Trimble R6

  • Trimble R6 GPS/GNSS imtuvas
  • Trimble R6 GPS/GNSS imtuvas

Būkite pasirengę viskam su Trimble R6 GNSS sistema

Trimble R6 sujungia pažangią GNSS technologiją su galimybe lanksčiai prisitaikyti ir augti kartu su jūsų verslo poreikių kaita.

Su integruotais komunikacijos sprendimais, lankstūs duomenų sinchronizavimo sprendimai, lauko įrangos parinkimas ir GNSS atnaujinimo parinktys, jums padės pasirengti dirbti, taip kaip norite šiandien, ir pasirengti taip, kad rytoj dirbtumėte nesibaimindami galimų pokyčių.

Lankstus, integruotas sistemos dizainas

Imtuve yra įmontuotas pažangus Trimble Maxwell 6 ASIC 220 kanalų GNSS lustas, precizinė antena, ilgai veikianti baterija ir integruotos jungtys tvirtame ir patikimame korpuse. Pasirinkite jungties tipą, kuris geriausiai tinka jūsų komandos darbui. Integruotas GSM/GPRS modemas supaprastina operacijas VRS tinkle. Integruotas UHF RX arba RX/TX modernizuoja RTK bazė/roveris pritaikymą.

Dėl papildomų palydovų skaičiaus, Jūs galite pridėti GLONASS, Galileo ar BeiDou palydovus papildydami GPS L1, L2, L2C ir L5 signalus bei QZSS, kurie jau yra standartinėje Trimble R6 komplektacijoje.

Galimybė patenkinti jūsų besikeičiančius poreikius

Su Trimble sprendimais, pavyzdžiui Trimble R6, Jūs turite galimybę pasirinkti pajėgumus kurių reikia Šiandien ir galimybę įtraukti daugiau funkcijų, kai Jūsų verslo poreikiai pasikeis rytoj.

Trimble TSC3 arba Trimble CU kontroleris
Naudojant rankose laikomą arba tvirtinamą kontrolerį, pagristas rover sistema Trimble R6 yra lengvas, lankstus ir belaidis. Trimble TSC3® siūlo pilną klaviatūrą ir galimybę plėsti pajėgumus siekiant universalumo ir integracijos su Trimble optiniais prietaisais.
Trimble lauko programinė įranga
Trimble lauko programinė įranga leidžia valdyti vientisą duomenų srautą, užtikrina veiksmingumą lauke, ir tikrą Integruotą Matavimą™ jūsų rankose. Trimble Access programinė įranga, užtikrina visapusišką kontrolę, bet kurioje matavimo situacijoje. Pasirenkama supaprastinta darbo eiga taip pat galima pateikti greitų rezultatų specializuotose užduotyse.
Trimble Business Center programinė įranga
Lengvai perkelsite GNSS lauko, duomenis į biuro duomenų tvarkymo programinas. Naudokitės Trimble Business Center tinklo koregavimo galia, derinant GPS/GNSS ir optinių prietaisų matavimus kartu galėsite gauti geriausius bendrus rezultatus.

GNSS technologija kuri viską keičia

Trimble R6 imtuvas suteikia tikslumo ir patikimumo reikalingus dėl tikslaus stebėjimo ir užtikrina RTK efektyvumą. Su GPS L5 įtraukiant ir GLONASS ar Galileo (pasirenkama), galite stebėti daugiau palydovų ir matuoti sėkmingiau sudėtingose vietovėse. L5 teikia daugiau nei papildomi signalai. Patobulinta signalo struktūra suteikia geresnį stabilumą su palydovinio ryšio siųstuvu. Siekdamas sumažinti nenaudingo laukimo laiką, Trimble pagerino inicializaciją su pažangia sekimo ir vietos nustatymo technologija.

Integrated Surveying™ su tacheometrais

Suderinta abiejų GNSS ir optinių technologijų teikiami pranašumai kiekvienoje darbo vietoje. Su Trimble integruotais matavimais, jūsų Trimble valdiklis veikia kaip bendras integracijos punktas leidžiantis visus duomenis surinkti į vieną darbo bylą. Su Trimble I.S. Rover, galite pasinaudoti didelio našumo GNSS duomenų surinkimu, kai jūs turite gerą dangaus matomumą ir sklandžiai pereiti prie Trimble robotizuoto tacheometro, kas atlikti tikslius matavimus sunkiai pasiekiamose vietose. Tiesiog prisukite prizmę prie Rover kartelės galo ir sujunkite su mechanine optine sistema. Toks integruotas sprendimas padidina matavimo metodus, užtikrina didžiausia našumą ir efektyvumą.

Kontaktinė informacija: 

Tadas Taujanskis
Mob.: 8 685 45 770
geo@geonovus.lt

x:0;y:0