viDoc RTK

PIX4Dcatch_viDoc - mobilus RTK skenavimo įrenginys ir programinės įrangos sprendimas

Nuo šiol 3D skenavimas tampa dar paprastesnis. Sprendimas kuris apjungia RTK, 3D skenavimo ir fotogrametrijos technologijas.

Privalumai:

  • Ypač patogus ir lengvas 3D skenavimo sprendimas;
  • Galime panaudoti savo turimą iPhone ar iPad įrenginį;
  • Duomenys tiesiogiai siunčiami į debesijos sprendimą apdorojimui ir peržiūrai;
  • Daug mažesnė kaina palyginus su tradiciniais 3D skeneriais;
  • Absoliutus tikslumas <5 cm. naudojant viDoc įrenginį.

RTK imtuvas pavienių taškų matavimams su 3D skenavimo galimybe

Tradiciniai inžineriniai 3D skeneriai sugeba užfiksuoti milijonus taškų per sekundę milimetriniu tikslumu, bet ne kiekvienam uždaviniui reikia maksimalaus tikslumo ar taškų masyvo tankumo. Alternatyvi technologiją - dronai su Lidar sensoriumi ar fotogrametrine kamera, bet panaudoti dronus kai kuriose vietovėse gali būti komplikuota atliekant kartografavimo darbus. Abi šios technologijos ne tik leidžia produktyviai atlikti skenavimo ir kartografavimo darbus, bet reikalauja nemažai žinių ir patirties, bei nemažų investicijų įsigyti. 

Pristatome PIX4D produktą - viDoc RTK sensorių su Pix4Dcatch programine įranga. Pix4Dcatch aplikacija gali būti instaliuojama Android ar iOS įrenginiuose ir naudojama nuotraukų surinkimui iš kurių PIX4DCloud debesijos sprendimas padės sugeneruoti galutinius rezultatus, tokius kaip 3D taškų masyvas ar paviršiaus modelis Mesh. Pix4DCloud leidžia atlikti tūrių matavimus, vizualinę inspekciją, palyginti duomenis laiko juostoje, matuoti atstumus ir pažymėti pastabas kolegoms, eksportuoti duomenis DXF formatu ir dalinti visu projektu bendradarbiai ar klientais.

Norint Pix4Dcatch panaudoti dar produktyviau ją galime naudoti su iPhone telefonu kuris turi Lidar funkciją, bei prijungdami specialų viDoc RTK priedą. Su iPhone (ar iPAD) ir viDoc mes galime atlikti įvairius matavimus: RTK antenos pagalba pasimatuoti pavienius taškus geodeziniu tikslumu, su lazeriu pasimatuoti pavienius sunkiai prieinamus taškus, pvz. pamatuoti šulinio dugno Z koordinatę. Kol atliekame skenavimą su Lidar skeneriu įrenginys atlieka ir fotografavimą surinkdamas vietovės nuotraukas, kurias nusiuntus į debesijos platformą PIX4DCloud galime susigeneruoti 3D rezultatus.

viDoc RTK su Pix4Dcatch galime panaudoti įvairiuose inžinerinių matavimų, statybų ar viešojo saugumo uždaviniuose.

Keletas matavimo rėžimų tiksliam koordinačių nustatymui

Matuokite panaudodami lazerį, fotogrametriją, ar sumontavus ant geodezinės matavimo kartelės

Matuokite sunkiai pasiekiamus taškus

Pasimatuokite visus reikiamus taškus, netgi tuos kuriuos užstoja medžiai/pastatai ar kuriuos sunku pasiekti.

Tikslūs ir saugūs matavimo metodai

Matuokite nerizikuodami savo sveikata - šulinio ar tranšėjos dugno koordinates pasimatuokite lazerinio atstumo matuoklio pagalba.

Sankasų ir iškasų tūrių matavimas

Paprastas 3D skenavimas Jūsų iPhone ar iPad įrenginiuose: misija įmanoma? Vebinaras

x:0;y:0