Li-ion baterijomis, kurios gali būti keičiamos darbo metu nepertraukiant matavimo, Trimble® M3 yra pajėgus veikti iki 26 valandų.

Privalumai:

  • Kompaktiškas, lengvas ir tvirtas sistemos dizainas;
  • Pasitvirtinusi ir patikima mechaninių tacheometrų technologija;
  • Intuityvi Trimble Access lauko PĮ su ištobulintais specializuotais moduliais;
  • "Gyva" matavimo duomenų bazė -realaus laiko perskaičiavimai redaguojant įvestą informaciją;
  • Trimble Business Center biuro programinė įranga greitam duomenų apdorojimui;
  • Ryškus ir spalvingas lietimui jautrus QVGA ekranas;
  • Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas bei priežiūra Vilniuje.

KOMPAKTIŠKAS, LENGVAS IR RACIONALUS

Trimble® M3 tacheometre numatyta viskas, ką jums reikia padaryti įvairiose matavimo situacijose.

PAPRASTAS VALDYMAS

Nustebsite kaip paprastai ir greitai atliksite įvairius matavimus bei uždavinius tiesiog lauke. Su nuolat tobulinama modulinė Trimble Access™ programinė įranga Jūs žengsite koja kojon su naujausiomis technologijomis.

DARBAS GALI TAPTI GREITESNIS IR EFEKTYVESNIS

Didelio tikslumo EDM (elektroninis toliamatis), užtikrina greitus, patikimus matavimus, kad savo darbą padarytumėte greitai ir efektyviai.

Dvi, greitai keičiamos, bei ilgai neišsikraunančios baterijos, Trimble® M3 leidžia dirbti iki 26 valandų. Tai suteikia vartotojams galimybę greitai pakeisti bateriją be išjungimo, kai energija vis mažėja.

TRIMBLE® M3 ITIN DRAUGIŠKAS VARTOTOJUI

Begaliniai mikrometriniai sraigtai, ergonomiškas valdymas, integruotas sensorinis ekranas, atskira skaitinė/raidinė klaviatūra - racionalizuoti ir supaprastinti. Siekdama pagerinti veikimą, žinoma Nikon optika suteikia akivaizdaus aiškumo, kokybės ir tikslumo. Optimizuotas nužymėjimas su Trimble Tracklight technologija - matoma pagalbinė šviesa, kad gairininkas galėtų sužinoti, kurioje vietoje yra matuojamas taškas, be operatoriaus pagalbos.

Trimble sprendimai yra sukurti padėti jums pasiekti daugiau, sutelkiant dėmesį, diena iš dienos, į efektyvesnį darbą lauke, biure ir visur kitur.

Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob.: 8 685 45 770
geo@geonovus.lt

Naudojama kartu

x:0;y:0